Κέφι, αγώνας και βουτίες στη Στούπα!

Στη Στούπα Μεσσηνίας έγινε το απόγευμα του Σαββάτου ο 3ος Αγώνας Δρόμου Δυτικής Μάνης με τη συμμετοχή πάνω από 200 δρομέων από όλη την Ελλάδα. Δείτε τι έγινε στη Μάνη αλλά και τα αποτελέσματα!

Share

3ος Αγώνας Δρόμου Δυτικής Μάνης
Στη Στούπα Μεσσηνίας έγινε το απόγευμα του Σαββάτου ο 3ος Αγώνας Δρόμου Δυτικής Μάνης με τη συμμετοχή πάνω από 200 δρομέων από όλη την Ελλάδα. Το κέφι και η τρέλλα των διοργανωτών έδωσαν ένα ξεχωριστό χρώμα στον αγώνα με τους συμμετέχοντες να διασκεδάζουν και να περνούν ένα υπέροχο απόγευμα ενώ μετά τον τερματισμό των 10 χλμ. ακολούθησε και μία βουτιά στα γαλαζοπράσινα νερά της παραλίας της Στούπας για τους περισσότερους.

Αρχικά πραγματοποιήθηκαν αγώνες 1 και 2 χλμ. για παιδιά δημοτικών και γυμνασίων αντίστοιχα, ενώ στις 7:20 ξεκίνησε ο αγώνας των μεγάλων με τους δρομείς να κταευθύνονται προς το ψαροχώρι του Αγ. Νικολάου όπου ήταν το σημείο της αναστροφής και να επιστρέφουν πάνω σε μία μοναδικής ομορφιάς διαδρομή με χαρακτηριστικά τοπία της Μάνης.

Μάλιστα, σε όλο το μήκος της οι διοργανωτές είχαν φροντίσει να δροσίζουν με κάθε μέσο τους δρομείς με αποτέλεσμα να μην… καταλάβουν τη ζέστη που επικρατούσε.

Νικητής του αγώνα αναδείχθηκε ο Ηλίας Νικολόπουλος του ΣΔΥ Μεσσηνίας μαζί με τον Στέφανο Σερεμέτη επίσης του ΣΔΥΜ αφού τερμάτισαν χέρι χέρι σε 38:03 ενώ πρώτη γυναίκα ήταν η Vilberg Siri από τη Νορβηγία σε 42:12 στην όγδοη θέση του συνόλου.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα.

<t

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Διεθνής Αγώνας Δρόμου 10.000μ. εις μνήμη Μισέλ Μπρεάλ
13-9-2015: Αγώνας για τον εμπνευστή του μαραθωνίου
1st Κοukos Trail Race
25-9-2016: Ένας trail αγώνας στην Πρέβεζα
Zagori Mountain Running 2019
20/21-7-2019: Ορεινοί αγώνες στο Ζαγόρι
Back to Top

