Τεστάρισμα δυνάμεων

12-10-2008: Την Κυριακή 12 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκε ο Αλεξάνδρειος δρόμος ο οποίος μετράει πλέον 21 διοργανώσεις. Ο αγώνας ο οποίος παραδοσιακά γίνεται ένα μήνα πριν τον Μαραθώνιο της Aθήνας συγκεντρώνει μεγάλο αριθμό δρομέων από όλη την Ελλάδα.

Share

Ανήκει σε μια σειρά από εκδηλώσεις με την ονομασία «Αλεξάνδρεια», τα οποία περιλαμβάνουν τη διεξαγωγή αγώνων από πολλά διαφορετικά αθλήματα οι οποίοι ξεκινούν τον Αύγουστο και ολοκληρώνονται το Δεκέμβριο με διοργανώτρια αρχή την Διεύθυνση Νεολαίας και Αθλητισμού του Δήμου Θεσσαλονίκης.

Ο αγώνας είναι μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία για όλους τους δρομείς να κάνουν ένα τεστ εν όψη του Κλασικού Μαραθώνιου της Αθήνας, ο οποίος παραδοσιακά γίνεται ένα μήνα μετά γι’ αυτό και συγκεντρώνει μεγάλο αριθμό δρομέων από όλη την Ελλάδα. Η θέσπιση χρηματικών επάθλων για τους πρώτους νικητές, αποτελεί ισχυρό κίνητρο για τη συμμετοχή των κορυφαίων ελλήνων δρομέων.

Η διαδρομή είναι εντελώς επίπεδη, στην παραλία της Θεσσαλονίκης (3 στροφές πάνω κάτω σε ένα τμήμα της) και έτσι προσφέρεται για γρήγορες επιδόσεις. Ο καιρός ήταν σχετικά ζεστός με τη θερμοκρασία να ξεπερνά τους 22° C αλλά η απουσία της υγρασίας δεν δυσκόλεψε τους δρομείς. Εξαιρετική ήταν η υδροδότηση των δρομέων (υπήρχε νερό κάθε 3 χλμ.) όπως και η φύλαξη της διαδρομής τόσο από τους κριτές όσο και από τους εθελοντές και την αστυνομία γεγονός που παρείχε ασφάλεια στους συμμετέχοντες.

Στο αγωνιστικό κομμάτι νικητής ήταν ο περσινός πρωταθλητής του μαραθωνίου Γιώργος Καραβίδας της ΑΕΚ με 1:02.55, με 2ο τον Δημήτρη Θεοδωρακάκο του Ολυμπιακού με 1:02.59 και 3ο τον Λάμπρο Ζάραγκα του Πανελληνίου. Στις γυναίκες πρώτη ήταν η πολύπειρη Γεωργία Αμπατζίδου 1:09:11, 2η την Μάγδα Γαζέα του Α.Γ.Ε. Ζακύνθου και 3η την Ελένη Δόντα του Ηρακλή.

Στους άνδρες από την αρχή ξεχώρισε ο Ζάραγκας παίρνοντας μια διαφορά 150 περίπου μέτρων την οποία και διατήρησε μέχρι το 10ο χλμ., όταν οι Θεοδωρακάκος και Καραβίδας τον προσπέρασαν αφού είχαν αυξήσει αισθητά τον ρυθμό. Στο 18ο χλμ. έγινε δυνατή αλλαγή και από τους 2 προπορευόμενους με τον Καραβίδα να κερδίζει τελικά με 4’’ διαφορά. Ακολούθησε 1’ μετά ο Ζάραγκας και πιο πίσω οι Παρμάκης, Χαμόδρακας και Ευαγγελίδης. Στις γυναίκες από την αρχή Αμπατζίδου και Γαζέα οδήγησαν την κούρσα, με την πρώτη να τερματίζει σε 1:09.11 και την δεύτερη σε 1:09.44. Πιο πίσω τερμάτισε η Δοντά, η αθλήτρια που μας εκπροσώπησε στην Ολυμπιάδα του Πεκίνου, σε 1:13.21. Η επίδοση της Αμπατζίδου, στα 39 της πλέον, είναι πολύ ελπιδοφόρα για ένα πολύ καλό ρεκόρ.

