Χαμός και στη Δάφνη!

Mε μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή το 4ο Day Run Δάφνης Υμηττού. O δρομικός κόσμος δεν πτοήθηκε από τη ζέστη κι έτσι περισσότεροι από 730 έτρεξαν την απόσταση των 10 χλμ. στους δρόμους της Δάφνης και του Υμηττού. Νικητής του αγώνα ήταν ο Μιχάλης Καλομοίρης που κάλυψε την απόσταση σε 34:29 ενώ πρώτη γυναίκα ήταν η Φιλίππα Πουλίδου σε 40:55 στην 21η θέση. Δείτε τα αποτελέσματα!

Share

<tr

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Back to Top

Μετάβαση στο περιεχόμενο
ΘΕΣΗ ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ 0-5km ΧΡΟΝΟΣ 5-10 km ΧΡΟΝΟΣ   ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΘΑΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:16:17,11 0:18:11,89 0:34:29,00 0:34:27,94
2 2 ΡΗΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ POWERFITNESS.GR 0:16:45,87 0:18:23,40 0:35:09,27 0:35:08,95
3 3 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:17:32,00 0:19:30,94 0:37:02,94 0:37:00,59
4 4 ΡΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:17:19,82 0:20:04,52 0:37:24,34 0:37:23,77
5 5 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:17:35,83 0:20:09,08 0:37:44,91 0:37:43,55
6 6 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ADIDAS RUNNING TEAM 0:17:53,40 0:20:04,49 0:37:57,89 0:37:57,52
7 7 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 0:18:18,57 0:20:04,81 0:38:23,38 0:38:13,83
8 8 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:15,50 0:20:09,36 0:38:24,86 0:38:24,05
9 9 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:18:29,67 0:19:56,08 0:38:25,75 0:38:24,66
10 10 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ELLASSONA GRT 0:18:29,53 0:20:42,16 0:39:11,69 0:39:07,86
11 11 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:53,25 0:20:33,86 0:39:27,11 0:39:14,70
12 12 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:18:33,25 0:20:56,82 0:39:30,07 0:39:22,24
13 13 ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:33,71 0:21:04,33 0:39:38,04 0:39:36,26
14 14 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:52,28 0:20:57,57 0:39:49,85 0:39:48,93
15 15 ΑΤΤΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:18:36,75 0:21:31,94 0:40:08,69 0:40:08,37
16 16 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:19:02,40 0:21:15,12 0:40:17,52 0:40:08,90
17 17 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:19:13,18 0:21:06,80 0:40:19,98 0:40:18,73
18 18 ΔΑΛΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:19:12,47 0:21:15,95 0:40:28,42 0:40:21,40
19 19 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:01,61 0:21:39,54 0:40:41,15 0:40:38,05
20 20 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:48,21 0:21:02,56 0:40:50,77 0:40:39,30
21 1 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 0:19:13,66 0:21:41,61 0:40:55,27 0:40:54,45
22 21 ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:19:56,88 0:21:05,31 0:41:02,19 0:40:58,71
23 22 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:19:27,05 0:21:37,20 0:41:04,25 0:41:02,68
24 23 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:19:49,64 0:21:23,63 0:41:13,27 0:41:09,52
25 24 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:37,83 0:21:38,39 0:41:16,22 0:41:14,92
26 25 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:19,30 0:22:02,11 0:41:21,41 0:41:20,42
27 26 ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:05,98 0:21:46,60 0:41:52,58 0:41:51,84
28 27 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:19:44,16 0:22:11,46 0:41:55,62 0:41:55,35
29 28 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 0:20:07,40 0:21:56,50 0:42:03,90 0:42:01,05
30 29 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:20:01,71 0:22:23,58 0:42:25,29 0:42:22,43
31 30 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:20:09,89 0:22:15,81 0:42:25,70 0:42:21,43
32 31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:20:22,97 0:22:06,72 0:42:29,69 0:42:20,63
33 32 ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:24,57 0:23:08,84 0:42:33,41 0:42:31,28
34 33 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:20:21,37 0:22:14,54 0:42:35,91 0:42:32,80
35 34 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:20:21,77 0:22:15,61 0:42:37,38 0:42:36,49