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΗΛΙΚΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:38:03 Άνδρες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:38:03 Άνδρες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:38:34 Άνδρες 40-49 ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:40:50 Άνδρες 30-39 ΜΕΣΣΗΝΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 ΚΑΝΟ ΕΜΙΛΙΑΝΟ 0:41:35 Άνδρες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:41:55 Άνδρες 50-59 ΣΑΦΑΝΣ
7 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ 0:41:58 Άνδρες κάτω των 20 MANIACS – ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
8 VILBERG SIRI 0:42:12 Γυναίκες 20-29 OSI – NORWAY
9 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 0:42:21 Άνδρες 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:42:38 Άνδρες 50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
11 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:43:00 Άνδρες 50-59 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
12 ΚΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:43:18 Άνδρες 20-29 ΑΘΗΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 HAKA BLEDI 0:43:29 Άνδρες 20-29 ΣΤΟΥΠΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 ΒΙΓΚΟΝ ΤΡΥΦΩΝ 0:43:31 Άνδρες 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
15 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:43:34 Άνδρες 50-59 ΣΑΦΑΝΣ
16 ΛΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:43:58 Άνδρες 20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
17 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:43:59 Άνδρες 30-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
18 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:44:08 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
19 DERVISHI LEFTER 0:44:13 Άνδρες 30-39 2407 mountain activities
20 SKALEN PER 0:44:19 Άνδρες 40-49 SWEDEN
21 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:44:25 Γυναίκες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
22 ΚΑΒΒΑΘΕΑΣ ΑΚΗΣ 0:44:26 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
23 ΤΟΣΚΑΣ ΑΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:44:37 Άνδρες 30-39 ΑΟ ΛΕΧΑΙΟΥ
24 HANKO BARIAM 0:44:57 Άνδρες 20-29 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 ΚΑΛΕΒΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:44:59 Άνδρες 40-49 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:45:29 Άνδρες 40-49 ΑΘΗΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27 ΤΣΙΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:45:11 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
28 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:45:25 Άνδρες 50-59 ΣΑΦΑΝΣ
29 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:45:37 Άνδρες 20-29 ΑΘΗΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:45:50 Άνδρες 30-39 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
31 ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:46:18 Άνδρες 40-49 RUNNING GREECE
32 ΜΙΧΕΛΛΟΓΚΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:46:27 Άνδρες 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:46:30 Άνδρες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
34 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:46:35 Άνδρες 40-49 ΠΑΤΡΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 ΓΚΙΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:46:40 Άνδρες 30-39 ΣΤΟΥΠΑ
36 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:46:45 Άνδρες 50-59 ΣΠΑΡΤΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:46:53 Γυναίκες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
38 ΚΟΚΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:46:54 Άνδρες 40-49 ΤΣΟΤΥΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
39 ΞΕΡΟΒΑΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:46:55 Άνδρες κάτω των 20 ΣΤΟΥΠΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40 ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ  0:47:27 Άνδρες 20-29 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΤΗΣ 0:47:31 Άνδρες 20-29 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:47:35 Άνδρες 40-49 ΣΑΜΙΚΟ ΗΛΕΙΑΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:47:58 Άνδρες 20-29 MANIACS – ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
44 ΚΑΠΕΤΑΝΕΑΣ ΜΑΝΘΟΣ 0:48:04 Άνδρες 20-29 MANIACS – ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
45 ΠΑΣΤΟΥΣΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:48:12 Άνδρες κάτω των 20 ΣΤΟΥΠΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 0:48:24 Γυναίκες κάτω των 20 ΣΤΟΥΠΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
47 HYSA ETMOUD 0:48:25 Άνδρες 30-39 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:48:32 Άνδρες 20-29 MANIACS – ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
49 ΠΑΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  0:48:36 Άνδρες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
50 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:48:37 Γυναίκες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
51 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΝΙΚΟΣ 0:48:39 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
52 ΔΙΑΜΑΝΤΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0:48:40 Άνδρες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
53 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:48:49 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
54 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:49:05 Άνδρες 30-39 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55 ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:49:19 Άνδρες 40-49 ΑΓ. ΔΙΟΝΥΣΗΣ – ΛΙΤΟΧΩΡΟ
56 SPRUIYT DESMOD 0:49:24 Άνδρες 40-49 HOLLAND
57 ΚΑΤΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 0:49:27 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
58 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:49:28 Άνδρες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
59 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:49:41 Άνδρες 40-49 ΑΘΗΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:49:43 Άνδρες 30-39 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
