Οι συμμετοχές για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ανωμάλου

Την Κυριακή το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε ανώμαλο έδαφος

Share

Την ερχόμενη Κυριακή 23 Φεβρουαρίου θα πραγματοποιηθεί το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε ανώμαλο έδαφος στην Πηγή Τρικάλων.

Οι συμμετοχές είναι πολλές από αθλητές από όλη την Ελλάδα. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει τους αγώνες:

10χλμ. ανδρών, 8χλμ. γυναικών, 8χλμ. ανδρών Κ23, 6χλμ. γυναικών Κ23, 6χλμ. ανδρών Κ20, 4χλμ. γυναικών Κ20, 5χλμ. ανδρών Κ18, 4χλμ. γυναικών Κ18, ενώ επανήλθαν οι αγώνες των μικρότερων κατηγοριών, δηλαδή 4χλμ. ανδρών Κ16 και 3χλμ. γυναικών Κ16.

Συνολικά στο πρωτάθλημα είναι δηλωμένοι 850 αθλητές σε όλες τις κατηγορίες.

Στη μεγάλη κατηγορία των ανδρών αναμένεται μία ενδιαφέρουσα κούρσα με τον Κώστα Γκελαούζο και τον Μάριο Αναγνώστου (ο οποίος ανήκει στην κατηγορία Κ23 αλλά θα αγωνιστεί με τους άνδρες) να ξεχωρίζουν και τους μαραθωνοδρόμους Χριστόφορο Μερούση, Παναγιώτη Καραϊσκο και Χαράλαμπο Πιτσώλη να είναι στα φαβορί, όπως και ο Δήμος Μαγγίνας αλλά και ο Γιώργος Τάσσης.

Στις γυναίκες, η Ελευθερία Πετρουλάκη και η Αναστασία Μαρινάκου φαντάζουν ως τα μεγάλα φαβορί όπως και η Γκλόρια Πριβιλέτζιο, αν τελικά αγωνιστεί, ενώ πάντα υπολογίσιμες είναι οι 800άρες Ανθή Κυριακοπούλου και Κωνσταντίνα Γιαννοπούλου.

Οι αγώνες πραγματοποιούνται σε πίστα με χαμηλό γρασίδι που έχει συνολικό μήκος 2χλμ., δεν παρουσιάζει όμως σημαντικές ανωφέρειες και κατωφέρειες.

Αναλυτικά οι συμμετοχές

10χλμ. Ανδρών

1ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1976ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
2ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ1990ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
3ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ1996ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1979ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5ΑΥΓΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ1978ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1984ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
7ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ1992ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
8ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1980ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ
9ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1993ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
10ΡΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1996ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
11ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1993ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
12ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ1982ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
13ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1988ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
14ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1988ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
15ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ1994ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
16ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1988ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
17ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1987ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
18ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1995ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
19ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΔΙΟΝΥΣ1996ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
20ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1991ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
21ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1990ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
22ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗ1997ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
23ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1984ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
24ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ1994ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
25ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1990ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
26ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1989ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
27ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1976ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
28ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1997ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
29ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ1994ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
30ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1997ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
31ΤΣΙΤΑΚ ΣΑΛΗ1996ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
32ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1990ΑΣ “ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ”
33ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1996ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
34ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1997ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
35ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1981ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
36ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1982ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
37ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1989ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
38ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1996ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
39ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ1990ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
40ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1982ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
41ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ1993ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
42ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1994ΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
43ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1975ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
44ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1999ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
45ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1993ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
46ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ1981ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
47ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΟΣ1994ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
48ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1984ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
49ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ1991ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
50ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ1995ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
51ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1984ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
52ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1997ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
53ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1988ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
54ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1990ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
55ΠΑΤΤΕΣ-ΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1986ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
56ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΑΜΕΜΝ1966ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
57ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ1999ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
58ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1992ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
59ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1992ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
60ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1986ΓΣ ΒΟΛΟΥ
61ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1991ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
62ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1987ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
63ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1994ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
64ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ1991ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
65ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1987ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
66ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1990ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
67ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ1992ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
68ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1989ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
69ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ1992ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
70ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1989ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
71ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ1994ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
72ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1996ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
73ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΜΩΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1995ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
74ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1997ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
75ΛΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1986ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
76ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1987Ο.Φ.Η.
77ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ1995Ο.Φ.Η.
78ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1982ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
79ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1994ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
80ΦΙΛΑΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1996ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
81ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡ1980ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
82ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1986ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
83ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1992ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
84ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1995ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
85ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1990ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
86ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1980ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
87ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1988ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
88ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ1987ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
89ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1985ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
90ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ1987ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
91ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1997ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
92ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1982ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
93ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1990ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
94ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1986ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
95ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1985ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
96ΖΑΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1997ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
97ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1992ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
98ΤΣΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ1997ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
99ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ1992ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
100ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1991ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
101ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1993ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
102ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1985ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
103ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ1982ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ
104ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ1990ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩ

