Λίστα συμμετοχών – Μ – Ω και Α – Ζ

Ανακοινώθηκε η λίστα των συμμετεχόντων στον 34ο Αγώνα Δρόμου Υγείας Αθήνας 20 χλμ. Σε περίπτωση που έχετε δηλώσει συμμετοχή και δεν βρίσκετε το όνομά σας επικοινωνήστε με το γραφείο εγγραφών του αγώνα στο 2117506685. Η παράδοση των πακέτων συμμετοχής θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 12 Μαρτίου στο Ε.Α.Κ.Ν. Αγ. Κοσμά από τις 10:00 έως και τις 18:00 ενώ στις 16:00 θα γίνει δωρεάν pasta party για όλους τους συμμετέχοντες.

Share

ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ 34ου ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΥΓΕΙΑΣ 20 ΧΛΜ.
Τα ονόματα αναγράφονται κατά αλφαβητική σειρά:

Α-Λ, Μ – Ω

 

<td width="26" x:n

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
2ο Olympic Stadium Run
29-10-2017: Αγώνες 5 & 10 χλμ. στο ΟΑΚΑ
Κλεισθένιος Νυχτερινός Αγώνας Δρόμου Κιάτου
Νυχτερινός αγώνας δρόμου 2,5, 5 και 10χλμ. στον παραλιακό δρόμο του Κιάτου
4ο Μινωικό Μονοπάτι Μύθων 2017
05-03-2017: Για 4η συνεχόμενη χρονιά διοργανώνονται ορεινοί αγώνες τρεξίματος στην Ιεράπετρα Κρήτης.
Back to Top

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ BIB ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ – ΟΜΑΔΑ
ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 503 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 504 1971 Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 505 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΚΡΙΔΗ ΕΛΙΝΑ 506 1972 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 507 1967 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 508 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 509 1958 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 510 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 511 1962 ΣΑΚΑ – ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 512 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΝΕΣΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 513 1953 MANESIS TEAM
ΜΑΝΕΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 514 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΝΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 515 1989 Σ.Ο.Α. ΕΡΜΗΣ
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 516 1966 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 517 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΝΣΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 518 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΝΤΖΑΒΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 519 1963 ΣΑΚΑ
ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 520 1981 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 521 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 522 1982 Α.Π.Σ. AΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
ΜΑΞΟΥΤΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 523 1955 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 1102 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 524 1968 VIRIDARIUM GYM
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 525 1972 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΓΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 526 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΜΑΡΓΕΛΗ ΡΑΝΙΑ 527 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1119 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 528 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 529 1966 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 530 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 531 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 532 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΝΤΙΡΟΣΙΑΝ ΠΑΥΛΟΣ 533 1959 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 534 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 535 1981 Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 536 1956 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 537 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 538 1978 MOUNTAINRUNNING.GR
ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 539 1969 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΜΑΤΖΙΩΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 540 1971 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 541 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 542 1961 Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 543 1964 MANESIS TEAM
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΖΗΝΑ 544 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 545 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 546 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1103 1966 Σ.Δ.Υ. ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 547 1939 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 548 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 549 1968 FAIRWAYS ADVENTURES- PATH RUNNERS
ΜΕΛΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 550 1960  
ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΓΙΟΥΞΕΛ  551 1968 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΦΑΤΜΑ 552 1971 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 553 1988  
ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 554 1966 RUNNINGNEWS.GR
ΜΕΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 555 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 556 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 557 1977 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 558 1953 Α.Π.Σ. AΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 559 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 560 1970 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 561 1974 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 562 1965 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 563 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΙΚΡΟΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 564 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 565 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΙΣΕΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 566 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΙΤΖΑΛΗ ΤΙΝΑ 567 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΤΑ 568 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 569 1970 PERMAFROST
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 570 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΟΔΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 571 1972 PERMAFROST
ΜΟΡΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 572 1959 MANESIS TEAM
ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 573 1957 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΣΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1120 1970 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 574 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 575 1962 Α.Π.Σ. AΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
ΜΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 576 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΟΥΝΔΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 577 1982 RUNNER’S TEAM
ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1104 1963 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1105 1965 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 578 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 579 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 580 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΟΥΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 581 1984 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ
ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 582 1964 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 583 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 584 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 585 1979 RUNNER’S TEAM
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 586 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 587 1974 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 588 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 589 1969 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 590 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 591 1966 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 592 1961 ΑΛΙΒΕΡΗ
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ 1106 1957 ΣΔΠΨ
ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 593 1973 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 594 1946 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 595 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 596 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1107 1983 OLYMPIAKOS
ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΪΟΣ 597 1966  
ΜΠΕΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 598 1951 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΕΗΣ ΦΩΚΙΩΝ 599 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΕΛΕΣΗ ΣΤΕΛΛΑ 600 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΜΠΕΝΕΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 601 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΕΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 602 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 603 1946 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 604 1952 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΜΠΙΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 605 1976 ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
ΜΠΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 606 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΛΕΣ ΚΩΣΤΑΣ 607 1970 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 608 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥ ΚΑΤΙΑ 609 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 610 1964 Σ.Δ.Υ. ΨΑΧΝΩΝ
ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 611 1969 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 612 1970 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 613 1970 Α.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 614 1976 MUSTUKULURU RUNNING TEAM
ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 615 1956 ΑνΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΟΥΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 616 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΦΕΙΔΙΑΣ 617 1970 ΕΨΙΛΟΝ
ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 618 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΟΥΤΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 619 1974  
ΜΠΟΥΧΩΡΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 620 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 621 1975 Α.Ο. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – Α.Σ. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 622</font