Μπόκοτς και Ρεπσένκο επικράτησαν στον Ενιπέα

Με τη συμμετοχή 260 περίπου δρομέων και με αρκετό κρύο έπεσε στο Λιτόχωρο η αυλαία των ορεινών αγώνων για το 2012. Νικητές στον 7ο Χειμωνιάτικο Ενιπέα ήταν ο Γιάτσεκ Μπόκοτς με χρόνο 2:24:19 της Kassimis Training Team με δεύτερο τον Θανάση Κουρή του Fifth Element και τρίτο τον Νίκο Καλοφύρη της Salomon. Στις γυναίκες επικράτησε η Λόρα Ρεπσένκο της Nutrixxion Team Hellas, με δεύτερη την Ναταλία Παπουνίδου της Salomon Hellas και την τρίτη την Ιωάννα Μπαράτσα του Fifth Element. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

Share

Με τη συμμετοχή 260 περίπου δρομέων και με αρκετό κρύο έπεσε στο Λιτόχωρο η αυλαία των ορεινών αγώνων για το 2012. Νικητές του αγώνα ο Γιάτσεκ Μπόκοτς με χρόνο 2:24:19 της Kassimis Training Team με δεύτερο τον Θανάση Κουρή του Fifth Element και τρίτο τον Νίκο Καλοφύρη της Salomon. Στις γυναίκες επικράτησε η Λόρα Ρεπσένκο της NUTRIXXION TEAM HELLAS, δεύτερη την Ναταλία Παπουνίδου της Salomon Hellas και την τρίτη την Ιωάννα Μπαράτσα του Fifth Element.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

<td class="xl

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας - Corfu Half Marathon 2020 - Ακύρωση
Ημιμαραθώνιος και αγώνες 5 & 3 χλμ. στην Κέρκυρα
10-4-2016: Επόμενος σταθμός των Βίκος Street Relay 2016 η Γλυφάδα στις 10 Απριλίου.
Στα μονοπάτια των «Αρκάδων Ποιμένων»
Δείτε την προκήρυξη της διοργάνωσης
Back to Top

Θέση Φύλου Αρ. Συμ. Επώνυμο Όνομα Φύλο Χρόνος Καθ.  Χρόνος Ομάδα
1 1 239 BOKOC JANCEK Α 02:24:19 02:24:16  Kassimis training
2 2 224 ΚΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 02:24:35 02:24:32  Fifth Element 
3 3 197 ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 02:33:01 02:32:57  Salomon Hellas 
4 4 269 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 02:33:44 02:33:41  Pulse 100 
5 5 34 ΓΚΟΥΝΓΚΟ ΑΛΕΞΗΣ Α 02:34:20 02:34:16
6 6 2 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 02:37:16 02:37:12
7 7 201 ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 02:37:16 02:37:10  Green Running Team elasso 
8 8 218 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 02:39:24 02:39:18  Fifth Element 
9 9 121 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 02:43:09 02:43:04  Kassimis training
10 10 119 ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 02:51:29 02:51:23  Kassimis training
11 11 51 ΤΥΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡ Α 02:51:33 02:51:29  Fifth Element 
12 12 48 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 02:51:35 02:51:33  ORKA TEAM 
13 13 46 ΤΣΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 02:52:09 02:52:05  Άθλος Αγριάς 
14 14 215 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 02:53:04 02:52:59  Fifth Element 
15 15 318 ΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 02:54:34 02:54:18  Fifth Element
16 16 22 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 02:56:18 02:56:13  pearl izumi 
17 17 235 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 02:56:47 02:56:43  Fifth Element 
18 18 169 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 02:57:18 02:57:04  apollonio running club 
19 19 118 ΑΦΟΡΟΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 02:58:08 02:58:03
20 20 41 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 02:58:11 02:58:06  ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ SUMMIT ZERO 
21 21 79 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 02:58:18 02:58:08  Green Running Team elasso 
22 22 103 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 02:59:31 02:59:12  Fifth Element 
23 23 42 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 03:01:10 03:00:52
24 24 241 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ THOMAS Α 03:03:33 03:03:11  Sea World Diving Center 
25 25 271 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΣΟΣ Α 03:05:26 03:05:23  inov8.gr 
26 26 206 ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 03:06:55 03:06:45  Expert sport Σερρών 
27 27 219 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α 03:07:16 03:06:52  carbonfix.gr 
28 28 33 ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 03:07:20 03:07:15  ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ SIXTH SENSE 
29 29 89 ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 03:08:31 03:08:24  Green Running Team elasso 
30 30 303 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 03:10:49 03:10:35  inov8.gr 
31 31 1 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 03:11:20 03:11:13  TasMillo 
32 32 109 ΜΑΚΕΔΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α 03:13:19 03:13:15
33 1 64 ΡΕΠΣΕΝΚΟ ΛΟΡΑ Γ 03:13:31 03:13:26 NUTRIXXION TEAM HELLAS
34 33 251 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 03:13:32 03:13:14  RODOPI 100 M ADVENDURUN 
35 34 91 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 03:13:44 03:13:39  Fifth Element 
36 35 279 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 03:13:54 03:13:47  ποδηλατομανια 
37 36 178 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 03:14:01 03:13:42  ΣΥΛΛ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΩΜΟΝ ΣΕΕΡ 
38 37 312 ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 03:14:33 03:14:24  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔ.ΣΕΡΡΩΝ 
39 38 217 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 03:15:09 03:15:04  Fifth Element 
40 39 304 ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 03:16:02 03:15:56  ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΡ/ΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 
41