8χλμ. Γυναικών

1ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ1984ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ1991ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
3ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ1992ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
4ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ1995ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
5ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ1995ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
6ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ1996ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ
7ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ1997ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ
8ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ1995ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ
9ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ1977ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
10ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ1991ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
11ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1979ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
12ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ1994ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
13ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟ ΦΩΤΕΙΝΗ Ν1992ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
14ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ1989ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
15ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ1994ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
16ΑΙΒΑΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ1996ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
17ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ1996ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ1994ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
19ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ1994ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
20ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ1984ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1989ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
22ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ1997ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
23ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ1993ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
24ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1997ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
25ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ1988ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
26ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ1996ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
27ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1997ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
28ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ1979ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29ΤΣΟΥΡΟΥΚΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1991ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
30ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ1996ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
31ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1994ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
32ΜΑΝΟΥΣΟΥ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ ΜΟΣΧΑ ΕΥΓ1997ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
33ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ1999ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
34ΚΑΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1992ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
35ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ1994ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
36ΚΑΜΟΥΖΑ ΕΥΔΟΞΙΑ1994ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
37ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ1997ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
38ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ1990ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
39ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ1983ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ1977Ο.Φ.Η.
41ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ1974Ο.Φ.Η.
42ΝΑΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ1992ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
43ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1992ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
44ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1994ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΝΑ1994ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
46ΛΙΓΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ1989ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
47ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ1997ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
48ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚ1995ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
49ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ ΜΥΡΤΩ1996ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
50ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ1996ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
51ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1973ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
52ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ1997ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
53ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1996ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
54ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ1995ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
55ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ1980ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
56ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1982ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
57ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ1979ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
58ΠΙΣΜΙΡΗ ΣΤΕΛΑ1997ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
59ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1991ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
60ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ1986ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
61ΜΑΡΚΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ1977ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤ
62ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ1985ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤ
63ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ1976ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

8χλμ. Ανδρών Κ23

1ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1999ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ1999ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2000ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ1998ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
5ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ2000ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
6ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2000ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
7ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2000ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
8ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ1999ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
9ΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1998ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
10ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1998ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
11ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1998ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
12ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ1999ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
13ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1999ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
14ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1998ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
15ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ2000ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
16ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1998ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
17ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ1999ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
18ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1998ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
19ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1999ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
20ΣΙΜΟΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ2000ΒΕΡΓΙΝΑ
21ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1999ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
22ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ2000ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
23ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ1999ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
24ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1999ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
25ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2000ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
26ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1998ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
27ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ1999ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
28ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2000ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
29ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1998ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ1999ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
31ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ2000ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
32ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1999ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
33ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ2000ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
34ΠΟΠΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΤΑ ΠΑΟΥ1999ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
35ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2000ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
36ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2000ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
37ΦΛΑΟΥΝΑΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1999ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
38ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1999ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
39ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1998ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
40ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1999ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
41ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2000ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
42ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1999ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
43ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1999ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
44ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΗΛΙΑΣ1998ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
45ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2000ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
46ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1999ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
47ΣΤΟΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1999ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
48ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2000ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣ

6χλμ. Γυναικών Κ23

1ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2000ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
2ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ2000ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
3ΣΩΤΗΡ ΕΛΕΝΗ2000ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
4ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ1998ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002
5ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΙΧΑΕ1998ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
6ΑΝΑΞΑΓΟΡΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ1998ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2000ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ
8ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΗΛΕΑΝΑ1998ΒΕΡΓΙΝΑ
9ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ1999ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
10ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1999ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
11ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ1999ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2000ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ1999ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
14ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ1998ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
15ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ1998ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
16ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ1998ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
17ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ1999ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
18ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ1999ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
19ΜΠΟΥΦΕΤΗ ΜΑΡΙΝΑ2000ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ1999ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
21ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ2000ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
22ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ1999ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
23ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1999ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
24ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ1998ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
25ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2000ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

