Παπανδρεόπουλος και Κορόζη στη Δάφνη

Και ξαφνικά η Δάφνη γέμισε δρομείς. Το πρωινό της Κυριακής περισσότεροι από 500 δρομείς βρέθηκαν στη Δάφνη για να τρέξουν στον ανανεωμένο Γύρο Δάφνης Υμηττού, έναν αγώνα 10 χλμ. που περνούσε από τις κυριότερες οδικές αρτηρίες της περιοχής σε μία ομολογουμένως δύσκολη διαδρομή με αρκετά ανηφορικά κομμάτια ιδιαίτερα στην αρχή. Δείτε τα αποτελέσματα.

Share

3ος Γύρος Δάφνης Υμηττού
Και ξαφνικά η Δάφνη γέμισε δρομείς. Το πρωινό της Κυριακής περισσότεροι από 500 δρομείς βρέθηκαν στη Δάφνη για να τρέξουν στον ανανεωμένο Γύρο Δάφνης Υμηττού, έναν αγώνα 10 χλμ. που περνούσε από τις κυριότερες οδικές αρτηρίες της περιοχής σε μία ομολογουμένως δύσκολη διαδρομή με αρκετά ανηφορικά κομμάτια ιδιαίτερα στην αρχή.
Νικητής του αγώνα αναδείχθηκε ο Παναγιώτης Παπανδρεόπουλος που κάλυψε την απόσταση σε 33:17 ενώ πρώτη γυναίκα ήταν η Τόνια Κορόζη με 41:07.

Αποτελέσματα

<tr height="17"

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Δηλώστε τώρα συμμετοχή στον 34ο Ετήσιο Αγώνα Δρόμου 20χλμ. ΣΔΥΑ
Ο ΣΔΥΑ προκηρύσσει την Κυριακή 13 Μαρτίου τον 34ο Αγώνα Δρόμου 20 χλμ. Αθήνας, 2 χλμ. για παιδιά και αγώνα σκυταλοδρομίας 2×10χλμ., σε συνεργασία και συνδιοργάνωση με το περιοδικό RUNNER και το Ε.Α.Κ.Ν. Αγ. Κοσμά, γιορτάζοντας έτσι με τον καλύτερο τρόπο την επέτειο των 30 χρόνων από την ίδρυση του συλλόγου.
Taygetos Challenge 2019
23/24-3-2019: Αγώνες ορεινού τρεξίματος στον Ταΰγετο
Αγώνας στη Βουλιαγμένη
O Σύλλογος Δρομέων Νοτίων Προαστίων ‘ΕΥΚΛΗΣ’ με την συμμετοχή και υποστήριξη του Οργανισμού Αθλητισμού Πολιτισμού & Παιδικής Αγωγής (ΟΑΠΠΑ) του Δήμου Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης και υπό την Αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Συλλόγων Μαζικού Λαϊκού Αθλητισμού – Υπεραποστάσεων καθώς και την συμμετοχή και υποστήριξη στον εθελοντικό τομέα του ΚΕΘΕΑ διοργανώνει τον αγώνα 10 χλμ. Run the Lake.
Back to Top