Η διαδρομή δυστυχώς δεν είναι πιστοποιημένη από κάποιο διεθνή οργανισμό οπότε το μήκος της είναι υπό αμφισβήτηση. Πάντως κάποιοι δρομείς την μέτρησαν με συσκευή GPS κατά την διάρκεια του αγώνα, 19.880 μ.

Προηγήθηκε και λαϊκός αγώνας δρόμου 4 χλμ. όπου πήραν μέρος πάρα πολλά παιδιά.

Στον αγώνα συμμετείχε και αντιπροσωπεία από τον Δήμο Λεμεσού και το Σωματείο Δρομέων Κύπρου «Περικλής Δημητρίου». Στην αποστολή συμμετείχαν η Πρόεδρος της Επιτροπής Νεολαίας Αθλητισμού του Δήμου Λεμεσού κα Πέρσα Παπαϊωάννου και ο κος Κλέονας Αλεξάνδρου Πολιτιστικός Λειτουργός του Δήμου Λεμεσού. Η αποστολή ήταν στο πλαίσιο των εκδηλώσεων Λεμέσια 2008 και βραβεύτηκε από το Δήμο Θεσσαλονίκης για τη συμμετοχή της.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

</T

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.02.55 ΑΕΚ
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.02.59 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π
3 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1.04.00 ΠΓΣ
4 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.05.11 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
5 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.05.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6 ΕΥΑΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1.05.32 ΟΚΑΚ
7 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1.06.14 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1.06.38 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
9 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.06.49 ΓΣ ΠΥΛΗΣ
10 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.08.27 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
11 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.08.38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.08.46 ΑΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
13 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.09.11 ΒΕΡΓΙΝΑ
14 ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.09.30 DROMEAS CLUB
15 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 1.09.44 Α.Γ.Ε ΖΑΚΥΝΘΟΥ
16 ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.10.24 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ
17 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.10.40 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
18 MICHAEL KEENAN 1.11.09 ΔΗΜΟΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
19 ΧΟΡΤΙΑΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.12.15 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
20 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.12.23 ΣΚΑΔ
21 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1.12.51 ΝΟΘ
22 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.12.54 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ
23 ΚΟΚΟΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1.12.57 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
24 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.12.58 DROMEAS CLUB
25 ΔΟΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 1.13.21 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
26 ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.13.44 Γ.Σ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
27 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.15.44 ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
28 ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.15.51 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
29 ΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.15.52 ΣΕΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
30 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.16.13 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ
31 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.16.21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ
32 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ 1.16.47 ΓΕΑ
33 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.17.05 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
34 ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.17.27 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
35 BINELLO GIORGIO 1.17.35 CRAL REGIONE PIEMONTE (TORINO)
36 ΜΑΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.17.48 ΗΡΑΚΛΗΣ
37 ΚΙΟΥΠΡΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.18.07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38 ΔΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.18.12 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
39 ΜΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.18.15 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
40 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1.19.02 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
41 DAGMARA HANDZLIK 1.19.05 ΔΗΜΟΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
42 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1.19.08 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
43 ΔΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1.19.51 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1.20.20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
45 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 1.20.25 ΣΔΥ ΚΥΠΡΟΥ
46 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1.21.07 DROMEAS CLUB
47 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.21.52 ΣΔΥΒ
48 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.21.53 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
49 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1.21.59 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΥ
50 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.22.05 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ
51 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1.22.07 ΝΟΘ
52 ΔΟΜΒΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1.22.15 ΣΔΥΠ
53 ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.22.16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1.22.37 GS AMAROUSIOU
55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΨΑΡΑ 1.22.45 ΔΗΜΟΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
56 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 1.23.05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.23.15 ΣΔΕ ΒΟΛΟΥ
58 ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 1.23.24 Γ.Σ ΣΕΡΡΕΣ 93
59 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 1.23.25 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
60 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1.23.26 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
61 ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.23.43 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
62 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.23.55 ΣΕΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
63 ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.24.01 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ
64 ΚΩΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.24.02 ΝΟΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
65 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.24.03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66 ΤΣΟΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1.24.06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.24.09 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
68 ΞΙΦΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.24.21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
69 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1.24.25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.24.41 ΝΟΘ
71 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.24.46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1.24.49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
73 ΧΑΒΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.24.52 ORKATEAM.GR
74 ΓΑΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.25.05 ΑΝΕΗΞΑΡΤΗΤΟΣ
75 ΓΡΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.25.20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76 ΤΕΝΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1.26.09 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
77 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.26.16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78 ΓΚΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.26.19 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
79 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ 1.26.31 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ Γ.Ε
80 ΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.26.41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81 ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.26.46 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
