Μαγγίνας και Κεφαλά οι μεγάλοι πρωταγωνιστές στο Μαρκόπουλο

Το Runnermagazine.gr βρέθηκε στο Μαρκόπουλο και σας μετέφερε άμεσα το κλίμα, την εξέλιξη και τα πρώτα αποτελέσματα από το πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου. Δείτε την εξέλιξη των αγώνων λεπτό προς λεπτό και τα σημαντικότερα φωτογραφικά στιγμιότυπα.

Share

Για μια ακόμη φορά τα τελευταία χρόνια η περιοχή του Μαρκόπουλου φιλοξένησε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου. Σε μια διαδρομή που το 2004 οι καλύτεροι ιππείς από όλον τον κόσμο είχαν αγωνιστεί στο Ιππικό Τρίαθλο στο πλαίσιο των Ολυμπιακών Αγώνων που είχαν διεξαχθεί στη χώρα μας, πάνω από 700 δρομείς όλων των ηλικιών έτρεξαν διεκδικώντας διακρίσεις, μετάλλια, προσωπική ικανοποίηση αλλά και βαθμούς για τους συλλόγους τους καθώς το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα αποτελεί βαθμολογικό κριτήριο για τους συλλόγους του στίβου.

Η συμμετοχή μπορεί να ήταν αρκετή δεν ήταν όμως και απόλυτα ικανοποιητική αν σκεφτεί κανείς πως τα τελευταία δυο χρόνια η διοργάνωση διεξάγεται σε μια φάση (κατευθείαν τελική) κι όχι με αγώνες πρόκρισης ανά περιοχή όπως συνέβαινε παλαιότερα.

Μεγάλοι πρωταγωνιστές, οι νικητές των μεγάλων κατηγοριών με το Δήμο Μαγγίνα και την Τϊνα Κεφαλά να ανεβαίνουν στο υψηλότερο σκαλί του βάθρου στις δυο κύριες κατηγορίες ανδρών και γυναικών, μια μέρα που ο δυνατός αέρας δυσκόλεψε σημαντικά τις προσπάθειες των αθλητών. Ακολουθεί με αντίστροφη πορεία η περιγραφή των αγώνων όπως εξελίχθηκε και παρουσιάστηκε ζωντανά από το www.runnermagazine.gr.


Η εκκίνηση του αγώνα των 8 χλμ. Γυναικών

14:21 Πρωταθλήτρια Ελλάδας για το 2010 στον ανώμαλο δρόμο αναδείχθηκε η Κωνσταντίνα Κεφαλά. Στη δεύτερη θέση ακολούθησε η Ντενίζ Δημάκη του ΓΑΣ Ιλισσού, ενώ τρίτη ήταν η πρωταθλήτρια μας στα 3.000 μ. με φυσικά εμπόδια Ειρήνη Κοκκιναρίου.

Η Τίνα Κεφαλά «διέλυσε» από την αρχή τον όποιο συναγωνισμό και επικράτησε αρκετά άνετα στον αγώνα των 8 χιλιομέτρων. Ο χρόνος της πρωταθλήτριας του Ολυμπιακού που μετά τον αγώνα δήλωσε πολύ ευχαριστημένη από την απόδοση της ήταν 28:33.