Μετάβαση στο περιεχόμενο
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Χρόνος τερματισμού (h:min:sec) ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:33:17,00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
2 2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:33:55,20 ΘΕΡΣΙΠΟΣ
3 3 ΜΠΡΧΑΝΟΥ ΜΠΑΙΣΑ 0:34:33,16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 4 ΧΜΑΙΝΤΟΥΧ ΧΟΥΣΕΙΝ 0:34:52,59 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΙΝΗΣ
5 5 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:36:32,42 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
6 6 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:37:55,42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7 7 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:38:05,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 8 ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:39:00,04 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
9 9 ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:39:22,97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 10 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 0:39:28,88 ΣΥΛ.ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
11 11 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:39:39,46 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
12 12 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0:39:53,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 13 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:39:54,07 Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
14 14 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:40:16,00 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
15 15 ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:40:20,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16 16 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:40:47,50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 17 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:40:58,65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 18 ΣΤΕΦΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:41:00,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 19 ΚΟΤΣΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:41:06,93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 1 ΚOΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 0:41:07,57 Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
21 2 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 0:41:21,90 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ
22 20 ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 0:41:29,43 Π.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
23 21 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:41:33,75 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
24 22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 0:41:37,38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 23 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:41:38,28 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
26 24 ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΤΑΚΗΣ 0:41:48,97 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
27 25 ΛΥΚΙΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:14,02 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 26 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:42:56,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 27 ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:42:56,54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 28 ΖΑΡΚΑ ΚΛΕΟΜΕΝΤ 0:43:04,54 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
31 29 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:43:17,97 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
32 30 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:43:19,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 31 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:43:27,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34 32 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:43:36,07 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
35 33 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:43:41,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 34 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:43:43,93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 35 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:43:53,69 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
38 3 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 0:43:58,88 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
39 36 ΚΟΥΤΕΤΕΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:44:05,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40 37 ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΜΑΚΗΣ 0:44:09,19 ELVIS CLUB
41 38 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:44:13,99 Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
42 39 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:44:14,44 ΦΛΟΓΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
43 40 ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:44:16,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44 41 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0:44:16,69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45 42 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:44:17,54 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
46 43 ΚOYTΣΙΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:44:17,59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 44 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:44:26,96 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
48 45 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 0:44:35,29 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
49 46 ΒΑΪΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:44:43,21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 47 ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΒΑΙΟΣ 0:44:45,25 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
51 48 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:44:45,99 ΣΥΛΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ. ΚΡΗΤΗΣ 
52 49 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:44:46,61 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 50 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:44:48,29 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
54 51 ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:44:50,20 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
55 52 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:44:55,78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 53 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:44:55,99 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
57 54 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:44:59,58 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
58 55 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΑΛΚΗΣ 0:44:59,59 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
59 56 ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:44:59,99 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
60 57 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:45:02,99 ΒΕΡΟΙΑ
61 58 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:45:17,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 59 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:45:17,92 ΚΟΛΕΓΙΑΚΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
63 60 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:32,44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 4 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΗ 0:45:34,77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65 61 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:45:40,94 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
66 62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:43,48 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
67 63 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:46,97 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
68 64 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:57,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
69 65 ΘΩΜΑΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:45:57,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70 66 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:46:17,60 ΣΥΛ. ΧΡΥΣΟΧΟΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
71 67 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:46:19,02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72 68 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:46:24,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
73 69 ΑΤΤΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:46:28,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74 70 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:46:39,37 RUNNINGNEWS
75 71 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:46:44,47 ΙΝΤΕRSPORT RUNNING TEAM
76 72 OLIVIN PATRICK 0:46:47,82 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
77 73 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΕΝΤ 0:46:47,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78 74 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:46:54,63 ΟΜΑΔ. ΜΑΡΑΘ. & ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ
79 75 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 0:46:58,72 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80 76 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:46:59,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81 77 ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:47:01,78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82 78 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:47:07,87 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
83 79 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:47:11,43 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
84 80 ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:47:11,55 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
85 81 ΓΑΡΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:47:21,98 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 82 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:47:22,91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87 83 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:47:28,64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88 84 ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:47:29,98 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
89 85 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:47:31,31 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Α.Ο. – WORLDOFBIKE
90 86 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:47:31,71 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
91 87 ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:47:33,60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92 88 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:47:37,27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93 89 ΚΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:47:56,82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94 90 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:48:01,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 91 ΚΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:48:04,48 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
96 92 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:48:05,11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 93 ΤΣΑΠΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:48:06,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 94 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:48:09,36 ΣΑΚΑ
99 95 ΤΣΑΚΟΣ ΕΝΤΜΟΝΤ 0:48:11,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100 96 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΑΙΔΩΝ 0:48:23,40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
101 97 ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:48:48,24 Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
102 98 ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:48:50,05 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
103 99 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:48:52,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 100 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 0:48:56,50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105 101 ΣΠΗΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:48:56,90 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
106 102 ΚΟΥΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:49:08,05 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
107 103 ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:49:17,29 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
108 104 ΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:49:23,65 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
109 105 ΒΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:49:24,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110 106 ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:49:29,84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
111 107 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:49:31,55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
112 108 ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:49:32,56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
113 109 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:49:34,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
114 110 ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:49:38,44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115 111 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:49:39,35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116 112 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:49:40,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