Χαμός και στη Δάφνη!

Mε μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή το 4ο Day Run Δάφνης Υμηττού. O δρομικός κόσμος δεν πτοήθηκε από τη ζέστη κι έτσι περισσότεροι από 730 έτρεξαν την απόσταση των 10 χλμ. στους δρόμους της Δάφνης και του Υμηττού. Νικητής του αγώνα ήταν ο Μιχάλης Καλομοίρης που κάλυψε την απόσταση σε 34:29 ενώ πρώτη γυναίκα ήταν η Φιλίππα Πουλίδου σε 40:55 στην 21η θέση. Δείτε τα αποτελέσματα!

Share

<tr

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
5ος Κλεώναιος Αγών
1-7-2017: Αγώνας 10 χλμ. στις Κλεωνές
Αγώνας στη Νεμέα
Ο Δήμος Νεμέας διοργανώνει τον 4ο Αγιωργίτικο δρόμο, απόστασης 12 χλμ. και αγώνα για παιδιά δημοτικού και γυμνασίου 1200 μ. την Κυριακή 31 Αυγούστου.
Back to Top

ΘΕΣΗ ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ 0-5km ΧΡΟΝΟΣ 5-10 km ΧΡΟΝΟΣ   ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΘΑΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:16:17,11 0:18:11,89 0:34:29,00 0:34:27,94
2 2 ΡΗΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ POWERFITNESS.GR 0:16:45,87 0:18:23,40 0:35:09,27 0:35:08,95
3 3 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:17:32,00 0:19:30,94 0:37:02,94 0:37:00,59
4 4 ΡΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:17:19,82 0:20:04,52 0:37:24,34 0:37:23,77
5 5 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:17:35,83 0:20:09,08 0:37:44,91 0:37:43,55
6 6 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ADIDAS RUNNING TEAM 0:17:53,40 0:20:04,49 0:37:57,89 0:37:57,52
7 7 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 0:18:18,57 0:20:04,81 0:38:23,38 0:38:13,83
8 8 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:15,50 0:20:09,36 0:38:24,86 0:38:24,05
9 9 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:18:29,67 0:19:56,08 0:38:25,75 0:38:24,66
10 10 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ELLASSONA GRT 0:18:29,53 0:20:42,16 0:39:11,69 0:39:07,86
11 11 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:53,25 0:20:33,86 0:39:27,11 0:39:14,70
12 12 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:18:33,25 0:20:56,82 0:39:30,07 0:39:22,24
13 13 ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:33,71 0:21:04,33 0:39:38,04 0:39:36,26
14 14 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:52,28 0:20:57,57 0:39:49,85 0:39:48,93
15 15 ΑΤΤΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:18:36,75 0:21:31,94 0:40:08,69 0:40:08,37
16 16 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:19:02,40 0:21:15,12 0:40:17,52 0:40:08,90
17 17 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:19:13,18 0:21:06,80 0:40:19,98 0:40:18,73
18 18 ΔΑΛΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:19:12,47 0:21:15,95 0:40:28,42 0:40:21,40
19 19 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:01,61 0:21:39,54 0:40:41,15 0:40:38,05
20 20 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:48,21 0:21:02,56 0:40:50,77 0:40:39,30
21 1 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 0:19:13,66 0:21:41,61 0:40:55,27 0:40:54,45
22 21 ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:19:56,88 0:21:05,31 0:41:02,19 0:40:58,71
23 22 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:19:27,05 0:21:37,20 0:41:04,25 0:41:02,68
24 23 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:19:49,64 0:21:23,63 0:41:13,27 0:41:09,52
25 24 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:37,83 0:21:38,39 0:41:16,22 0:41:14,92
26 25 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:19,30 0:22:02,11 0:41:21,41 0:41:20,42
27 26 ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:05,98 0:21:46,60 0:41:52,58 0:41:51,84
28 27 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:19:44,16 0:22:11,46 0:41:55,62 0:41:55,35
29 28 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 0:20:07,40 0:21:56,50 0:42:03,90 0:42:01,05
30 29 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:20:01,71 0:22:23,58 0:42:25,29 0:42:22,43
31 30 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:20:09,89 0:22:15,81 0:42:25,70 0:42:21,43
32 31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:20:22,97 0:22:06,72 0:42:29,69 0:42:20,63
33 32 ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:24,57 0:23:08,84 0:42:33,41 0:42:31,28
34 33 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:20:21,37 0:22:14,54 0:42:35,91 0:42:32,80
