Τα αποτελέσματα από το Βέρμιο

Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή ο 2ος Ημιμαραθώνιος Βέρμιου αλλά και αγώνας απόστασης 5 χλμ. με συνολικά περισσότερες από 90 συμμετοχές. Δείτε τα αποτελέσματα.

Share

2ος Ημιμαραθώνιος Βέρμιου
Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή ο 2ος Ημιμαραθώνιος Βέρμιου, ένας αγώνας Ορεινού δρόμου ημιμιαραθώνιας απόστασης αλλά και μικρότερος αγώνας απόστασης 5 χλμ. Οι συμμετοχές συνολικά ξεπέρασαν τις 90 ενώ νικητές αναδείχθηκαν ο Αλέξανδρος Φωτιάδης στον ημιμαραθώνιο ενώ στα 5 χλμ. νικήτρια ήταν μία γυναίκα, η Ευφροσύνη Πατούρα. Δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα Ημιμαραθωνίου

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α(18-34) 1h34:40.0  
2 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α(35-44) 1h45:55.0 11:15.0
3 ΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α(18-34) 1h46:07.0 11:27.0
4 ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α(18-34) 1h48:58.0 14:18.0
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ   Α(35-44) 1h49:25.0 14:45.0
6 ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α(18-34) 1h51:57.0 17:17.0
7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Α(18-34) 1h52:01.0 17:21.0
8 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α(45-54) 1h52:27.0 17:47.0
9 ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ Α(18-34) 1h53:11.0 18:31.0
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α(45-54) 1h58:31.0 23:51.0
11 ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α(35-44) 1h58:56.0 24:16.0
12 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α(45-54) 1h59:16.0 24:36.0
13 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α(45-54) 1h59:52.0 25:12.0
14 ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α(45-54) 2h00:15.0 25:35.0
15 ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Α(18-34) 2h00:57.0 26:17.0
16 ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α(35-44) 2h01:36.0 26:56.0
17 ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α(45-54) 2h05:14.0 30:34.0
17 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α(55-64) 2h05:14.0 30:34.0
19 ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α(35-44) 2h06:22.0 31:42.0
19 ΔΑΓΔΗΛΕΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α(45-54) 2h06:22.0 31:42.0
21 ΔΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α(18-34) 2h07:40.0 33:00.0
22 ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α(18-34) 2h08:17.0 33:37.0
23 ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α(18-34) 2h09:30.0 34:50.0
24 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α(45-54) 2h10:16.0 35:36.0
25 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α(18-34) 2h10:24.0 35:44.0
26 ΓΙΑΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ Α(18-34) 2h11:39.0 36:59.0
27 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α(18-34) 2h11:41.0 37:01.0
28 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α(35-44) 2h12:41.0 38:01.0
29 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α(35-44) 2h13:41.0 39:01.0
30 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α(55-64) 2h15:24.0 40:44.0
30 ΠΑΡΙΖΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α(55-64) 2h15:24.0 40:44.0
32 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α(45-54) 2h17:01.0 42:21.0
33 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α(35-44) 2h17:04.0 42:24.0
34 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α(35-44) 2h17:40.0 43:00.0
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α(35-44) 2h17:40.0 43:00.0
36 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α(45-54) 2h18:09.0 43:29.0
37 ΠΑΠΑΦΩΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α(35-44) 2h18:20.0 43:40.0
38 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α(35-44) 2h18:31.0 43:51.0
39 ΚΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α(45-54) 2h18:46.0 44:06.0
40 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α(45-54) 2h19:42.0 45:02.0
41 ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α(18-34) 2h20:42.0 46:02.0
42 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α(55-64) 2h21:12.0 46:32.0
43 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α(35-44) 2h21:34.0 46:54.0
43 ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α(45-54) 2h21:34.0 46:54.0
45 ΜΠΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α(45-54) 2h21:54.0 47:14.0
46 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Α(35-44) 2h22:13.0 47:33.0
47 ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α(45-54) 2h27:32.0 52:52.0
48 ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α(45-54) 2h28:05.0 53:25.0
49 ΜΑΛΙΑΤΣΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ(18-34) 2h28:54.0 54:14.0
50 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α(45-54) 2h29:06.0 54:26.0
51 ΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α(35-44) 2h29:15.0 54:35.0
51 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α(35-44) 2h29:15.0 54:35.0
53 ΛΙΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α(45-54) 2h29:56.0 55:16.0
54 ΜΟΥΣΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α(45-54) 2h30:23.0 55:43.0
55 ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α(45-54) 2h30:52.0 56:12.0
56 ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α(35-44) 2h31:59.0 57:19.0
57 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α(18-34) 2h32:25.0 57:45.0
57 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α(55-64) 2h32:25.0 57:45.0
59 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Α(35-44) 2h32:34.0 57:54.0
60 ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α(55-64) 2h37:16.0 1h02:36.0
61 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α(45-54) 2h38:28.0 1h03:48.0
62 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ Γ(45-54) 2h38:59.0 1h04:19.0
63 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α(45-54) 2h39:03.0 1h04:23.0
64 ΔΟΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α(35-44) 2h41:33.0 1h06:53.0
65 ΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ(18-34) 2h42:00.0 1h07:20.0
66 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α(55-64) 2h43:07.0 1h08:27.0
67 ΔΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α(45-54) 2h43:18.0 1h08:38.0
68 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α(35-44) 2h45:54.0 1h11:14.0
69 ΕΥΓΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α(18-34) 2h48:03.0 1h13:23.0
70 <font size="1" fa

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Ένα φανταστικό διήμερο!
Με πολύ μεγάλη συμμετοχή και τις δύο ημέρες των αγώνων ολοκληρώθηκε το 3ο Φεστιβάλ ορεινού τρεξίματος και ποδηλασίας στην Σφενδάμη Πιερίας. Μεγάλοι νικητές στο τρέξιμο ο Δημήτρης Κασίμης και η Ιρένα Μαλιμπόρσκα, η οποία ήταν και η νικήτρια του διημέρου σε τρέξιμο-ποδήλατο.
Ρεκόρ σε κάθε τομέα κατέρριψε ο 6ος Διεθνής Μαραθώνιος της Ρόδου
Διαβάστε το δελτίο τύπου της διοργάνωσης:
Back to Top