82 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.26.58 ΑΣΑ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
83 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.27.13 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
84 ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.27.20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.27.23 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
86 ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.27.24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87 ΝΙΞΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1.27.39 ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ
88 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1.27.44 ΟΜ.ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝ
89 ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΡΗΜΟΣ 1.27.45 ΣΔΥ ΚΥΠΡΟΥ
90 ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1.27.52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.27.59 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
92 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.28.09 ΓΣ ΒΟΛΟΥ
93 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ 1.29.02 ORKA TEAM
94 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1.29.06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
96 ΠΑΝΤΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.29.16 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
97 ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1.29.24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.29.30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99 ΜΟΣΚΟΦΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.29.38 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
100 ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.29.53 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
101 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.30.12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102 KLEIN ANDREW 1.30.24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
103 ΒΕΖΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.31.02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 ΤΣΙΝΤΣΑΡ ΖΟΡΑΝ 1.31.12 ΣΕΒΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
105 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.31.17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106 ΤΣΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΩΝ 1.31.18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107 ΚΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.31.24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1.31.25 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
109 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.31.28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.31.29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
111 ΓΙΟΥΒΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.31.31 ΝΟΘ
112 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.31.33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
113 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1.31.43 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΤΙΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
114 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1.31.56 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
115 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.32.06 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
116 ΚΟΛΥΦΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 1.32.18 ΔΡΟΜΕΑΣ CLUB
117 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.32.31 ΑΣ.ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
118 ΚΟΚΚΟΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.32.33 ΣΙΘΩΝ
119 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.32.40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
120 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1.32.43 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
121 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.32.48 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣ
122 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.32.49 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣ
123 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.32.50 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣ
124 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.33.11 Μ.Γ.Σ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
125 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.33.17 DROMEAS CLUB
126 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.33.24 ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
127 ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.33.44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.33.54 ΠΑΟΚ
129 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.33.56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
130 WERNER ALBERT 1.33.57 GERMANY
131 ΞΑΝΘΟΣ ΗΛΙΑΣ 1.34.10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
132 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1.34.21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
133 ΧΟΥΜΚΟΥΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 1.34.27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.34.40 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
135 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.34.42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
136 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.34.50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.35.00 DROMEAS CLUB
138 ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.35.19 ΝΟΘ
139 ΛΥΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1.35.24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
140 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.35.29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141 ΖΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.35.32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
142 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.35.35 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
143 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 1.35.40 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
144 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.35.42 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
145 ΘΩΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.35.59 ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΤΙΒΟΣ
146 ΤΖΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1.36.05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147 ΚΑΛΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.36.06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
148 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.36.20 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
149 ΜΕΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1.36.31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150 ΜΗΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ 1.36.34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
151 ΜΕΛΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.36.36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
152 ΕΣΜΑΟΥΙ ΝΑΣΣΕΡ 1.36.37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
153 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.36.45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
154 ΚΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.36.46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
155 ΨΑΛΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.36.47 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
156 ΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.36.55
157 ΟΥΡΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1.37.24 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
158 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.37.28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
159 ΜΑΤΑΛΟΝ ΣΟΛΩΝΑΣ 1.37.29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
160 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.37.38 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
161 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1.37.45 ΑΘΛΗΤ. ΟΜΙΛ.ΗΡΑ
162 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.37.46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
163 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.37.52 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
164 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.38.08 ΕΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
165 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.38.11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
166 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.38.12 BODY BALANCE