6χλμ. Ανδρών Κ20

1ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ2002Α.Ε.Κ
2ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2002Α.Ε.Κ
3ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΦΕ2002ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
4ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ2001ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ2001ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ2001ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ2001ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ2001ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
9ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΣΕΣ2002ΑΚ.ΠΟΔ”ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙ
10ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2001ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
11ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2001ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
12ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2002ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
13ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2002ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ2001ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
15ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ2002ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
16ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ2001ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
17ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ2001ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
18ΓΡΑΤΣΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ2002ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
19ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ2001ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΠ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ2001ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
21ΣΕΡΕΦΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2001ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2001ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
23ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2001ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
24ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2001ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
25ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2002ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
26ΣΛΟΥΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2002ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
27ΔΑΣΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ2002ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
28ΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2001ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
29ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ2001ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
30ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2001ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
31ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2001ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
32ΛΑΠΟΥΣΙ ΦΑΜΠΙΟ2002ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
33ΛΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ2001ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
34ΣΙΜΠΑΣ ΚΟΣΜΑΣ2001ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
35ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ2001ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
36ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ2002ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200
37ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2001Ο.Φ.Η.
38ΧΑΤΣΙΟΥ ΕΝΕΑ2002ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
39ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2002ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
40ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ2002ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ
41ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2001ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
42ΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2001ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
43ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΖΗΣΗΣ2002ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
44ΓΚΙΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2002ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
45ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2002ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
46ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2001ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
47ΣΤΟΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2001ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
48ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ2002ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
49ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2001ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

4χλμ. Γυναικών Κ20

1ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΡΙΑΔ2001Α.Ε.Κ
2ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ2002ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
3ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2002ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
4ΒΕΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ2001ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
5ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2002ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
6ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ2002ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
7ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2002ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
8ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ2002ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
9ΚΑΡΥΔΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ-ΑΘΑΝΑΣ2002ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
10ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ2002ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ “ΠΕΛΛΑ”
11ΡΟΥΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ2001ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
12ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2001ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
13ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2002ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
14ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ2002ΓΣ ΒΟΛΟΥ
15ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2001ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
16ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ2002ΓΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο ΛΙΒΥΚΟΣ
17ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ2002ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
18ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ2002ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
19ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ2001ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
20ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩ2002ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
21ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ2002ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
22ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ2001ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
23ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ2001ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
24ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ2002ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
25ΜΑΝΘΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ2002ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
26ΓΚΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ2002ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
27ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ2002ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
28ΒΟΙΚΕ ΡΕΑ2002ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
29ΓΙΑΠΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ2001ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30ΜΑΜΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝ2001ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ2001ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
32ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ2002ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
33ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥ2002ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
34ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΑ2002ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
35ΣΑΡΣΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ2002ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
36ΖΑΦΕΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ2002ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
37ΣΚΑΓΙΑΝΝΗ-ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ2001ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
38ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ2002ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
39ΓΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ2002ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
40ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2002ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
41ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ-ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟ ΜΑΡΙΑ2001ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣ

