7ος Αγώνας 100 & 50 χλμ. στην Ψάθα Αττικής

Διεξήχθη το Σάββατο 26 Φεβρουαρίου ο 7ος ΑΓΩΝΑΣ 100 και 50 χλμ. στην διαδρομή Ψάθα Αλεποχώρι με τη συμμετοχή 169 αθλητών (94 για τον αγώνα των 100 χλμ και 75 για τον αντίστοιχο των 50). Νικητές ο Γιώργος Βλάχος και η Αμαλία Ματθαίου στην απόσταση των 100 χλμ. και ο Σπύρος Σπυρόπουλος και η Γεωργία Λαλιώτη στα 50 χλμ. Δείτε τα αποτελέσματα.

Share

Διεξήχθη το Σάββατο 26 Φεβρουαρίου με εξαιρετική οργανωτική επιτυχία ο 7ος ΑΓΩΝΑΣ 100 και 50 χλμ. στην διαδρομή ΨΑΘΑ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ.
Η συμμετοχή των αθλητών ήταν πρωτοφανής, για αγώνα υπεραπόστασης, αφού ξεκίνησαν 169 συνολικά  αθλητές (94 για τον αγώνα των 100 χλμ και 75 για τον αντίστοιχο των 50).
Ένας αθλητής και δυο αθλήτριες ξεπέρασαν τα όρια που είχε θύσει η IAU για την συμμετοχή- προσφορά της στον αγώνα “The Night of Flanders”, ενώ 29 αθλητές ξεπέρασαν το όριο για συμμετοχή στον ΣΠΑΡΤΑΘΛΟ.
Από τους αθλητές εκφράστηκε η επιθυμία να καθιερωθεί η συγκεκριμένη τοποθεσία γα μόνιμη διεξαγωγή του αγώνα.
Την απόσταση των 100 χλμ. πρώτος ολοκλήρωσε με 7:54:48 ο Γιώργος Βλάχος ενώ ακολούθησαν ο Χρήστος Μαυρίκος με 8:19:27 και ο Δημήτρης Καραχάλιας με 8:24:41. Στις γυναίκες η Αμαλία Ματθαίου τερμάτισε πρώτη σε 9:08:52, δεύτερη η Σοφία Κασίμη με 9:26:30 και τρίτη η Τερζή Άντζελα με 10:41:09,
Την απόσταση των 50 χλμ. πρώτος ολοκλήρωσε ο Σπύρος Σπυρόπουλος με 3:52:58 ενώ ακολούθησαν ο Δημήτρης Μπεσύρης με 3:53: 46 και ο Szewczyk Marek με 3:57:27. Στις γυναίκες η Γεωργία Λαλιώτη τερμάτισε πρώτη με 4:56:37 και ακολούθησαν η Ευαγγελία Χαράτση με 5:20:34 και η Δήμητρα Γιαννακοπούλου με 5:32:16,

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει τους δρομείς που συμμετείχαν, καθώς και τους συλλόγους των δρομέων όλης της Ελλάδας. Αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει επίσης την χορηγό εταιρία DOLE AE και τον Διευθύνοντα Σύμβουλό της, κ Στάθη Πισλή, την εταιρεία ΜΑΝΘΟΣ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ για την προσφορά σε νερά για τον αγώνα, την εταιρεία PAPPAS για την συμμετοχή στο κρύο γεύμα και την εταιρεία GU για τα gel. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα πληρώματα των σταθμών που μέσα σε πολύ δύσκολες συνθήκες (υπερβολικός αέρας και κρύο), που έμειναν όλες αυτές τις ώρες για να εξυπηρετήσουν αλλά και να εμψυχώσουν τους Υπερ-αθλητές.
Επίσης ευχαριστεί την τροχαία και τα πληρώματά της που ήταν παρόντα σε όλη την διάρκεια του αγώνα.
 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 100 χλμ.