35 34 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:20:21,77 0:22:15,61 0:42:37,38 0:42:36,49
36 35 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0:19:40,46 0:23:02,29 0:42:42,75 0:42:40,57
37 36 ΦΕΛΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:52,69 0:23:04,37 0:42:57,06 0:42:30,51
38 37 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:07,54 0:22:52,66 0:43:00,20 0:42:43,10
39 38 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:12,88 0:21:48,20 0:43:01,08 0:42:51,64
40 39 ΠΟΝΟΜΑΡΕΒ ΒΙΚΤΩΡ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:19:34,08 0:23:28,03 0:43:02,11 0:43:01,07
41 40 ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:19,77 0:22:45,52 0:43:05,29 0:42:39,17
42 41 XHINI HODAJ Σ. ΔΡΟ. ΚΟΡ. ΝΙΚ. ΚΕΡ 0:20:14,15 0:22:51,78 0:43:05,93 0:43:00,41
43 42 ΚΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:33,79 0:22:35,86 0:43:09,65 0:42:58,67
44 43 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:20:22,63 0:22:47,76 0:43:10,39 0:43:00,95
45 2 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     0:43:12,20 0:43:07,28
46 44 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:40,25 0:22:33,06 0:43:13,31 0:42:59,69
47 45 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 0:21:05,65 0:22:09,96 0:43:15,61 0:43:06,67
48 46 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΛΟΓΑ 0:21:57,74 0:21:24,87 0:43:22,61 0:42:57,15
49 47 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΒ CLUB 0:20:47,59 0:22:36,59 0:43:24,18 0:43:13,48
50 48 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:20:41,55 0:22:48,22 0:43:29,77 0:43:24,38
51 49 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:20:52,87 0:22:40,45 0:43:33,32 0:43:31,41
52 50 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:20:43,14 0:22:51,61 0:43:34,75 0:43:29,50
53 51 ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:42,68 0:22:54,63 0:43:37,31 0:43:30,18
54 52 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:21:08,46 0:22:37,38 0:43:45,84 0:43:30,96
55 53 ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:42,40 0:23:03,71 0:43:46,11 0:43:42,09
56 54 ΚΑΛΑΘΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:04,16 0:22:43,18 0:43:47,34 0:43:39,93
57 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:20:56,24 0:22:55,46 0:43:51,70 0:43:40,31
58 56 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:20:53,92 0:23:00,40 0:43:54,32 0:43:39,71
59 57 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:35,32 0:22:19,40 0:43:54,72 0:43:41,52
60 58 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:11,01 0:22:45,70 0:43:56,71 0:43:48,76
61 59 ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:20:25,08 0:23:32,67 0:43:57,75 0:43:56,17
62 60 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:21:21,00 0:22:38,80 0:43:59,80 0:43:31,93
63 61 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:21:19,86 0:22:41,23 0:44:01,09 0:43:56,64
64 62 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:08,46 0:22:58,39 0:44:06,85 0:43:58,32
65 63 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΓΑ 0:21:08,13 0:23:04,78 0:44:12,91 0:43:58,51
66 64 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:48,14 0:22:26,43 0:44:14,57 0:44:04,54
67 65 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ     0:44:14,87 0:43:59,90
68 66 ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ADIDAS RUNNING TEAM 0:21:37,37 0:22:40,36 0:44:17,73 0:44:09,89
69 67 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:04,18 0:23:21,76 0:44:25,94 0:44:23,16
70 68 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:31,36 0:22:57,65 0:44:29,01 0:44:16,75
71 69 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:34,60 0:22:54,70 0:44:29,30 0:44:15,51
72 70 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:36,05 0:22:54,23 0:44:30,28 0:44:18,72
73 71 ΘΩΜΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:21:35,47 0:22:55,57 0:44:31,04 0:44:18,16
74 72 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:15,17 0:23:20,13 0:44:35,30 0:44:24,07
75 73 ΤΟΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:37,78 0:24:04,44 0:44:42,22 0:44:10,16
76 3 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΗ ΕΥΚΛΗΣ 0:21:49,29 0:22:55,56 0:44:44,85 0:44:40,00
77 74 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:24,42 0:24:20,67 0:44:45,09 0:43:48,73