5χλμ. Ανδρών Κ18

1ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
2ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
3ΜΠΕΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ2004ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ
4ΞΟΥΛΕΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2004ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ
5ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ
6ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ2004ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
7ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ2003ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
8ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ2004ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
9ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ2003ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11ΜΕΝΤΖΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ2004ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12ΧΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13ΤΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14ΤΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
15ΔΡΑΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
16ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2004ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
17ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2003ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
18ΚΟΤΣΟ ΑΝΤΟΝΙΟ2004ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
19ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
20ΚΑΠΑΙ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ2003ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
21ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔ2004ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
22ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ2003ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
23ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ2003ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
24ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜ2004ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
25ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2003ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
26ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2004ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
27ΖΑΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΙΛΙΠ2004ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
28ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ2003ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
29ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2004ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
30ΚΑΤΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
31ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
32ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2004ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
33ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2004ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
34ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2003ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
35ΦΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
36ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2003ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
37ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2004ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
38ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
39ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
40ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
41ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
42ΚΟΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
43ΜΕΚΡΑΣ ΒΑΙΟΣ2004ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ
44ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2004ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
45ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ2004ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
46ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ2004ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
47ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ2004ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2003ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
49ΠΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟ2004ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
50ΒΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ2003ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ
51ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΥΡΙ2003ΓΑΣ “Ο ΕΝΙΠΕΥΣ” ΛΙΤΟΧΩΡ
52ΡΗΓΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2004ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
53ΤΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
54ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
55ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
56ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ ΧΕΝΡΙ2003ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
57ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ2003ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
58ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
59ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2003ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
60ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
61ΒΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
62ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
63ΝΤΑΙΛΑΝΙ ΕΝΤΛΙΡ2004ΓΣ ΒΟΛΟΥ
64ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛ2004ΓΣ ΒΟΛΟΥ
65ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ2003ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
66ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2004ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
67ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝ2004ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
68ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
69ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ2004ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
70ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ2003ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
71ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
72ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ2004ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
73ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2004ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
74ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2003ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
75ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ2003ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
76ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2003ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
77ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ2003ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
78ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
79ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
80ΣΑΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
81ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
82ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2003ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
83ΔΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
84ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2003ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
85ΑΛΟΥΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
86ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2003ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
87ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2003ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
88ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ2004ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
89ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤ2004ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
90ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ2003ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
91ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2004ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
92ΖΗΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
93ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
94ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ2003ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
95ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
96ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ2004ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
97ΚΑΝΑΤΣΙ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ2003ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
98ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
99ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
100ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
101ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2003ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
102ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2004ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
103ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
104ΛΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
105ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
106ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
107ΡΑΜΠΙΓΙΑ ΣΑΜΠΙΑΝ2003ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
108ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
109ΜΑΚΕΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
110ΤΣΑΛΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2003ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
111ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
112ΧΑΒΑΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
113ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ
114ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ2003ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
115ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
116ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2003ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
117ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
118ΜΑΙΝΑ ΘΕΟΧΑΡΗ-ΑΝΤΟΝΙΟ2004ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
119ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
120ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
121ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
122ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
123ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
124ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
125ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
126ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
127ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2003ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
128ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ2003ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
129ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ2003ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
130ΠΟΥΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
131ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ2003ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
132ΛΟΜΒΑΡΔΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ2003ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
133ΜΑΡΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2004ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
134ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
135ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ2003ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
136ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

4χλμ. Γυναικών Κ18

1ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ2003Α.Ε.Κ
2ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ2003ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ
3ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ2004ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ2004ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5ΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ2003ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ2004ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
7ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
8ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΛΕΝΗ2004ΑΚ.ΠΟΔ”ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙ
9ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ2003ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
10ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΥΜΟΡ2004ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
11ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ2003ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
12ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΗ2004ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
13ΠΕΓΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ2003ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
14ΜΠΑΡΟΥΜΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ2003ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
15ΑΛΕΥΡΙΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝΑ2004ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
16ΓΑΛΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2004ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
17ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2004ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
18ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ2004ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
19ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ2004ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
20ΚΟΥΜΠΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ2003ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2004ΑΣ ΝΕΜΕΑ
22ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ2004ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
23ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2003ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
24ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ2004ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
25ΣΑΡΡΑ ΑΘΗΝΑ2004ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
26ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ2004ΒΕΡΓΙΝΑ
27ΚΡΙΝΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ2004ΒΕΡΓΙΝΑ
28ΠΗΤΤΑ ΕΙΡΗΝΗ2004ΒΕΡΓΙΝΑ
29ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ2004ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
30ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2004ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
31ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ2004ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
32ΠΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2004ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
33ΧΟΥΔΕΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ2004ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
34ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΔΑΝΑΗ2004ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
35ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2003ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
36ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ2004ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
37ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
38ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
39ΚΑΡΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2004ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
40ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ2004ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
41ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ2004ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
42ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2004ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
43ΣΤΕΦΑΝΑΙ ΝΙΚΟΛ2003ΓΣ ΒΟΛΟΥ
44ΜΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2003ΓΣ ΒΟΛΟΥ
45ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2003ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
46ΓΚΕΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
47ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2004ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48ΒΛΑΣΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ2004ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
49ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
50ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
51ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ2004ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
52ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
53ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2003ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
54ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
55ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
56ΧΑΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2004ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
57ΨΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2004ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
58ΜΟΥΡΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2003ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
59ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΙΑ2004ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
60ΣΕΒΔΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2004ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
61ΜΑΚΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ2004ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
62ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
63ΚΑΨΑΛΑ ΕΛΙΣΩ2003ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
64ΜΠΟΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ2004ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
65ΓΕΩΡΓΟΔΗΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ2004ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
66ΠΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ2003ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
67ΝΤΟΜΑΛΗ ΛΥΔΙΑ2003ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
68ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
69ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ2003ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
70ΡΕΦΕΝΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΑΓ2003ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
71ΔΩΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ2003ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
72ΑΘΗΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
73ΚΥΛΙΚΑ ΝΙΚΗ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
74ΣΤΟΙΚΟΥ ΞΕΝΗ2004ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
75ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2003ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
76ΣΑΓΗΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ2003ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
77ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ2003ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
78ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
79ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ2004ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
80ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ2003ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
81ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ2003ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
82ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2003ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
83ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ2004ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
84ΚΩΣΤΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2004ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
85ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2003ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
86ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ2004ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
87ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