Αποτελέσματα 8.000μ. Γυναικών

ΘΕΣΗΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΧΡΟΝΟΣΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ΚΕΦΑΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ28:33.0Α.Ε.Κ
2ΔΗΜΑΚΗΝΤΕΝΙΖ29:21.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗ29:30.0ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ
4ΤΣΙΟΒΟΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ30:33.0ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
5ΓΑΖΕΑΜΑΓΔΑΛΗΝΗ30:38.0ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
6ΚΟΛΟΜΠΟΥΡΔΑΘΕΟΔΩΡΑ30:56.0ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ31:18.0ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
8ΣΛΕΧΤΕΡ-ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΕΛΕΝΗ-ΜΠΕ31:29.0ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
9ΠΟΥΛΙΔΟΥΦΙΛΙΠΠΑ31:44.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
10ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣΜΑΡΙΛΕΝΑ31:49.0Α.Ε.Κ
11ΝΙΚΑΠΑΓΩΝΑ31:52.0ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
12ΔΟΝΤΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ32:01.0ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13ΜΗΤΡΟΥΔΗΑΡΓΥΡΗ32:02.0Π.Α.Ο.Κ.
14ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΜΑΡΙΑ32:10.0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
15ΚΛΑΔΟΥΜΑΡΙΑ32:28.0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
16ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣΓΑΒΡΙΕΛΛΑ32:50.0Α.Ε.Κ
17ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ33:01.0ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
18ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗΒΑΣΙΛΙΚΗ33:26.0ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥΓΕΩΡΓΙΑ33:41.0ΒΕΡΓΙΝΑ
20ΚΟΛΥΦΑΜΥΡΣΙΝΗ33:51.0ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ
21ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥΛΟΥΚΙΑ34:00.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
22ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΜΑΡΙΑ34:08.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
23ΑΛΑΜΠΑΣΥΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ34:22.0ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
24ΜΑΡΚΑΝΔΩΝΑΑΡΓΥΡΩ35:09.0ΓΣ ΒΟΛΟΥ
25ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ35:47.0ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ
26ΚΟΛΟΒΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ35:51.0ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ
27ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑΜΑΓΔΑΛΗΝΗ36:11.0ΒΕΡΓΙΝΑ
28ΔΕΛΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ36:37.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
29ΒΕΝΕΤΗΦΩΤΕΙΝΗ36:51.0ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30ΚΟΥΣΜΙΤΣΛΙΟΥΜΠΟΒ37:28.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
31ΒΑΡΤΖΑΚΗΠΟΛΥΝΑ37:42.0Α.Ε.Κ
32ΠΑΡΑΣΥΡΗΚΥΡΙΑΚΗ38:14.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
33ΚΟΥΡΗΕΛΕΝΗ38:48.0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
34ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΖΩΗ40:23.0ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ
35ΔΕΛΙΑΚΗΒΑΣΙΛΙΚΗ41:39.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
36ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΜΑΡΙΑ42:20.0ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ
37ΚΟΥΚΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ43:20.0Α.Ε.Κ
ΟΜΑΔΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ΑΕΚ12
2ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ13
3ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 20

13:34 Ο Δήμος Μαγγίνας είναι πρωταθλητής Ελλάδας στον ανώμαλο δρόμο. Ο Θοδωρής Αναγνώστου ακολούθησε δεύτερος και ο Μιχάλης Παρμάκης τρίτος. Τέταρτος ο πρωταθλητής του μαραθωνίου το περασμένο Νοέμβριο Δημήτρης Θεοδωρακάκος.

Το κυνηγούσε καιρό ο Δημοσθένης Mαγγίνας του Ολυμπιακού Σ.Φ.Π. και τελικά τα κατάφερε. Έτσι, μετά την περσινή δεύτερη θέση (είχε χάσει πάνω στο νήμα από τον Τάσο Φράγγο) ήταν η σειρά του να στεφθεί αυτός Πανελληνιονίκης στον ανώμαλο δρόμο κερδίζοντας σχετικά εύκολα τον αγώνα πραγματοποιώντας μια δυνατή αλλαγή στην τελευταία στροφή. Μέχρι εκείνο το σημείο ο Μαγγίνας ακολουθούσε το προπορευόμενο γκρουπ που απαρτιζόταν από τους Μερούση, Αναγνώστου, Θεοδωρακάκο και με τους Παρμάκη και Ζαμπέλη να ακολουθούν λίγο πιο πίσω. Στην τελευταία στροφή όμως το τοπίο ξεκαθάρισε και ο Μαγγίνας έφτασε πρώτος στον τερματισμό σε χρόνο 31:26. Ακολούθησε ο 35χρονος Θοδωρής Αναγνώστου με 31:29 που κυνήγησε μέχρι τέλους το Μαγγίνα ενώ τρίτος μετά από συγκλονιστική προσπάθεια ήταν ο Μιχάλης Παρμάκης με χρόνο 31:31. Στην τέταρτη θέση βρέθηκε ο πρωταθλητής του μαραθωνίου Δημήτρης Θεοδωρακάκος με το Χριστόφορο Μερούση να είναι πέμπτος και το Βασίλη Ζαμπέλη να κλείνει την πρώτη εξάδα.


Λίγα μέτρα πριν τον τερματισμό οι Παρμάκης (9), Αναγνώστου (1191), Μαγγίνας (91) και Θεοδωρακάκος (92) πάλεψαν για τις τρεις πρώτες θέσεις με τον Μαγγίνα να είναι ο τελικός νικητής.