 

Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο     Ο Ν Ο Μ Α XΡΟΝΟΣ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7:54:48 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
2 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8:19:27 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
3 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8:24:41  ”LEPANTO” ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
4 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8:48:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 ΚΑΝΕΛΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ 8:54:16 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
6 ΜΠΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9:00:56 Ε.Ο.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
7 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 9:00:56 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
8 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9:00:56 KAVALA TRAIL RUNNERS
9 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 9:08:52  ”LEPANTO” ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
10 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ 9:20:17 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
11 ΚΑΣΙΜΗ ΣΟΦΙΑ 9:26:30 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 9:47:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 STEPHANE  MATHIEU  9:52:32 LES KEKES DU BOCAGE 
14 ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9:52:56 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
15 ΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9:54:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 9:56:15 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
17 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9:56:57 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΜΠΑΦΙΤΗΣ  ΠΑΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9:59:13 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
19 ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:05:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:10:02 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
21 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10:10:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 10:10:37 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
23 ELS ANNEGARN 10:11:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Netherland
24 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10:13:01 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
25 ΚΟΦΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10:14:41 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
26 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 10:14:41 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
27 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10:18:07 Α.Σ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
28 ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 10:19:59 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
29 KUGOTA TSUTOMU 10:26:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 10:26:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31 ΤΕΡΖΗ  ΑΝΤΖΕΛΑ 10:41:09 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
32 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10:46:58 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
33 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 10:47:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11:04:48 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ
35 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 11:07:06 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
36 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11:19:24 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
37 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 11:24:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38 ΤΖΙΜΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11:24:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  11:25:17 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓ. ΣΠΑΤΩΝ
40 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11:25:17 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
41 ΤΖΙΜΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11:27:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 11:54:58 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
43 ΚΟΥΤΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:01:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 12:05:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12:07:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 GARGANO ANGELA 12:08:09 BARLETTA SPORTIVO
47 ΖΗΚΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 12:50:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 ΧΑΤΖΗΣ    ΑΔΑΜ 12:12:22 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
49 ΚΑΝΤΕΜΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:14:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:15:46 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
51 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:17:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 ΡΑΠΤΗΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:22:10 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
53 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:29:58 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΚΤΟΣ ΧΡΟΝΙΚΟΥ ΟΡΙΟΥ

 54 ΔΩΔΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:44:50 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
55 ΞΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12:45:42 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
56 ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 12:48:20 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
57 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:48:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ 12:50:02 ΟΛΥΜΠΙΟΙ
59 ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ* 12:10:57 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 50 χλμ.

Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο     Ο Ν Ο Μ Α ΧΡΟΝΟΣ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3:52:58 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
2 ΜΠΕΣΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:53:46 Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
3 SZEWCZYK MAREK 3:57:27 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
4 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:05:50 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ    ΜΙΧΑΗΛ 4:09:54 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ
6 ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4:16:13 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
7 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4:20:51 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
8 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:28:26 Ο. ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ
9 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:28:36 ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ
10 ΝΤΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4:29:09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4:35:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12 ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4:39:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4:43:45 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
14 ΓΚΟΥΜΑΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4:44:01 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
15 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 4:45:10 MUSTUKULURU
16 ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 4:45:27 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
17 ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4:49:34 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4:56:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
19 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5:00:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 5:02:22 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
21 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5:02:38 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
22 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 5:02:54 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
23 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5:03:27 Σ.Ε.Β.Α.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
24 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:04:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5:09:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ    ΕΡΡΙΚΟΣ 5:09:45 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
27 ΓΛΥΚΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:10:04 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
28 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5:11:52 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
29 ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5:12:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 ΣΥΡΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5:13:16 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
31 ΤΡΑΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5:14:44 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
32 ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:19:14 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
33 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 5:20:20 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
34 ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5:20:34 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
35 ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5:22:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5:22:40 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
37 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 5:24:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38 ΖΗΝΔΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5:24:31 Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
39 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ 5:24:45 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
40 ΣΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 5:24:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:30:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΤΣΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:30:45 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
43 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5:32:16 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
44 ΚΑΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5:32:16 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
45 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5:33:48 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
<font si

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Cardio Run 2018
20-10-2018: Αγώνες 3 & 8 χλμ. στο Φάληρο
Ημιμαραθώνιος Αθήνας 2014
4-5-2014: Mία πραγματική γιορτή για την πρωτεύουσα ήταν ο Ημιμαραθώνιος της Αθήνας. Η συμμετοχή και η διάθεση του κόσμου σε συνδυασμό με τον υπέροχο καιρό δημιούργησε μία μοναδική ατμόσφαιρα στο κέντρο της πόλης με χιλιάδες δρομείς να τρέχουν στους κεντρικότερους δρόμους αλλά και αρκετό κόσμο να επευφημεί τις προσπάθειές τους.
Κομοτηνή Βίκος Relays
17-5-2015: Σκυταλοδρομίες στην Κομοτηνή
Back to Top