Αποτελέσματα 35ου Αγώνα Δρόμου Υγείας Αθήνας 20 χλμ.
Θ1: Θέση στη Γενική Κατάταξη, Θ2: Θέση ανά φύλο, Θ3: Θέση στην ηλικιακή κατηγορία.
1:09:44 – 1:45:02, 1:45:06 – 2:00:00, 2:00:01 – 2:56:27 , Αγώνας 2 χλμ. παιδιά, Σκυταλοδρομία.
Θ1 | ΟΜΑΔΑ | ΔΡΟΜΕΙΣ | 5km (net) |
10km (net) |
15km (net) |
Χρόνος Ομάδας | Χρόνος Ομάδας (net) |
Χρόνος5km 2ου δρομέα | Χρόνος10km 2ου δρομέα |
1 | ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 1 | ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- SZEWCZYK MAREK |
19:48 | 40:50 | 0:57:50 | 1:15:11 | 1:15:09 | 17:00 | 34:19 |
2 | ΑΜΒΡΑΖΗΣ-ΤΑΤΑΚΟΣ | ΤΑΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΜΒΡΑΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ |
19:24 | 39:24 | 0:58:14 | 1:17:21 | 1:17:20 | 18:50 | 37:56 |
3 | Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ – ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
20:16 | 40:54 | 1:00:36 | 1:20:58 | 1:20:58 | 19:42 | 40:04 |
4 | F.C FLAMENGO | ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
19:01 | 38:47 | 0:59:45 | 1:21:54 | 1:21:53 | 20:58 | 43:06 |
5 | ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 2 | ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΛΕΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ |
18:43 | 36:45 | 0:59:20 | 1:22:47 | 1:22:44 | 22:35 | 45:59 |
6 | ZEB TEAM | ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ – ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
21:51 | 45:46 | 1:05:06 | 1:25:25 | 1:25:22 | 19:20 | 39:36 |
7 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
21:37 | 44:41 | 1:05:17 | 1:26:48 | 1:26:38 | 20:36 | 41:57 |
8 | DUO-TENNISTAS | ΡΕΝΤΟΥΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ |
23:43 | 47:16 | 1:09:55 | 1:32:35 | 1:32:15 | 22:39 | 44:59 |
9 | 27 | ΣΑΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ – ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ |
24:44 | 48:58 | 1:12:33 | 1:35:34 | 1:35:15 | 23:35 | 46:17 |
10 | EBEEROI | ΡΗΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΚΑΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
25:23 | 52:49 | 1:14:54 | 1:37:19 | 1:36:25 | 22:05 | 43:36 |
11 | ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 3 | ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΔΑΦΝΗ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ |
22:49 | 45:06 | 1:11:41 | 1:37:27 | 1:37:20 | 26:35 | 52:14 |
12 | Μ’ ΕΚΑΨΕΣ | ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ- ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ |
27:10 | 54:32 | 1:16:00 | 1:37:38 | 1:37:31 | 21:28 | 42:59 |
13 | TEAM EΨΑ | ΤΣΑΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ |
25:07 | 49:48 | 1:13:57 | 1:38:36 | 1:38:03 | 24:09 | 48:15 |
14 | ARENA GYM 3 | ΣΙΤΖΙΛΟ ΤΖΟΥΖΕΠΕ – ΚΟΤΣΟΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
26:32 | 56:08 | 1:42:19 | 1:42:08 | 46:00 | ||
15 | HOLMES PLACE RUNNING CLUB 3 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΗΡΩ – ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΟΛΓΑ |
26:43 | 52:31 | 1:16:37 | 1:42:37 | 1:41:54 | 24:06 | 49:23 |
16 | ΒΓΕΘΙ ΛΑΒΕΡΣ | ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ |
27:42 | 56:03 | 1:20:21 | 1:42:54 | 1:42:42 | 24:18 | 46:39 |
17 | ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 6 | ΔΡΟΓΓΙΤΗ AΝΝΑ – ΦΕΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