167 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.38.14 ΑΘΛΗΤ. ΟΜΙΛ.ΗΡΑ
168 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.38.18 ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
169 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.38.37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
170 ΘΕΜΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1.38.43 ΣΔΥ ΚΥΠΡΟΥ
171 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.38.59 ΠΥΡΣΟΣ Α.ΤΡΙΑΔΑΣ
172 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.39.07 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
173 ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.39.08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
174 ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.39.09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
175 ΕΖΙΠΕΚΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1.39.22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
176 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1.39.26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
177 ΚΟΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.39.42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
178 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1.39.49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
179 ΓΙΟΥΤΣΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1.40.14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
180 ΚΟΤΣΟΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.40.40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
181 ΧΡΙΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1.40.59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
182 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.41.06 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
183 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1.41.10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
184 ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.41.11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
185 ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.41.24 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
186 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1.41.41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
187 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.41.46 ΣΕΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
188 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.41.52 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
189 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.41.54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
190 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.41.55 ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
191 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.41.56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
192 ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1.41.58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
193 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.42.03 ESCAPE
194 ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1.42.06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
195 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1.42.30 FC BAYERN MUNCHEN
196 ΑΚΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 1.42.46 ΣΔΥΒ
197 ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.42.58 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
198 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.43.09 ΝΟΘ
199 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.43.12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
200 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.43.20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
201 ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.43.21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
202 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.43.35 Ο.Σ ΚΙΛΚΙΣ
203 ΣΚΑΡΟΣ ΜΑΝΟΣ 1.43.49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
204 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.43.50 ΟΜΓ
206 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.44.05 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
207 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 1.44.10 Ν.Ο.Θ
208 ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.44.30 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
209 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ ΝΕΣΤΟΡ 1.44.56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
210 ΔΑΛΕΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.45.09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
211 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.45.18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
212 ΣΚΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.45.49 DROMEAS CLUB
213 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.45.53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
214 ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.46.20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
215 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.46.37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
216 ΡΕΒΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.46.38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
217 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.46.39 SEA WORLD
218 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.46.40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
219 ΚΟΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.46.41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
220 ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 1.46.42 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
221 ΝΕΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.46.43 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
222 ΓΚΙΟΥΖΕΠΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.46.44 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
223 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.46.45 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
224 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.46.50 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
225 ΧΟΥΤΖΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1.46.51 ΑΘΛΗΤ. ΟΜΙΛ.ΗΡΑ
226 ΣΒΑΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.46.57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
227 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.47.08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
228 ΝΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.47.11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
229 ΠΡΟΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.47.15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
230 ΠΑΠΑΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1.47.17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
231 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.47.33 DKG WELLNESS TEAM
232 Χ”ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ 1.47.34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
233 ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.47.43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
235 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.48.45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
236 ΑΒΒΟΤΤ ΙΟΥΛΙΟΣ 1.48.49 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
237 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΜΠΑΚΑΣ 1.48.55 ΣΔΥ ΚΥΠΡΟΥ
238 ΣΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1.49.13 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
239 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1.49.23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
240 ΚΙΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.49.41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
241 ΝΙΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.49.43 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
242 ΑΛΕΤΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1.49.44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
243 ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.49.53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
244 ΦΙΛΛΙΠΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 1.50.23 ΔΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
245 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1.50.24 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
246 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.50.30 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
247 ΓΛΕΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 1.50.35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
