Αποτελέσματα από την Ψάθα

Για ένατη χρονιά ο ΑΠΣ «Απόλλων» Δυτ. Αττικής διοργάνωσε με επιτυχία τον Πανελλήνιο Αγώνα 100 χλμ. ενώ για τρίτη φορά έγινε και αγώνας 50 χλμ. στην Ψάθα Αττικής με τις συμμετοχές να σπάνε κάθε ρεκόρ. Δείτε τα αποτελέσματα.

Share

Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου 50 και 100 χλμ. Ψάθα Αττικής
Για ένατη χρονιά ο ΑΠΣ «Απόλλων» Δυτ. Αττικής διοργάνωσε με επιτυχία τον Πανελλήνιο Αγώνα 100 χλμ. ενώ για τρίτη φορά έγινε και αγώνας 50 χλμ. στην Ψάθα Αττικής με τις συμμετοχές να σπάνε κάθε ρεκόρ. Συγκεκριμένα, 112 δρομείς τερμάτισαν στον αγώνα των 50 χλμ. ενώ στα 100 χλμ. 65 ήταν αυτοί που ολοκλήρωσαν την προσπάθειά τους εντός χρονικού ορίου. Νικητές αναδείχθηκαν οι Αθανασόπουλος και Ματθαίου στο κατοστάρι και οι Ράπτης και Hill στο πενηντάρι.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 50 ΧΛΜ.

<td class="xl68" x:num="0.177

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
4ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Γέφυρας Ρίου
11-9-2016: Ο Σύλλογος Μαζικού Αθλητισμού «Η ΖΕΥΞΗ» σε συνεργασία με την Αντιδημαρχία Αθλητισμού του Δήμου Πατρέων και την Δημοτική Κοινότητα Αγίου Βασιλείου Πατρών, συνδιοργανώνουν τον 4ο Λαϊκό Αγώνα Δρόμου Γέφυρας Ρίου.
Plastira's Lake Trail Race 2017
9-4-2017: Νέος αγώνας βουνού θα πραγματοποιηθεί στην όμορφη λίμνη Πλαστήρα.
6-10-2019: Ο 6ος σταθμός της σειράς
Back to Top