61 ΣΥΛΛΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:50:02 Άνδρες 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
62 ΜΑΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 0:50:29 Γυναίκες 40-49 MANIACS – ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
63 ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:50:30 Άνδρες 40-49 MANIACS – ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
64 ΤΣΙΡΙΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:50:34 Άνδρες 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
65 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:50:38 Άνδρες 30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
66 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 0:50:51 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
67 ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:50:53 Άνδρες 30-39 ΑΟ ΛΕΧΑΙΟΥ
68 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 0:50:56 Άνδρες 50-59 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΙΚΙΩΝ
69 ΝΤΑΒΕΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0:51:08 Άνδρες 40-49 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70 ΓΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:51:10 Άνδρες 30-39 ΑΘΗΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71 STOKES EMMA 0:51:11 Γυναίκες 30-39 ENGLAND – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72 ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:51:14 Άνδρες 50-59 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
73 SCHOENFELDER FALK 0:51:16 Άνδρες 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
74 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:51:18 Άνδρες 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
75 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:51:35 Άνδρες 30-39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
76 ΤΣΙΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:51:40 Άνδρες 50-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
77 ALDERIN CAMILA 0:51:43 Γυναίκες 20-29 NORWAY
78 ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:51:50 Άνδρες 30-39 ΔΟΛΙΑΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:51:54 Άνδρες 40-49 ΑΘΗΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:51:56 Άνδρες κάτω των 20 ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΑΝΗΣ
81 KRVAVAC SEVERINA 0:52:04 Γυναίκες 20-29 ΣΤΟΥΠΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
82 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:52:10 Άνδρες 30-39 SCANDALOS RUNNER – ΣΠΑΡΤΗ
83 ΣΑΡΓΕΝΤΗ ΜΑΡΘΑ 0:52:15 Γυναίκες 30-39 ΣΤΟΥΠΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
84 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 0:52:21 Άνδρες 40-49 ΑΟΣ ΖΑΧΑΡΟΣ
85 ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:52:25 Άνδρες 50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
86 ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0:52:45 Άνδρες 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
87 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:52:49 Άνδρες 60 -69 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
88 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ 0:53:15 Άνδρες 30-39 ΣΤΟΥΠΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89 ΚΑΠΙΤΣΙΝΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 0:53:16 Άνδρες κάτω των 20 ΣΤΟΥΠΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90 XANKO ALMPOREN 0:53:20 Άνδρες κάτω των 20 ΡΙΓΚΛΙΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91 HANKO FISNIK 0:53:21 Άνδρες 20-29 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92 GRZEGORZ LUCZAK 0:53:32 Άνδρες 40-49 ΠΟΛΩΝΙΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:53:46 Γυναίκες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
94 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:54:00 Άνδρες 30-39 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:54:06 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
96 ΡΕΜΠΙΧΟΛΤΣ ΝΙΚΟΣ 0:54:07 Άνδρες 40-49 ΕΞΩΧΩΡΙ
97 ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:54:09 Άνδρες 40-49 ΝΟΖ ΖΑΧΑΡΟΣ
98 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:54:14 Άνδρες 50-59 ΜΕΣΣΗΝΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99 ΚΟΥΣΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:54:20 Άνδρες 40-49 MDA HELLAS
100 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ ΕΛΕΝΗ 0:54:24 Γυναίκες 50-59 Dumfries Running Club Scotland UK
101 ΚΟΝΤΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0:54:38 Άνδρες 20-29 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:54:43 Άνδρες 40-49 INTERSPORT running team
103 ΓΡΟΥΣΟΥΖΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:54:44 Άνδρες κάτω των 20 ΜΕΣΣΗΝΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:54:49 Άνδρες 40-49 ΛΑΜΠΑΙΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105 ΜΑΡΤΣΕΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:54:57 Άνδρες 20-29 2407 mountain activities
106 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:55:00 Άνδρες 50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
107 ΜΠΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:55:02 Γυναίκες 20-29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
108 ΚΡΟΜΠΑΣ ΤΑΚΗΣ 0:55:14 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – ΚΟΡΟΜΗΛΙΩΤΩΝ
109 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:55:19 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
110 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:55:21 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
111 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ 0:55;26 Άνδρες 30-39 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
112 ΣΚΑΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:28 Άνδρες 30-39 ΚΑΡΔΑΜΥΛΗ
113 ΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:55:32 Άνδρες 40-49 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
114 ΚΑΡΑЇΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:55:36 Άνδρες 40-49 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115 ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:55:40 Άνδρες 40-49 ΑΘΗΝΑ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116 ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:55:42 Άνδρες 60 -69 ΣΔΥ
ΗΒΑΣ