248 ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.50.45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
249 ΑΝΘΟΜΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.51.31 ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ.ΑΕΤΟΜΗΛΙΤΣΑΣ
250 ΘΕΜΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1.51.32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
251 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.51.33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
252 ΔΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.51.45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
253 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.51.58 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
254 ΚΩΚΟΝΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ 1.52.07 ΣΕΒΑΣ
255 ΜΠΑΓΙΑ ΕΛΣΟΝ 1.52.08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
256 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1.52.09 ΝΕΑΠΟΛΗΣ
257 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.52.19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
258 ΟΛΑΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 1.53.17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
259 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1.53.18 ΣΔΥ ΚΥΠΡΟΥ
260 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.53.32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
261 ΜΠΙΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.53.34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
262 ΣΤΕΦΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.53.41 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
263 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.53.43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264 ΧΑΤΖΗΘΕΟΚΛΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1.53.51 ΕΟΣ
265 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.54.21 ΝΟΘ
266 POSTIAVX ERIC 1.54.22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
267 ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.54.27 ΒΕΡΓΙΝΑ
268 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1.54.28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
269 ΣΤΙΝΤΣΙΟΥΔΗΣ ΜΗΝΑΣ 1.54.34 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
270 ΜΗΛΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1.54.35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
271 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.54.35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
272 ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.54.40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
273 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.54.53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
274 ΠΕΡΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.55.21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
275 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.55.22 ΤΕΦΑΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
276 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.55.23 ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
277 ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.55.24 ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
278 ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.55.48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
279 ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1.55.58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
280 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.56.08 ΣΔΠΘ
281 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1.56.10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
282 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1.56.27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
283 ΚΟΠΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.56.35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
284 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1.57.10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
285 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1.57.20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
286 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.57.31 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
287 ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 1.57.39 ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ
288 ΠΙΤΣΙΛΙΔΟΥ ΡΕΝΑ 1.57.59 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
289 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.59.12 ΤΕΦΑΑ Δ.Π.Θ
290 ΕΥΘΥΒΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.59.26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
291 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.59.27 DKG WELLNESS TEAM
292 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.59.36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
293 ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.59.41 ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
294 ΦΩΤΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.59.47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
295 ΚΙΛΙΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.00.30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
296 ΣΑΡΑΣΧΟΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2.00.40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
297 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2.01.14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
298 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΣ 2.02.15 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
299 ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ 2.02.30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
300 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2.04.26 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
301 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2.04.39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
302 ΜΑΛΙΑΤΣΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2.05.08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
303 ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2.05.38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
304 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2.06.10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
305 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΓΚΟΡΝΤΕΝΑ 2.07.38 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
306 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2.08.44 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
307 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2.09.38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
308 ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2.10.19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
309 ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2.10.20 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
310 ΓΙΟΒΑΝΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2.11.11 ΣΕΒΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
311 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.11.48 Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
312 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2.12.58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
313 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2.13.35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
314 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2.13.55 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ ORKATEAM
ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΒΟΥΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΒΕΖΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ο.Μ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DROMEAS CLUB
ΓΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
ΣΚΟΥΠΛΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΣΕΒΑΘ
ΒΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
ΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΜΑΜΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΟΘ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝ.Ε.Ε.Α
ΠΑΝΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΘ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΤΡΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΟΥΔΟΥΓΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
To ταξίδι συνεχίζεται
Μια νέα σειρά αγώνων το Mountain Bike & Run Cup, που ξεχωρίζουν για την άρτια οργάνωση τους, προσφέροντας τη δυνατότητα στους λάτρεις του ορεινού τρεξίματος και της ποδηλασίας να αγωνισθούν σε διαφορετικά μέρη της Ελλάδας έχει ήδη ξεκινήσει η εταιρεία Outsports. Επόμενη στάση οι Παλαιοί Πόροι Πιερίας.
2o Artemisio Trail Run 21km
25-9-2016: Αγώνας για δρομείς και περιπατητές στην Καρυά Αργολίδας.
Back to Top