Αποτελέσματα 10.000μ. Ανδρών

ΘΕΣΗΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΧΡΟΝΟΣΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ΜΑΓΓΙΝΑΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ31:26.0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
2ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ31:29.0ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ
3ΠΑΡΜΑΚΗΣΜΙΧΑΗΛ31:31.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
4ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ31:38.0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
5ΜΕΡΟΥΣΗΣΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ31:49.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
6ΖΑΜΠΕΛΗΣΒΑΣΙΛΗΣ32:18.0ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
7ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝΗΣ32:24.0Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ
8ΛΙΤΣΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ32:28.0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
9ΚΑΡΑΒΙΔΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ32:33.0Α.Ε.Κ
10ΓΕΛΑΣΑΚΗΣΜΙΧΑΛΗΣ32:36.0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
11ΜΑΓΚΡΙΩΤΕΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣ33:03.0Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
12ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ33:21.0ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
13ΚΟΚΟΡΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ33:31.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
14ΨΑΡΡΟΣΙΩΑΝΝΗΣ33:43.0Γ.Σ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
15ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣ33:49.0Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
16ΤΣΙΑΝΑΚΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ34:00.0ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
17ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ34:05.0ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
18ΓΕΩΡΓΑΛΑΣΔΙΑΜΑΝΤΗΣ34:33.0ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
19ΔΡΟΣΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ34:34.0ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
20ΓΕΩΡΓΑΛΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ34:35.0ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
21ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣΠΑΥΛΟΣ34:46.0ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.
22ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ34:51.0ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ.
23ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ34:54.0ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ
24ΜΑΝΤΖΑΡΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ34:55.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
25ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ34:57.0Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
26ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ35:02.0Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
27ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣΧΡΗΣΤΟΣ35:03.0ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
28ΒΑΣΙΛΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ35:05.0Α.Ε.Κ
29ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣΔΙΟΜΗΔΗΣ35:10.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
30ΜΑΡΗΣΙΩΑΝΝΗΣ35:24.0Α.Ε.Κ
31ΦΩΤΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ35:40.0ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
32ΚΑΣΣΟΣΗΛΙΑΣ35:43.0ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
33ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ35:47.0ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
34ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣΜΙΧΑΗΛ35:53.0ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ
35ΜΗΤΣΗΣΟΡΕΣΤΗΣ35:56.0ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
36ΠΑΠΠΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝ35:56.1ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
37ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣ36:02.0ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ
38ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:06.0ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
39ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ36:07.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
40ΞΑΝΘΟΣΗΛΙΑΣ36:15.0Π.Α.Ο.Κ.
41ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ36:18.0ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
42ΠΑΣΠΑΤΗΣΑΛΕΞΙΟΣ36:21.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
43ΡΑΝΤΟΣΙΩΑΝΝΗΣ36:28.0ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
44ΣΗΦΑΚΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑ36:30.0ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ
45ΑΛΙΦΕΡΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ36:31.0ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
46ΚΡΕΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣ36:32.0ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ
47ΒΑΛΑΒΑΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ36:41.0ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
48ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣΠΑΝΤΕΛΗΣ36:53.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
49ΓΕΩΡΓΙΟΥΑΝΔΡΕΑΣ37:03.0ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
50ΤΑΝΝΟΥΣΑΜΠΝΤΑΛΛΑ37:09.0ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
51ΜΑΛΛΙΑΡΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ37:14.0ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ
52ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣΓΡΗΓΟΡΗΣ37:25.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
53ΒΩΒΟΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣ37:28.0ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
54ΜΑΝΙΩΤΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ37:51.0ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ
55ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣΝΙΚΟΣ37:52.0ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
56ΚΑΡΣΙΩΤΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ37:57.0ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ
57ΠΑΝΤΑΙΛΕΟΣΑΡΓΥΡΙΟΣ38:00.0ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
58ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ38:18.0ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ
59ΑΙΓΥΠΤΙΑΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ38:27.0ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
60ΧΑΡΙΤΟΓΛΟΥΧΡΗΣΤΟΣ38:43.0ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
61ΝΟΤΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ39:10.0ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
62ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ39:15.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
63ΠΑΙΣΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ39:33.0ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
64ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ40:06.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
65ΜΕΙΝΤΑΝΗΣΣΩΤΗΡΙΟΣ40:10.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
66ΜΟΥΣΤΑΚΑΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ40:21.0ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
67ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣΣΤΑΥΡΟΣ40:22.0ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
68ΒΕΡΥΚΑΚΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ40:29.0ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
69ΚΟΚΟΤΟΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣ40:33.0ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
70ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣ40:46.0ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ
71ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ41:06.0ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ
72ΜΠΟΤΣΑΡΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ41:17.0ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ
73ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣΗΛΙΑΣ41:20.0ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
74ΜΑΝΙΑΤΗΣΣΩΤΗΡΙΟΣ41:25.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
75ΠΑΣΠΑΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣ42:34.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
76ΖΙΑΠΑΚΩΤΣΟ42:35.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
77VAN AAKENPHILIPP43:08.0ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003
78ΜΠΕΣΥΡΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ43:17.0ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
79ΜΑΛΑΝΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ44:14.0ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ
80ΚΑΤΣΑΡΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ44:18.0ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
81ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ44:27.0Π.Α.Ο.Κ.
82ΒΡΟΝΤΑΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ45:03.0ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
83ΓΟΥΛΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ45:26.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
83ΤΣΟΚΑΝΑΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ45:26.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
85ΜΑΝΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ47:48.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
86ΚΟΡΡΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ53:29.4ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
<STRONG
ΟΜΑΔΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 12
2ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.18
3Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35
4ΑΕΚ41
5ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ45
6ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ 52
7ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ56
8ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ58
9ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ71
10ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ77
13:00 Όλα έτοιμα για την εκκίνηση του αγώνα των Ανδρών.