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ 20 Κm ΧΡΟΝΟΣ 30 Κm ΧΡΟΝΟΣ 40 Κm ΧΡΟΝΟΣ 50 Κm
1 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Π.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:18:43,1 1:57:41,9 2:39:12,9 3:23:46,7
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:27:06,5 2:10:20,8 2:54:49,5 3:37:29,9
3 ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΩΝ 1:27:00,5 2:10:20,3 2:54:59,6 3:48:05,0
4 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:54,2 2:11:21,9 2:58:22,4 3:48:59,9
5 ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:51,0 2:12:35,9 2:59:15,8 3:49:15,6
6 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1:27:05,8 2:12:01,6 3:01:58,3 3:52:00,1
7 ΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:44,8 2:24:00,6 3:10:11,5 3:59:44,9
8 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΔΑΙΩΝ 1:37:53,2 2:26:05,9 3:15:24,9 4:05:35,7
9 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:36,3 2:25:11,4 3:16:21,9 4:11:15,5
10 ΚΩΝΣΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 1:50:26,7 2:37:29,8 3:24:17,9 4:12:57,4
11 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1:41:39,7 2:32:19,8 3:22:46,8 4:13:35,3
12 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:22,9 2:29:17,0 3:22:14,4 4:15:55,4
13 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 1:39:26,5 2:29:27,2 3:20:30,0 4:17:28,3
14 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ CHAIDARI IS RUNNING 1:35:20,9 2:23:09,7 3:16:18,5 4:17:46,1
15 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:18,2 2:31:53,6 3:23:59,7 4:19:00,8
16 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:44:18,7 2:35:17,0 3:27:26,1 4:19:46,5
17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1:36:18,9 2:25:22,9 3:17:54,5 4:21:49,0
18 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 1:40:45,7 2:30:33,3 3:22:59,1 4:24:40,2
19 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:47:08,9 2:39:09,3 3:30:28,4 4:25:05,7
20 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:09,7 2:36:22,3 3:30:04,0 4:28:43,9
21 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΔΑΙΩΝ 1:49:58,7 2:43:47,5 3:37:03,0 4:29:32,1
22 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:49:44,1 2:43:55,6 3:37:05,4 4:30:03,7
23 HILL KAREN Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:49:44,3 2:43:55,3 3:37:05,3 4:30:04,0
24 ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΤΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:07,4 2:40:03,9 3:34:43,4 4:34:02,5
25 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:47:15,0 2:39:08,6 3:34:44,5 4:35:06,2
26 ΚΟΥΕΡΚ ΧΕΔΕΡ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:44:40,2 2:39:04,0 3:36:28,8 4:35:24,2
27 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:22,8 2:37:54,1 3:35:23,3 4:36:43,9
28 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52:19,4 2:50:10,1 3:41:22,8 4:36:54,0
29 ΜΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 1:48:10,3 2:43:25,2 3:38:45,3 4:37:50,5
30 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:09,9 2:42:45,0 3:39:48,9 4:37:50,5
31 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ MUSTUKILURU RUNNING TEAM 1:48:58,3 2:44:09,4 3:40:33,4 4:38:01,5
32 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:54:58,0 2:46:12,2 3:37:54,3 4:39:05,9
33 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:02,0 2:38:16,1 3:32:17,9 4:39:30,0
34 ΣΠΑΧΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ALPHA BANK 1:46:07,1 2:40:03,8 3:35:01,9 4:41:10,8
35 ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:57,8 2:30:34,1 3:26:43,7 4:41:32,7
36 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:45:48,4 2:44:12,7 3:41:58,1 4:42:04,4
37 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1:44:09,5 2:39:13,3 3:40:11,8 4:43:43,7
38 ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ CHAIDARI IS RUNNING 1:52:20,9 2:48:50,4 3:46:13,3 4:44:51,7
39 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:20,6 2:48:50,5 3:46:13,3 4:44:51,7
40 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:55,4 2:44:55,1 3:43:02,9 4:45:36,5
41 ΑΡΑΚΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:31,4 2:56:39,2 3:50:13,0 4:46:23,6
42 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:54:24,2 2:49:51,4 3:47:48,1 4:47:12,9
43 ΠΡΙΜΙΚΗΡΗ ΗΡΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:51:09,6 2:46:21,9 3:45:20,8 4:48:40,6
44 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο.Κ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ 1:54:57,3 2:52:14,4 3:50:30,9 4:49:57,5
45 ΞΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Π.Σ ”ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ” ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:50:11,2 2:47:15,5 3:48:21,5 4:50:55,9
46 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:23,2 2:51:54,6 3:51:20,9 4:53:42,0
47 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:53,4 2:53:40,8 3:54:29,2 5:01:47,9
48 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52:24,3 2:52:20,3 3:53:58,1 5:03:03,5
49 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:26,7 2:55:42,8 3:58:54,5 5:03:06,8
50 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:00,6 2:51:26,2 3:52:53,6 5:04:02,9
51 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:46,7 2:38:59,8 3:48:42,0 5:07:30,9
52 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:01:32,6 3:01:03,3 3:59:04,1 5:08:42,6
53 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:01:42,3 3:01:39,9 4:02:35,9 5:09:17,5
54 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:55:01,4 2:54:06,8 3:58:54,9 5:09:41,3
55 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59:33,8 2:59:56,9 4:04:27,5 5:10:53,7
56 ΤΡΑΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52:19,2 2:50:13,2 3:57:53,9 5:11:16,3
57 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:58,7 2:57:13,3 4:07:11,3 5:11:39,2
58 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 1:57:01,5 2:58:01,7 4:01:48,2 5:12:50,9
59 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:54,1 2:52:39,5 3:59:41,8 5:13:22,3
60 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 1:53:15,7 2:51:24,9 3:59:04,0 5:14:24,6
61 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:38,2 2:57:50,9 4:07:52,8 5:19:52,1
62 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:02:32,4 3:04:30,6 4:07:54,8 5:20:04,1
63 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:08:51,5 3:11:46,5 4:17:44,1 5:22:20,4
64 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:28,9 3:06:42,3 4:15:17,2 5:24:45,8
65 ΣΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:08:51,6 3:11:48,2 4:17:50,3 5:25:09,1
66 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:03,6 3:02:13,7 4:11:13,6 5:25:50,3
67 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:24,6 2:59:54,5 4:14:29,5 5:26:44,2
68 ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 2:08:45,7 3:12:17,7 4:19:19,0 5:27:34,9
69 ΔΙΛΙΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Π.Σ. ”ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57:15,8 2:56:04,7 4:03:15,8 5:29:23,6
70 ΜΠΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ MUSTUKILURU RUNNING TEAM 1:57:27,6 3:01:11,4 4:12:11,9 5:29:50,4
71 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:59:34,7 2:58:02,2 4:07:27,0 5:29:55,6
72 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:02:31,6 3:07:23,8 4:16:00,0 5:30:34,1
73 ΛΑΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:09:21,0 3:17:03,6 4:24:28,0 5:33:04,1
74 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 1:57:26,7 2:57:08,4 4:12:27,2 5:34:12,5
75 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 2:10:00,6 3:14:23,4 4:21:25,8 5:35:15,7
76 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 2:10:01,4 3:14:23,8 4:21:26,0 5:35:15,9
77 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CHAIDARI IS RUNNING 1:54:04,2 2:54:52,7 4:06:27,9 5:35:21,7
78 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕS 2:03:00,0 3:05:50,2