Δρομείς γέμισαν το Χαλάνδρι

Σχεδόν 1.500 δρομείς έτρεξαν στον αγώνα της Ρεματιάς στο Χαλάνδρι που διοργάνωσε για τρίτη χρονιά ο τοπικός Δήμος. Όλα κύλησαν ομαλά κι έτσι σχεδόν 1.000 δρομείς τερμάτισαν τον μεγάλο αγώνα των 10 χλμ. ενώ πάνω από 300 ολοκλήρωσαν τη μικρή διαδρομή των 4 χλμ. Νικητές του αγώνα των 10 χλμ. αναδείχθηκαν ο Αίθίοπας Ογιόρο με 35:56 και η Χριστίνα Φούκη, ενώ στα 4 χλμ. ο Γιώργος Βαλαβάνης και η Σοφία Γραμμένου ήταν οι νικητές.

Share

3ος Αγώνας Ρεματιάς – Χαλάνδρι
Σχεδόν 1.500 δρομείς έτρεξαν στον αγώνα της Ρεματιάς στο Χαλάνδρι που διοργάνωσε για τρίτη χρονιά ο τοπικός Δήμος. Όλα κύλησαν ομαλά κι έτσι σχεδόν 1.000 δρομείς τερμάτισαν τον μεγάλο αγώνα των 10 χλμ. ενώ πάνω από 300 ολοκλήρωσαν τη μικρή διαδρομή των 4 χλμ.

Νικητές του αγώνα των 10 χλμ. αναδείχθηκαν ο Αίθίοπας Ογιόρο με 35:56 και η Χριστίνα Φούκη, ενώ στα 4 χλμ. ο Γιώργος Βαλαβάνης και η Σοφία Γραμμένου ήταν οι νικητές.

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων

10 χλμ.

ΘΕΣΗ ΘΕΣΗ/Φ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΑΣΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΘ. ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ
1 1 OJORO JOSIAH OMUYA 0:15:19 00:35:56 00:35:49  
2 2 ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:15:39 00:35:58 00:35:57 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ
3 3 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:15:38 00:36:52 00:36:51 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
4 4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:15:51 00:37:41 00:37:40 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ
5 5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:15:53 00:37:49 00:37:48  
6 6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 00:16:02 00:38:04 00:38:03  
7 7 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:16:28 00:38:24 00:38:22  
8 8 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 00:16:21 00:38:36 00:38:33  
9 9 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 00:16:36 00:39:38 00:39:38  
10 10 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:16:57 00:39:39 00:39:37 ΤΕΑΜ ΜΑΛΛΙΑΡΗ
11 11 ΑΤΤΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:16:37 00:40:07 00:40:07 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
12 12 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:17:15 00:40:28 00:40:26  
13 13 ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ 00:17:30 00:40:34 00:40:27  
14 14 HODAJ XHINIS 00:17:00 00:40:52 00:40:49 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ.
15 15 ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 00:17:38 00:40:54 00:40:44 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16 16 ΚΟΚΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:17:18 00:41:12 00:41:10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
17 17 ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:17:48 00:41:22 00:41:12 ΣΑΦΑΝΣ
18 18 ΤΣΟΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:17:53 00:41:22 00:41:11 ΕΥΚΛΗΣ
19 19 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:17:33 00:41:23 00:41:22 ΣΔΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ
20 20 ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΦΕΙΔΙΑΣ 00:18:03 00:41:31 00:41:26 ΕΨΙΛΟΝ
21 21 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 00:17:25 00:41:54 00:41:50  
22 22 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:17:34 00:42:08 00:42:03 PEPAS COACHING
23 23 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:17:21 00:42:11 00:42:08 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
24 24 ΤΣΕΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 00:17:47 00:42:17 00:42:11  
25 25 ΜΥΛΙΟΡΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:17:47 00:42:17 00:42:13  
26 26 ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:18:03 00:42:31 00:42:19  
27 27 ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 00:18:21 00:42:33 00:42:29  
28 28 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 00:18:15 00:42:37 00:42:35 ΣΔΥΑ
29 29 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:18:16 00:42:50 00:42:47 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
30 30 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 00:18:26 00:43:01 00:42:48 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
31 31 ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:18:06 00:43:10 00:43:05 NIKE
32 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:18:23 00:43:14 00:43:11  
33 33 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:18:58 00:43:18 00:43:13  
34 34 ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:18:47 00:43:26 00:43:20  
35 35 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:18:40 00:43:27 00:43:24 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
36 36 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:18:43 00:43:29 00:43:07 2α ΜΑΛ Runners
37 1 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00:19:19 00:43:30 00:43:24  
38 37 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΕΝΤ 00:18:57 00:43:31 00:43:28 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ
39 38 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:19:22 00:43:32 00:43:16  
40 39 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:18:33 00:43:33 00:43:26  
41 40 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:19:04 00:43:34 00:43:22 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
42 41 ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:19:10 00:43:35 00:43:18  
43 42 ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΤΙ 00:18:28 00:43:41 00:43:37  
44 43 ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 00:19:42 00:43:41 00:43:37  
45 44 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:18:17 00:43:47 00:43:42 LOCORUNNERS
46 45 ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:18:57 00:43:55 00:43:47  
47 46 ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:18:29 00:43:57 00:43:52  
48 47 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:18:47 00:44:02 00:43:56 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
49 48 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:18:02 00:44:03 00:43:58  
50 49 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:18:42 00:44:04 00:43:56  
51 50 ΝΕΖΕΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:18:49 00:44:11 00:43:56  
52 51 ΝΤΑΦΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:18:48 00:44:17 00:44:08 ΑΚΡΑΤΑ
53 52 ΔΑΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:18:03 00:44:28 00:44:13  
54 53 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 00:19:21 00:44:30 00:44:11 ΣΑΦΑΝΣ
55 54 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 00:19:15 00:44:30 00:44:20 ADIDAS RUNNING TEAM
56 55 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 00:19:09 00:44:36 00:44:21  
57 56 ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:19:30 00:44:37 00:44:14  
58 57 ΜΠΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 00:18:38 00:44:41 00:44:40  
59 58 ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 00:18:35 00:44:43 00:44:40 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
60 59 ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:19:40 00:44:45 00:44:40  
61 60 ΜΕΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:19:26 00:44:50 00:44:36  
62 61 ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:19:13 00:44:52 00:44:45  
63 62 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:18:55 00:44:56 00:44:55 ΣΑΦΑΝΣ
64 63 ΖΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:19:17 00:45:00 00:44:51  
65 64 ΛΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 00:20:18 00:45:01 00:44:18  
66 65 ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:19:49 00:45:01 00:44:55  
67 66 ΜΑΡΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:19:31 00:45:01 00:44:58 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
68 67 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:19:53 00:45:04 00:44:57 GR.RUNNERS CLUB
69 68 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:19:49 00:45:07 00:45:03 LEPANTO RUNNERS
70 69 ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:19:43 00:45:07 00:44:46  
71 70 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:20:01 00:45:08 00:44:35  
72 71 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:19:39 00:45:09 00:45:02  
73 72 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:1

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
8ος Αχίλλειος Άθλος
Ημιμαραθώνιος στα Φάρσαλα
9ος Γύρος Πάρου
8-6-2019: Αγώνες στην Πάρο
1ος Ημιμαραθώνιος Σπερχειού «Αθανάσιος Ακρίδας»
28-2-2016: Για πρώτη φορά θα πραγματοποιηθεί ο Ημιμαραθώνιος Σπερχειού στην μνήμη του Αθανάσιου Ακρίδα.
Back to Top

Μετάβαση στο περιεχόμενο