Δυναμική παρουσία από τις ομάδες σκυταλοδρομίας

Νέο ρεκόρ συμμετοχών είχαμε και στον αγώνα σκυταλοδρομίας στον 35ο Αγώνα Δρόμου Υγείας. Μπορεί οι καιρικές συνθήκες να ανάγκασαν πολλούς δρομείς να μην λάβουν μέρος, συνολικά όμως 45 ομάδες βρέθηκαν στον Αγ. Κοσμά κι έτσι 90 δρομείς “μοιράστηκαν” την απόσταση των 20 χλμ. Δείτε τα ανανεωμένα αποτελέσματα των ομάδων σκυταλοδρομίας με τα πλήρη “περάσματα” και των δύο δρομέων.

Share

Αποτελέσματα 35ου Αγώνα Δρόμου Υγείας Αθήνας 20 χλμ.
Θ1: Θέση στη Γενική Κατάταξη, Θ2: Θέση ανά φύλο, Θ3: Θέση στην ηλικιακή κατηγορία.

1:09:44 – 1:45:021:45:06 – 2:00:002:00:01 – 2:56:27 , Αγώνας 2 χλμ. παιδιά, Σκυταλοδρομία. 
 

Θ1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΙΣ 5km
(net)
10km
(net)
15km
(net)
Χρόνος Ομάδας Χρόνος Ομάδας
(net)
Χρόνος5km 2ου δρομέα Χρόνος10km 2ου δρομέα
1 ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-
 SZEWCZYK MAREK
19:48 40:50 0:57:50 1:15:11 1:15:09 17:00 34:19
2 ΑΜΒΡΑΖΗΣ-ΤΑΤΑΚΟΣ ΤΑΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ –
ΑΜΒΡΑΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
19:24 39:24 0:58:14 1:17:21 1:17:20 18:50 37:56
3 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ –
ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
20:16 40:54 1:00:36 1:20:58 1:20:58 19:42 40:04
4 F.C FLAMENGO ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ –
ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19:01 38:47 0:59:45 1:21:54 1:21:53 20:58 43:06
5 ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – 
ΧΛΕΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
18:43 36:45 0:59:20 1:22:47 1:22:44 22:35 45:59
6 ZEB TEAM ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ –
ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21:51 45:46 1:05:06 1:25:25 1:25:22 19:20 39:36
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ –
ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
21:37 44:41 1:05:17 1:26:48 1:26:38 20:36 41:57
8 DUO-TENNISTAS ΡΕΝΤΟΥΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ –
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
23:43 47:16 1:09:55 1:32:35 1:32:15 22:39 44:59
9 27 ΣΑΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ –
ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
24:44 48:58 1:12:33 1:35:34 1:35:15 23:35 46:17
10 EBEEROI ΡΗΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ –
ΚΑΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25:23 52:49 1:14:54 1:37:19 1:36:25 22:05 43:36
11 ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΔΑΦΝΗ –
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
22:49 45:06 1:11:41 1:37:27 1:37:20 26:35 52:14
12 Μ’ ΕΚΑΨΕΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
27:10 54:32 1:16:00 1:37:38 1:37:31 21:28 42:59
13 TEAM EΨΑ ΤΣΑΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ –
ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
25:07 49:48 1:13:57 1:38:36 1:38:03 24:09 48:15
14 ARENA GYM 3 ΣΙΤΖΙΛΟ ΤΖΟΥΖΕΠΕ –
ΚΟΤΣΟΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
26:32 56:08   1:42:19 1:42:08   46:00
15 HOLMES PLACE RUNNING CLUB 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΗΡΩ –
ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΟΛΓΑ
26:43 52:31 1:16:37 1:42:37 1:41:54 24:06 49:23
16 ΒΓΕΘΙ ΛΑΒΕΡΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ –
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ
27:42 56:03 1:20:21 1:42:54 1:42:42 24:18 46:39
17 ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 6 ΔΡΟΓΓΙΤΗ AΝΝΑ –
ΦΕΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
26:25 52:29 1:17:43 1:43:01 1:42:30 25:14 50:01
18 ARENA GYM 4 ΒΡΑΔΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ –
ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24:28 50:10 1:15:52 1:43:18 1:43:06 25:42 52:56
19 DIMMA ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ –
ΚΙΤΣΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
27:56 59:34 1:22:29 1:45:49 1:45:25 22:55 45:51
20 ARENA GYM 1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ –
ΛΥΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
23:04 46:14 1:15:11 1:46:07 1:45:37 28:57 59:23
21 FUNKY ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ –
ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
24:24 50:25 1:18:20 1:46:28 1:46:19 27:55 55:54
22 ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 8 ΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ –
ΠΡΕΖΕΡΑΚΟΥ ΚΑΙΤΗ
28:51 58:16 1:11:54 1:47:01 1:46:27 13:38 48:11
23 ΚΑΠΕ ΤΕΑΜ ΚΑΡΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ –
ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
29:09 57:03 1:22:13 1:48:10 1:47:20 25:10 50:17
24 ARENA GYM 2 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ –
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
26:51 51:35 1:18:15 1:48:39 1:48:09 26:40 56:34
25 ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΚΑΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –
ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
25:24 52:12 1:19:47 1:49:02 1:48:40 27:35 56:28
26 HOLMES PLACE RUNNING CLUB 5 ΙΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ –
ΖΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ
27:35 56:40 1:22:43 1:50:00 1:49:18 26:03 52:38
27 WHINERS AND WINNERS ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ –
ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
27:07 56:47 1:22:34 1:51:37 1:50:58 25:47 54:11
28 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΠΕΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ –
ΜΠΕΗΣ ΦΩΚΙΩΝ
25:41 50:57 1:22:23 1:52:16 1:52:09 31:26 1:01:12
29 ARENA GYM 3 ΣΙΤΖΙΛΟ ΤΖΟΥΖΕΠΕ –
ΚΟΤΣΟΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
26:32 56:08 1:23:46 1:52:43 1:52:32 27:38 56:24
30 HOLMES PLACE RUNNING CLUB 2 ΦΛΕΓΓΑ ΕΛΛΗ –
ΦΛΕΓΓΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
26:45 53:30 1:22:41 1:53:22 1:52:39 29:11 59:09
31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ –
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
29:54 59:51 1:25:51 1:53:56 1:51:55 26:00 52:04
32 ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΕΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ –
ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
30:01 59:07 1:26:28 1:53:58 1:53:08 27:21 54:01
33 ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΠΙΣΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ –
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
26:28 54:20 1:24:01 <font size="1" face="Calibr

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
«Θεοφίλειος» Αγώνας Ορεινού Τρεξίματος
Δείτε την προκήρυξη της διοργάνωσης
19-5-2019: O 3ος σταθμός της σειράς
Tyros Triathlon 2018
23-9-2018: Αγώνες τριάθλου στον Τύρο Αρκαδίας
Back to Top
runnermagazine.gr
CLOSE
Μετάβαση στο περιεχόμενο