12:50 Νικητής στα 8000 μέτρα των νέων ανδρών είναι ο Κώστας Τουσέ της ΓΕ Αγρινίου και δεύτερος ο Χρήστος Καλίας.

Ωραία κούρσα έγινε στους νέους με αρκετούς αθλητές να διεκδικούν τη νίκη. Ο ρυθμός του αγώνα ήταν σχετικά αργός με τους δύο πρώτους να παίρνουν μεγάλη διαφορά από τους υπόλοιπους και τελικά ο Κώστας Τουσέ από το Αγρίνιο κατάφερε να ξεφύγει από τον Χρήστο Καλλία με μια πολύ δυνατή αλλαγή και να φτάσει στη νίκη. Ο αθλητής του Μπάμπη Ποσονίδη που στοχεύει στη διάκριση και το καλοκαίρι τόσο στους νέους όσο και στους άνδρες ολοκλήρωσε τον αγώνα σε 26:52, τρία δευτερόλεπτα πιο γρήγορα από τον επίσης ελπιδοφόρο αθλητή, το Χρήστο Καλλία από την Άμφισσα ο οποίος έτρεξε με τα χρώματα του Π.Α.Ο.Κ. Στην τρίτη θέση τερμάτισε ο Κώστας Γκελαούζος επίσης από την Άμφισσα με 27:07.

Αποτελέσματα

ΘΕΣΗΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΧΡΟΝΟΣΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ΤΟΥΣΕΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ26:52.0ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2ΚΑΛΛΙΑΣΧΡΗΣΤΟΣ26:55.0Π.Α.Ο.Κ.
3ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ27:07.0ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
4ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣΑΝΔΡΕΑΣ27:19.0ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5ΜΙΝΟΟΡΓΚΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ27:38.0ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
6ΛΟΥΦΕΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ27:57.0ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ28:11.0ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
8ΖΑΝΕΒΒΛΑΝΤΙΜΙΡ28:20.0ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9ΜΕΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ28:27.0ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
10ΦΩΤΙΑΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ28:29.0ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
11ΠΑΠΠΑΣΧΡΗΣΤΟΣ28:35.0ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ
12ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ28:43.0ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ
13ΚΟΛΛΙΑΣ-ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ28:44.0ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
14ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣ28:57.0ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ
15ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ29:02.0ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
16ΒΑΛΛΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ29:06.0ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
17ΣΤΙΒΑΧΤΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ29:14.0ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
18ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ29:18.0ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
19ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ29:20.0ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
20ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ29:33.0ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
21ΜΑΣΣΑΡΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ29:50.0Ο.Φ.Η.
22ΚΟΥΛΟΥΡΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝ30:08.0ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
23ΔΡΟΥΔΑΚΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ30:29.0ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
24ΚΑΛΛΙΑΣΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ30:29.1ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
25ΤΣΙΤΑΚΣΕΖΕΡ30:46.0ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ‘ΔΙΟΜ
26ΙΩΑΝΝΟΥΙΩΑΝΝΗΣ30:57.0ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
27ΜΙΧΑΗΛΣΤΕΛΙΟΣ31:30.0ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
28ΤΥΡΝΑΖΗΣΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ31:32.0ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
29ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ31:43.0ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
30ΤΣΙΔΩΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ31:45.0ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31ΚΟΓΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣ32:03.0Π.Α.Ο.Κ.
32ΠΕΤΡΟΥΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ32:14.0ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
33ΜΥΘΗΣΑΝΤΡΕΑΣ32:31.0ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
34ΚΑΤΣΑΠΡΙΝΗΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣ33:06.0ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
35ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΟΣΙΟΥΑΝΕΣΤΗΣ35:14.0Π.Α.Ο.Κ.