26:25 | 52:29 | 1:17:43 | 1:43:01 | 1:42:30 | 25:14 | 50:01 |
18 | ARENA GYM 4 | ΒΡΑΔΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
24:28 | 50:10 | 1:15:52 | 1:43:18 | 1:43:06 | 25:42 | 52:56 |
19 | DIMMA | ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ – ΚΙΤΣΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
27:56 | 59:34 | 1:22:29 | 1:45:49 | 1:45:25 | 22:55 | 45:51 |
20 | ARENA GYM 1 | ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΛΥΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ |
23:04 | 46:14 | 1:15:11 | 1:46:07 | 1:45:37 | 28:57 | 59:23 |
21 | FUNKY | ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ |
24:24 | 50:25 | 1:18:20 | 1:46:28 | 1:46:19 | 27:55 | 55:54 |
22 | ABBOTT ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ 8 | ΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΡΕΖΕΡΑΚΟΥ ΚΑΙΤΗ |
28:51 | 58:16 | 1:11:54 | 1:47:01 | 1:46:27 | 13:38 | 48:11 |
23 | ΚΑΠΕ ΤΕΑΜ | ΚΑΡΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
29:09 | 57:03 | 1:22:13 | 1:48:10 | 1:47:20 | 25:10 | 50:17 |
24 | ARENA GYM 2 | ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ |
26:51 | 51:35 | 1:18:15 | 1:48:39 | 1:48:09 | 26:40 | 56:34 |
25 | ΑΡΧΟΝΤΕΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ |
25:24 | 52:12 | 1:19:47 | 1:49:02 | 1:48:40 | 27:35 | 56:28 |
26 | HOLMES PLACE RUNNING CLUB 5 | ΙΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΖΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ |
27:35 | 56:40 | 1:22:43 | 1:50:00 | 1:49:18 | 26:03 | 52:38 |
27 | WHINERS AND WINNERS | ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ – ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
27:07 | 56:47 | 1:22:34 | 1:51:37 | 1:50:58 | 25:47 | 54:11 |
28 | ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΜΠΕΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΜΠΕΗΣ ΦΩΚΙΩΝ |
25:41 | 50:57 | 1:22:23 | 1:52:16 | 1:52:09 | 31:26 | 1:01:12 |
29 | ARENA GYM 3 | ΣΙΤΖΙΛΟ ΤΖΟΥΖΕΠΕ – ΚΟΤΣΟΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
26:32 | 56:08 | 1:23:46 | 1:52:43 | 1:52:32 | 27:38 | 56:24 |
30 | HOLMES PLACE RUNNING CLUB 2 | ΦΛΕΓΓΑ ΕΛΛΗ – ΦΛΕΓΓΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ |
26:45 | 53:30 | 1:22:41 | 1:53:22 | 1:52:39 | 29:11 | 59:09 |
31 | ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
29:54 | 59:51 | 1:25:51 | 1:53:56 | 1:51:55 | 26:00 | 52:04 |
32 | ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΕΣ | ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
30:01 | 59:07 | 1:26:28 | 1:53:58 | 1:53:08 | 27:21 | 54:01 |
33 | ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. | ΠΙΣΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ – ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ |
26:28 | 54:20 | 1:24:01 | <font size="1" face="Calibr
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Race For Autism Gr 2024: Άνοιγμα εγ…
Την Κυριακή 31 Μαρτίου τρέχουμε για τον …
ERGO ATHENS HALF MARATHON expo 2024
Σε νέο χώρο η έκθεση
Tinos Running Experience Avance 202…
Δείτε όλες τις πληροφορίες για τους αγών…
Posidonia Running Event 2024
Οι εγγραφές ξεκίνησαν!
47ος Αγώνας Δρόμου Υγείας Αθήνας 21…
Ανανεωμένος και με αποστάσεις για όλους
2ος Διεθνής Ημιμαραθώνιος Πάτρας
Δείτε την προκήρυξη της διοργάνωσης
|