36 35 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0:19:40,46 0:23:02,29 0:42:42,75 0:42:40,57
37 36 ΦΕΛΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:52,69 0:23:04,37 0:42:57,06 0:42:30,51
38 37 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:07,54 0:22:52,66 0:43:00,20 0:42:43,10
39 38 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:12,88 0:21:48,20 0:43:01,08 0:42:51,64
40 39 ΠΟΝΟΜΑΡΕΒ ΒΙΚΤΩΡ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:19:34,08 0:23:28,03 0:43:02,11 0:43:01,07
41 40 ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:19,77 0:22:45,52 0:43:05,29 0:42:39,17
42 41 XHINI HODAJ Σ. ΔΡΟ. ΚΟΡ. ΝΙΚ. ΚΕΡ 0:20:14,15 0:22:51,78 0:43:05,93 0:43:00,41
43 42 ΚΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:33,79 0:22:35,86 0:43:09,65 0:42:58,67
44 43 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:20:22,63 0:22:47,76 0:43:10,39 0:43:00,95
45 2 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     0:43:12,20 0:43:07,28
46 44 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:40,25 0:22:33,06 0:43:13,31 0:42:59,69
47 45 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 0:21:05,65 0:22:09,96 0:43:15,61 0:43:06,67
48 46 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΛΟΓΑ 0:21:57,74 0:21:24,87 0:43:22,61 0:42:57,15
49 47 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΒ CLUB 0:20:47,59 0:22:36,59 0:43:24,18 0:43:13,48
50 48 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:20:41,55 0:22:48,22 0:43:29,77 0:43:24,38
51 49 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:20:52,87 0:22:40,45 0:43:33,32 0:43:31,41
52 50 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:20:43,14 0:22:51,61 0:43:34,75 0:43:29,50
53 51 ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:42,68 0:22:54,63 0:43:37,31 0:43:30,18
54 52 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:21:08,46 0:22:37,38 0:43:45,84 0:43:30,96
55 53 ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:42,40 0:23:03,71 0:43:46,11 0:43:42,09
56 54 ΚΑΛΑΘΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:04,16 0:22:43,18 0:43:47,34 0:43:39,93
57 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:20:56,24 0:22:55,46 0:43:51,70 0:43:40,31
58 56 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:20:53,92 0:23:00,40 0:43:54,32 0:43:39,71
59 57 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:35,32 0:22:19,40 0:43:54,72 0:43:41,52
60 58 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:11,01 0:22:45,70 0:43:56,71 0:43:48,76
61 59 ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:20:25,08 0:23:32,67 0:43:57,75 0:43:56,17
62 60 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:21:21,00 0:22:38,80 0:43:59,80 0:43:31,93
63 61 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:21:19,86 0:22:41,23 0:44:01,09 0:43:56,64
64 62 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:08,46 0:22:58,39 0:44:06,85 0:43:58,32
65 63 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΓΑ 0:21:08,13 0:23:04,78 0:44:12,91 0:43:58,51
66 64 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:48,14 0:22:26,43 0:44:14,57 0:44:04,54
67 65 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ     0:44:14,87 0:43:59,90
68 66 ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ADIDAS RUNNING TEAM 0:21:37,37 0:22:40,36 0:44:17,73 0:44:09,89
69 67 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:04,18 0:23:21,76 0:44:25,94 0:44:23,16
70 68 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:31,36 0:22:57,65 0:44:29,01 0:44:16,75
71 69 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:34,60 0:22:54,70 0:44:29,30 0:44:15,51
72 70 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:36,05 0:22:54,23 0:44:30,28 0:44:18,72
73 71 ΘΩΜΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:35,47 0:22:55,57 0:44:31,04 0:44:18,16
74 72 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:15,17 0:23:20,13 0:44:35,30 0:44:24,07
75 73 ΤΟΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:37,78 0:24:04,44 0:44:42,22 0:44:10,16
76 3 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΗ ΕΥΚΛΗΣ 0:21:49,29 0:22:55,56 0:44:44,85 0:44:40,00
77 74 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:24,42 0:24:20,67 0:44:45,09 0:43:48,73