Λίστα συμμετοχών – Α-Λ

Ανακοινώθηκε η λίστα των συμμετεχόντων στον 34ο Αγώνα Δρόμου Υγείας Αθήνας 20 χλμ. Σε περίπτωση που έχετε δηλώσει συμμετοχή και δεν βρίσκετε το όνομά σας επικοινωνήστε με το γραφείο εγγραφών του αγώνα στο 2117506685. Η παράδοση των πακέτων συμμετοχής θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 12 Μαρτίου στο Ε.Α.Κ.Ν. Αγ. Κοσμά από τις 10:00 έως και τις 18:00 ενώ στις 16:00 θα γίνει δωρεάν pasta party για όλους τους συμμετέχοντες.

Share

ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ 34ου ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΥΓΕΙΑΣ 20 ΧΛΜ.
Τα ονόματα αναγράφονται κατά αλφαβητική σειρά:

Α-Λ,  Μ – Ω και A -Z 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ BIB ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ – ΟΜΑΔΑ
ΑΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 21 1967 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 22 1980 Σ.Δ.Κ.Π. ΨΑΧΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΕΝΤ 23 1980 Α.Π.Σ. AΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 24 1971 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 26 1960 CLAB. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 27 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΙΓΥΠΤΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 28 1975 ΛΕΣΧΗ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΙΕΡΟΛΟΧΙΤΩΝ
ΑΙΛΙΑΝΟΣ ΑΡΗΣ 29 1963 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΚΤΥΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 30 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ 31 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 32 1976 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 33 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΛΕΞΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 34 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΛΙΜΗΣΗ ΝΙΚΗ 35   PWC
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 36 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 37 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΛΗ 38 1979 RUNNER’S TEAM
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 40 1963 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 41 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΣ 42 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 43 1986 ΝΤΕΞΤΕΡ
ΑΝΔΡΙΑ ΒΙΒΙΑΝ 44 1971  
ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  45 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 46 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 47 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 48 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 49 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 50 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΕΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 51 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΑΝΤΥΠΑ ΣΕΜΕΛΗ 52 1986 ORKA TEAM
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 53 1948 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 54 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 55 1968 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 56 1966 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 57 1948 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 58 1977 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 59 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 60 1973 ΚΩΣΤΑΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 61 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 62 1980 ΦΛΟΓΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΣ 63 1951 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΑΡΒΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 64 1984 ΛΕΣΧΗ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΙΕΡΟΛΟΧΙΤΩΝ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 65 1967 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 66 1955 ΦΛΟΓΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΡΕΤΟΥΛΑΚΗΣ ΟΘΩΝ 67 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΡΜΑΤΩΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 68 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΑΣΗΜΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 69 1960 Α.Π.Σ. AΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 70 1971 Α.Σ.Σ.ΤΥ.
ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 71 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 72 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΥΓΕΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 73 1974 Φ.Ο.Σ. Ο ΠΑΝ
ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 1966 ΛΕΣΧΗ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΙΕΡΟΛΟΧΙΤΩΝ
ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 75 1984 SAMOS TEAM
ΒΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 76 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΑΓΟΥΡΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 77 1970  
ΒΑΪΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 78 1973 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΒΑΚΙΡΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 79 1969 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ 80 1967 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 81 1982 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 82 1968 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΡΤΖΑΚΗ ΠΩΛΙΝΑ 83 1978 MANESIS TEAM
ΒΑΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 84 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 85 1977 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 86 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 87 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 88 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 89 1949 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΤΑΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 90 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 91 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΕΝΕΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 92 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 93 1956 ΛΕΣΧΗ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΙΕΡΟΛΟΧΙΤΩΝ
ΒΕΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 94 1963 ΣΤΑ – ΣΔΥΠ
ΒΕΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 95 1955 ΣΤΑ – ΣΔΥΠ
ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 96 1978 Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΕΡΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 97 1972 RUNNER’S TEAM
ΒΕΤΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 98 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΒΗΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 99 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΒΙΑΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 100 1967 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΙΓΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 101 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 102 1979 MUSTUKULURU RUNNING TEAM
ΒΛΑΝΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 103 1968  
ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 104 1951 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΛΑΣΗΣ ΜΑΝΟΣ 105 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 106 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 107 1956 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 108 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΟΓΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 109 1970 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΟΡΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 110 1956 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΟΥΒΟΥΣΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 111 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΡΑΔΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 112 1962 ARENA GYM
ΒΡΑΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 113 1957 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΡΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 114 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 115 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΡΕΤΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 116 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 117 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΒΩΒΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 118 1967 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΑΒΑΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 119 1967 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ 120 1974 ΤΕΛΜΗΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 121 1965 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 122 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 123 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 124 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ 125 1969 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΝΙΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 126 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΑΡΣΙΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 127 1961 ORKA TEAM
ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 128 1954 Σ. ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
ΓΕΡΑΡΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 129 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 130 1972 Α.Π.Σ. AΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 131 1969 ΦΟΙΒΟΣ Α.Σ.Ο.Χ.
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 132 1951 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 133 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 134 1954 MANESIS TEAM
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΗΣ 135 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 136 1959 Ο.Σ. ΣΠΑΤΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 137 1956 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 138 1971 WWW.RUNNING4CHILDREN.ORG
ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 139 1968 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
ΓΕΩΡΓΙΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 140 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 141 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 142 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 143 1963 ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 144 1959 Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 145 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 146 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΙΑΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 147 1953 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΓΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 148 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ <fo

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Endomarch Greece Run & Walk
3-4-2016: H Αστική Μη Κερδοσκοπική Εταιρεία Aware Δήμου Φιλοθέης σε συνεργασία με το Endomarch Worldwide διοργανώνει την Κυριακή 3 Απριλίου αγώνα δρόμου 5 χλμ. και περίπατο 2,5 χλμ.
27-9-2015: Ο πέμπτος αγώνας της σειράς θα γίνει στην Αλεξανδρούπολη.
Run for you
1-6-2014: Την Κυριακή 1 Ιουνίου η Sportevent θα διοργανώσει τον 2ο αγώνα της σειράς “Run for you” στον περιβάλλοντα χώρο του ΟΑΚΑ.
Back to Top