150 δρομείς στα Κώπαια

Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά έγινε με μεγάλη επιτυχία το Σάββατο 21 Ιουλίου ο 2ος αγώνας Γλά (10 χλμ) στα πλαίσια των εκδηλώσεων Κώπαια 20012. Στον αγώνα έλαβαν μέρος περισσότεροι από 150 δρομείς απολαμβάνοντας τη διαδρομή που επεφύλασσε πολλές εκπλήξεις. Δείτε τα αποτελέσματα.

Share

2ος Αγώνας ΓΛΑ – Κώπαια 2012
 

Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά έγινε με μεγάλη επιτυχία το Σάββατο 21 Ιουλίου ο 2ος αγώνας Γλά (10 χλμ) στα πλαίσια των εκδηλώσεων Κώπαια 20012. Στον αγώνα έλαβαν μέρος περισσότεροι από 150 δρομείς απολαμβάνοντας τη διαδρομή που επεφύλασσε πολλές εκπλήξεις.

Παράλληλα έγιναν και αγώνες 300 και700 μ. για τα παιδιά δημοτικών σχολείων του χωριού. Οι διοργανωτές του αγώνα δεν ξέχασαν να ευχαριστήσουν όσους έλαβαν μέρος αλλά και τους εθελοντές του αγώνα και τον τηλεοπτικό σταθμό STAR Κεντρικής Ελλάδος.

Αποτελέσματα

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΟΤΣΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37′ 24” ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 38΄28” ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3 ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 39′ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
4 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
5 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
6 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
7 ΠΑΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ   ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
8 ΑΔΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
9 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ   MUSTUKULURU TEAM
10 ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ (ΜΑΛΕΣΙΝΑ)
11 ΚΙΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   MUSTUKULURU TEAM
12 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
13 ΝΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΛΙΒΑΔΕΙΑ
15 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   ΜΑΥΡΟΣΟΥΒΑΛΑ ΩΡΟΠΟΥ
16 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
17 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
18 ΤΣΑΚΟΣ ΕΝΤΜΟΝΤ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
19 ΤΑΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ   ΔΕΣΦΙΝΑ
20 ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΣΑΦΑΝΣ
21 ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   MUSTUKULURU TEAM
22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΚΑΣΤΡΟ
23 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
24 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
25 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
26 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
27 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΣΔΥΑ
29 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
30 ΜΑΡΑΣ ΑΡΗΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
31 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
32 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
33 ΨΩΡΟΜΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
34 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
35 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   MUSTUKULURU TEAM
36 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
37 ΝΤΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ   ΣΙΣΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
38 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΔΥΑ
40 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΦΩΤΗΣ   ΣΔΥΑ
41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
42 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ   MUSTUKULURU TEAM
43 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΛΩΝ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
44 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 50′ 08” ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
45 ΧΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
46 ΚΑΪΑΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
47 ΒΙΓΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
48 ΚΑΤΡΑΝΗ ΣΑΝΤΡΑ 50′ 46” SATRAPISTAS
49 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΗΣ   ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
50 ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
51 ΜΠΑΡΚΩΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΚΑΣΤΡΟ
52 ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   MUSTUKULURU TEAM
53 ΣΟΥΛΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
54 ΡΑΠΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   REGENESIS LIVADIA
55 ΦΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
56 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
57 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
58 ΛΑΒΔΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
59 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
60 ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
61 ΤΣΟΥΤΣΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 52′ 47” ΑΝΕΞ/ΤΗ
62 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΚΑΣΤΡΟ
63 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΚΑΣΤΡΟ
64 ΚΑΝΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
65 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
66 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
67 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   MUSTUKULURU TEAM
68 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ   ΣΑΦΑΝΣ
69 ΜΠΕΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
70 ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΡΗΣ   ΜΑΡΤΙΝΟ
71 ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ   MUSTUKULURU TEAM
72 ΤΣΑΓΑΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ   ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
73 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
74 ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
75 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ   MUSTUKULURU TEAM
76 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
77 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
78 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
79 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ   ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
80 ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΗΛΙΑΣ   ΚΑΣΤΡΟ
81 ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
82 ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
83 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
84 ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   MUSTUKULURU TEAM
85 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
86 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
87 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
88 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
89 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
90 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
91 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
92 ΜΥΦΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
93 ΑΙΣΩΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
94 ΚΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
95 ΦΙΡΤΙΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   IVORTEAM
96 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΔΥΑ
97 ΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΝΕΞ/ΤΟΣ
98 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
99 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΡΙΑΔΝΗ
<str

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Atsas Mountain Race 2017
28-5-2017: Για πρώτη φορά θα διεξαχθούν αγώνες ορεινού τρεξίματος με την ονομασία “Atsas Mountain Race”.
Elafonisos Run 2019
28/30-6-2019: Αγώνες στην Ελαφόνησο
Ημιμαραθώνιος στη λίμνη Κερκίνη
Ο 1ος παραλίμνιος ημιμαραθώνιος αγώνας δρόμου με την επωνυμία «KerkiniLakeRun 2011» απόστασης 21 χλμ θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Διαμέρισμα Λιθοτόπου του Δήμου Ηράκλειας Σερρών την Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2011 και ώρα 10:00.
Back to Top