Ανεβασμένες οι συμμετοχές στην Ψάθα

Στην παραλία της Ψάθας έγινε το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου για 8η φορά ο αγώνας 100 χλμ. σε άσφαλτο ενώ για 2η συνεχόμενη φορά έγινε και αγώνας 50 χλμ. Στοn αγώνα των 100 χλμ. κατάφεραν να τερματίσουν 58 αθλητές ενώ πρώτος ήταν ο Παντελής Καμπαξής που ολοκλήρωσε την απόσταση σε 7 ώρες και 38 λεπτά. Πρώτη γυναίκα ήταν η Αμαλία Ματθαίου που ήταν 6η στο σύνολο και χρειάστηκε λιγότερο από εννέα ώρες για να ολοκληρώσει τα 100 χλμ.

Share

8ος Πανελλήνιος Αγώνας 100 χλμ. και 2ος Αγώνας 50 χλμ.
Στην παραλία της Ψάθας, στην Αττική έγινε το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου για 8η φορά ο αγώνας 100 χλμ. σε άσφαλτο ενώ για 2η συνεχόμενη φορά έγινε και αγώνας 50 χλμ.
Στο μεγάλο αγώνα, αυτόν των 100 χλμ. κατάφεραν να τερματίσουν 58 αθλητές από τους 85 που ξεκίνησαν ενώ μεγάλος νικητής ο πρώτος αθλητής που τερμάτισε ήταν ο Παντελής Καμπαξής που ολοκλήρωσε την απόσταση σε 7 ώρες και 38 λεπτά ακολουθώντας ένα αρκετά γρήγορο ρυθμό κοντά στα 4.34/χλμ. ενώ λίγο πάνω από τις 8 ώρες ακολούθησαν ο Γιάννης Κουρκουρίκης και ο Χρήστος Μαυρίκιος. Πρώτη γυναίκα που έφτασε στον τερματισμό ήταν η Αμαλία Ματθαίου που ήταν 6η (!) στο σύνολο που χρειάστηκε λιγότερο από εννέα ώρες για να ολοκληρώσει τα 100 χλμ.
Στα 50 χλμ. τερμάτισαν 85 αθλητές από τους 95 που έλαβαν εκκίνηση με τον Αλέξανδρο Ράπτη να ολοκληρώνει την απόσταση σε 3:19.45 και τους Σπύρο Σπυρόπουλο και Βαγγέλη Μπατζόγλου να ακολουθούν.
Οι συμμετοχές και στα δύο αγωνίσματα ήταν ελαφρώς ανεβασμένες σε σχέση με πέρσυ όπου είχαν ξεκινήσει συνολικά 169 δρομείς ενώ φέτος έφτασαν τους 180.
Ακολουθούν τα αναλυτικά αποτελέσματα:

Αποτελέσματα 50 χλμ. 
 

  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ Φ ΟΜΑΔΑ – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:19:45,0
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3:39:06,8
3 ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΣΥΛ. ΕΛΛΗΝ. ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΩΝ 3:40:42,2
4 ΧΑΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3:46:03,5
5 ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:47:09,2
6 ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ADVENTURE ZONE 3:48:30,4
7 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 3:50:01,4
8 ΔΙΑΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΝΤΙ F ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4:02:25,1
9 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 4:07:54,2
10 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:09:01,1
11 ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:10:12,8
12 ΚΑΠΙΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:11:06,4
13 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4:16:13,4
14 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:21:06,5
15 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:21:34,1
16 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:24:52,8
17 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 4:27:35,7
18 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ M MUSTUKULURU 4:28:51,5
19 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:30:01,7
20 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4:31:27,2
21 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:31:36,9
22 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:31:49,2
23 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 4:33:38,8
24 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:34:16,1
25 ΡΙΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4:34:28,3
26 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:36:55,2
27 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓ. ΣΠΑΤΩΝ 4:36:57,6
28 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:38:53,0
29 ΚΙΟΥΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:43:05,1
30 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M Ο.Υ. ΚΡΗΤΗΣ 4:43:28,0
31 ΞΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ F Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4:44:10,4
32 ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΤΙ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:44:34,1
33 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 4:46:02,0
34 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:47:48,8
35 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:48:41,9
36 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:50:23,4
37 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΑΣΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:51:55,6
38 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:52:32,7
39 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Σ.Δ.Υ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4:55:40,9
40 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:55:59,5
41 ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ 4:56:42,8
42 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:57:25,3
43 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:57:37,8
44 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:58:20,7
45 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:01:52,8
46 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:02:13,7
47 ΜΙΧΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 5:03:49,4
48 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 5:06:52,0
49 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07:53,5
50 ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΩΝ 5:08:42,5
51 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:12:56,8
52 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:13:54,4
53 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:16:10,2
54 ΤΟΠ
ΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 5:18:49,7
55 ΣΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:22:50,1
56 ΒΙΓΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:28:33,4
57 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30:06,3
58 ΜΠΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ M MUSTUCULURU 5:30:14,8
59 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:36:24,8
60 ΚΕΡΑΜΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:36:35,7
61 CAUSHLLARI DINO M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ 5:36:39,0
62 ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:36:56,7
63 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:37:02,7
64 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:37:14,7
65 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F ΟΛΥΜΠΙΟΙ 5:37:22,7
66 ΚΑΛΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 5:38:01,1
67 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:40:36,3
68 ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:41:42,9
69 ΣΟΥΛΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:43:34,9
70 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:43:41,3
71 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:47:44,1
72 GODSON LLOYD M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:47:33,4
73 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 5:48:40,8
74 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:50:24,4
75 ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΕΛΕΝΗ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:51:02,5
76 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 5:51:36,7
77 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 5:52:02,0
78 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52:21,2
79 ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:53:06,5
80 ΨΩΡΟΜΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:55:17,6
81 ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:56:26,9
82 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 5:57:29,0
83 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:57:23,7
84 ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:57:29,0
85 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:59:18,0
86 ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:04:08,6
87 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 6:07:15,9
88 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:15:54,0

Αποτελέσματα 100 χλμ.

  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ Φ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 7:38:03,6
2 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 8:09:07,9
3 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 8:44:08,1
4 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ”LEPANTO” ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 8:53:38,4
5 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Α.Σ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ 8:54:49,5
6 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:55:28,2
7 D’ HONDT FRANK M ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 8:57:20,8
8 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M SPARTAN 9:02:19,2
9 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 9:13:50,5
10 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M SPARTAN 9:14:26,4
11 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:14:50,2
12 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M GO-MRB-TEAM 9:16:19,1
13 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:22:02,5
14 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΤΕΜΟΝΑΕΚ 9:33:47,4
15 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:37:05,6
16 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:46:37,1
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:50:46,2
18 ΓΛΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 9:54:41,8
19 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΟΜΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟ 9:55:15,7
20 ΜΑΡΚΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 9:55:12,8
21 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:56:12,9
22 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 9:56:36,1
23 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M ΑΘΛ. ΦΥΣΗ ΠΟΛΙΤ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9:57:22,1
24 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
1α Δημητροπούλεια 2015
22-3-2015: Αγώνας δρόμου 10 χλμ. στη Ραφήνα
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (Θέσεις 801-976)
Δείτε τα αποτελέσματα των δρομέων που τερμάτισαν από την 801 έως την 976 θέση.
Back to Top