12:10
Νικήτρια η Ουρανία Ρέμπουλη (1033) στα 6.000 μέτρα των νέων γυναικών με δεύτερη την Ελένη Θεοδωρακοπούλου (817) και τρίτη η Μαρία Πάνου (962). Στη τέταρτη θέση η περσινή νικήτρια Σοφία Ρήγα (1010).
Στην κατηγορία των νέων γυναικών η Ράνια Ρεμπούλη από τη Λέρο έφτασε ίσως πιο εύκολα απ΄ότι περίμενε και η ίδια στη νίκη αφήνοντας πίσω της την 800άρα Ελένη Θεοδωρακοπούλου (22:42) και τη 1500άρα Μαρία Πάνου (22:44). Ο χρόνος της Ρέμπουλη ήταν 22:37 σε μια κούρσα που χαρακτηρίσθηκε από την εξαιρετικά χαμηλή συμμετοχή με μόλις 18 κοπέλες να περνούν την γραμμή του τερματισμού.

Αποτελέσματα 6.000 μ. Γυναικών Β.

ΘΕΣΗΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΧΡΟΝΟΣΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ΡΕΜΠΟΥΛΗΟΥΡΑΝΙΑ22:37.0ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
2ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ22:42.0Α.Ε.Κ
3ΠΑΝΟΥΜΑΡΙΑ22:44.0ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ
4ΡΗΓΑΣΟΦΙΑ22:47.0ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
5ΜΑΛΑΙΜΑΡΙΑ23:30.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥΘΕΣΑΛΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤ23:40.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
7ΛΙΒΑΒΑΣΙΛΙΚΗ23:51.0ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
8ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ23:55.0ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
9ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗΕΛΕΝΗ24:26.0ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
10ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ24:59.0ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ
11ΚΟΡΟΖΗΑΝΤΩΝΙΑ25:21.0ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12ΛΙΓΝΟΥΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ26:35.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
13ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΝΙΚΗ27:58.0ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
14ΛΑΔΑΝΙΚΟΛΕΤΑ28:20.0ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15ΓΚΟΓΚΟΥΣΛΙΛΙΑ28:22.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
16ΧΑΡΑΤΣΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ28:55.0ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
17ΛΟΒΕΡΑΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ31:11.0ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ
18ΣΕΡΛΗΑΝΤΩΝΙΑ36:06.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

11:40 Δώθηκε η εκκίνηση των 6.000 μέτρων των νεων γυναικών


Στους παμπαίδες νικητής αναδείχθηκε ο Θανάσης Βρόσγος με δεύτερο τον Μάρκο Γκούρλια (266) και τρίτο το Μιχάλη Τζουγκαράκη (547).

Αποτλέσματα 3.000 μ. Παμπαίδων Α

ΘΕΣΗΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΧΡΟΝΟΣΣΥΛΛΟΓΟΣ
1ΡΟΖΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ9:32.0ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2ΓΚΟΥΡΛΙΑΣΜΑΡΚΟΣ9:37.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣΜΙΧΑΗΛ9:39.0ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ
4ΒΑΧΤΑΝΙΔΗΣΚΟΣΜΑΣ9:49.0ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
5ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣΦΩΤΙΟΣ9:52.0ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6ΚΟΤΙΤΣΑΣΧΡΗΣΤΟΣ9:56.0ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
7ΜΠΟΜΠΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΛΕΥ-9:57.0ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ
8ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ9:58.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
9ΣΟΥΛΙΩΤΗΣΕΥΤΥΧΙΟΣ10:07.0ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
10ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ10:08.0ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ
11ΝΤΕΜΑΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ10:09.0ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
12ΠΑΠΠΑΣΣΤΑΥΡΟΣ10:09.1ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
13ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ10:09.1ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟ
14ΑΓΟΡΑΣΤΙΔΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ10:11.0ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
15ΜΑΝΑΙΤΖΟΥΑΝ10:13.0ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ
16ΚΙΛΟΓΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ10:15.0ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
17ΤΣΕΛΑΜΑΡΙΓΚΛΕΝ10:17.0ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
18ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ10:20.0ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ10:23.0ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
20ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ10:24.0ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ
21ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ10:24.1ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ
22ΚΑΠΑΤΟΣΗΡΑΚΛΗΣ10:25.0ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
23ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣΧΡΗΣΤΟΣ10:28.0ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
24ΜΑΤΣΟΥΚΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ10:29.0ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
25ΖΩΓΡΑΦΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ10:30.0ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
26ΚΑΙΚΑΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ10:30.1ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
27ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ10:30.2ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
28ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ10:30.2ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
29ΣΤΑΜΙΡΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣ10:32.0ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
30ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ10:32.1ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
31ΠΙΣΣΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ10:33.0ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
32ΜΙΓΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ10:34.0ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
33ΚΑΠΑΤΖΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ10:35.0ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
34ΡΕΙΖΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ10:41.0ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
35ΚΟΥΤΣΙΚΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ10:43.0ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
36ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ10:44.0ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ
37ΚΑΜΠΑΡΟΥΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ10:44.1ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20
38ΛΑΖΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ10:47.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
39ΣΚΟΠΕΤΟΣΣΤΑΥΡΟΣ10:47.1ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
40ΒΛΑΧΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ10:49.0ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
41ΦΙΛΙΠΠΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ10:49.1ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
42ΚΑΡΑΠΕΤΙΑΝΜΠΑΡΣΕΓ10:50.0ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
43ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣΛΑΖΑΡΟΣ10:52.0ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ
44ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣ10:53.0ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ
45ΜΥΡΙΛΛΑΣΚΛΑΥΔΙΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ10:55.0ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
46ΝΤΟΥΤΝΙΑΒΑΓΓΕΛ10:56.0ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
47ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ10:56.1ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
48ΛΟΥΚΑΚΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ10:57.0ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
49ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣΚΟΣΜΑΣ11:00.0ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
50ΤΖΕΛΙΛΗΣΜΙΧΑΗΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ11:01.0ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
51ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ11:02.0ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
52ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ11:04.0ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
53ΑΥΛΩΝΙΤΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ11:05.0ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
54ΜΑΡΚΟΥΚΡΙΣΤΙΑΝ11:05.1ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
55ΠΑΠΑΔΙΑΣΑΡΗΣ11:05.2ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
56ΓΑΛΑΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ11:05.5ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
57ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ11:09.0ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
58ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ11:09.1ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ ‘ΔΙΟΜ
59ΒΕΛΩΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ11:11.0ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
60ΚΟΛΛΙΑΣΑΓΓΕΛΟΣ11:12.0ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
61ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ11:14.0ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
62ΚΛΑΔΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝ11:15.0ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
63ΒΑΙΤΣΗΣΙΩΑΝΝΗΣ11:15.2ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
64ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ11:15.3ΓΣ ΒΟΛΟΥ
65ΚΑΡΑΔΗΜΑΣΕΥΡΙΠΙΔΗΣ11:19.0ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ
66ΔΡΕΤΤΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ11:20.0ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
67ΚΟΡΟΒΕΣΗΣΙΩΑΝΝΗΣ11:22.0ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
68ΑΝΔΡΙΑΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ11:24.0ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ
69ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ11:24.1ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ
70ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣΜΑΡΙΟΣ11:24.2ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
71ΓΚΙΩΚΑΣΠΥΡΙΔΩΝ11:26.0ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
72ΚΙΑΒΕΓΚΑΤΤΙΠΑΠΑΡΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ11:27.0ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
73ΓΚΟΥΒΡΑΣΙΩΑΝΝΗΣ11:28.0ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
74ΤΣΙΝΤΖΟΣΘΕΟΦΙΛΟΣ11:29.0ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
75ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣ11:29.1ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004

6
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Endomarch Piraeus Night Run/Walk 2020
Ανακοινώθηκε η ημερομηνία του αγώνα
20ος Δρόμος Αργολικού Κόλπου
Δείτε την προκήρυξη της διοργάνωσης
Back to Top
runnermagazine.gr
CLOSE
Runner Magazine Our E-shop is up and running...
Μετάβαση στο περιεχόμενο