Άνδρες Κ16

1ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ2005ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
2ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ2005ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ
3ΣΚΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2005ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ
4ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ
6ΣΑΒΒΙΤΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
7ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2005ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
8ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ2005ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
9ΠΑΠΑΓΚΙΝΤΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ2006ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
10ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ2005ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
11ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2005ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
12ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2005ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
13ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2005ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
14ΜΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2005ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
15ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ2006ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
16ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝ2005ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
17ΠΑΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2006ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
18ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΦΩΤΕΙΝ2006ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
19ΨΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
20ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
21ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2005ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
22ΠΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟ
23ΚΑΠΟΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2005ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟ
24ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2006ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟ
25ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2006ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
26ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2005ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
27ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
28ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
29ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ2006ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
30ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2005ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
31ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
32ΦΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ2006ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
33ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ2005ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
34ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2005ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
35ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ2005ΑΣ “ΥΔΡΙΑ”
36ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2005ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
37ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ2006ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
39ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2006ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
40ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2006ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
41ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
42ΡΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ2006ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
43ΖΥΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΔΡΕ2005ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
44ΘΩΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
45ΛΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ2005ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
46ΦΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2006ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
47ΠΙΟΥΚΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
48ΧΡΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2006ΒΕΡΓΙΝΑ
49ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
50ΜΑΝΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ2005ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
51ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙ2005ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
52ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2006ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
53ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ2005ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
54ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2006ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
55ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ2006ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
56ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
57ΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
58ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
59ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
60ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2006ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
61ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ2005ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
62ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2006ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
63ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΡΡΙΚΟΣ2005ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
64ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
65ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ2006ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
66ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2006ΓΣ ΒΟΛΟΥ
67ΙΩΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2006ΓΣ ΒΟΛΟΥ
68ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2006ΓΣ ΒΟΛΟΥ
69ΚΩΤΣΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ2006ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
70ΒΕΡΓΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2006ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
71ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ2006ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
72ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
73ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2006ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
74ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
75ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
76ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
77ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
78ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
79ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
80ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
81ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ2006ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
82ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
83ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
84ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ2006ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
85ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
86ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2005ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
87ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2006ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
88ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
89ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2006ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
90ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ2006ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
91ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2006ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
92ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
93ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
94ΖΟΥΠΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ2006ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
95ΦΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ2006ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
96ΓΑΛΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2005ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
97ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
98ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2005ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
99ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2006ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
100ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
101ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2006ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
102ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ2005ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
103ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005Π.Α.Ο.Κ.
104ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2006ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
105ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
106ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2005ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
107ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
108ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
109ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
110ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
111ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
112ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
113ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
114ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
115ΚΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2005ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
116ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ2005ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
117ΔΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
118ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
119ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
120ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Γυναίκες Κ16

1ΜΩΡΑΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ2005ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
2ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ
3ΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ2005ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
4ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6ΛΑΜΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7ΛΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ2005ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
8ΛΑΛΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΙΧΑΕΛ2005ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
9ΣΥΝΕΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2005ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
10ΖΩΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ2006ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
11ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
12ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
13ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
14ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
15ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ2005ΑΚ.ΠΟΔ”ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙ
16ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ2005ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ
17ΚΟΡΡΕ ΚΛΕΙΩ-ΣΟΦΙΑ2006ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
18ΡΑΣΣΙΑ ΑΘΗΝΑ2005ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
19ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ2005ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
20ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΦΙΛΙΩ-ΜΑΡΙΝΑ2006ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
21ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
22ΖΑΓΙΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ2005ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
23ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
24ΣΙΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
25ΞΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
26ΧΕΛΛΕΜΠΟΥΣΤ-ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛΙΑ2005ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
27ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ2006ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
28ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕ2006ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟ
29ΣΚΑΡΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ2006ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
30ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ2006ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
31ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2005ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
32ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ2006ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ “ΠΕΛΛΑ”
33ΠΕΝΤΕΖΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2006ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
34ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ2005ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
35ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ2006ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
36ΚΑΒΒΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ2005ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
37ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
38ΓΟΥΙΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
39ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
40ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ2005ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
41ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
42ΒΑΣΙΛΗΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
43ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
44ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
45ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ2006ΒΕΡΓΙΝΑ
46ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
47ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ2006ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
48ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
49ΚΑΡΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ2006ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
50ΛΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
51ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΕΛΑ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
52ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
53ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
54ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ2005ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
55ΜΙΧΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ2006ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
56ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ2006ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
57ΚΑΛΛΙΑΜΒΑΚΟΥ ΘΩΜΑΙΣ2005ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
58ΜΕΞΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
59ΚΑΡΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
60ΛΙΤΕΡΒΙΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
61ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
62ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
63ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
64ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
65ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
66ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ2005ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
67ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ2005ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
68ΑΛΕΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
69ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΙΤΙΝ2006ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
70ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
71ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ2005ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
72ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
73ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
74ΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ2005ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
75ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ2005ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
76ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
77ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ2006ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
78ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
79ΚΑΡΒΕΛΗ ΣΟΦΙΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
80ΛΕΜΕΣ ΝΙΟΒΗ ΚΑΡΜΕΝ ΓΚ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
81ΜΠΑΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
82ΚΟΤΡΙΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ2006ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
83ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΝΙΚΗ2006ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
84ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
85ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
86ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΘΗ2005ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
87ΣΤΡΑΤΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤ2006ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
88ΠΟΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
89ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
90ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ2006ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
91ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
92ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
93ΚΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2006ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
94ΠΑΧΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ2006ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
95ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ2005ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
96ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
97ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
98ΡΟΥΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
99ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
100ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΑΓΑΠΗ2006ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
101ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
102ΤΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
103ΔΟΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ2005ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
104ΒΥΖΑΝΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ2005ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
105ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
106ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
107ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
108ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΑΝΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
109ΚΑΛΟΓΡΗΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΠΑΝΑΓΙ2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
110ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
111ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
112ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
113ΜΑΡΓΩΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑ2006ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
114ΔΑΛΓΚΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΡΑΦΑΕΛ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
115ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ2005ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
116ΠΑΤΣΙΑΛΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ2006ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
117ΤΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
118ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2005ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
119ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ2005ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
120ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ2005ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
121ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ2005ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
122ΔΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ2005ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
123ΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ2006ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
124ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
125ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2005ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
126ΛΥΣΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2005ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
127ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ2006ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
128ΠΑΠΠΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2005ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
129ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ2005Ο.Φ.Η.
130ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ2005Ο.Φ.Η.
131ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠH2005Ο.Φ.Η.
132ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ2006Ο.Φ.Η.
133ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2006Ο.Φ.Η.
134ΤΟΥΤΣΙ ΕΒΑ2006Ο.Φ.Η.
135ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΧΡΥΣΑ2006ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
136ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
137ΛΑΖΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ2006ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
138ΤΑΡΑΜΠΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2005ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
139ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
140ΤΖΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡ2006ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ
141ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ2006ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
142ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ2006ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
143ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ2005ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
144ΣΤΑΥΡΙΤΗ ΚΟΥΜΑΝΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
145ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ2006ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
146ΟΠΑΝΤΣΑ ΜΑΡΙΑ2005ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
147ΓΚΙΟΚΑ ΑΝΝΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
148ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
149ΜΑΚΡΙΔΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
150ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
151ΡΟΚΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΡΟΛΙΝΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
152ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΗΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
153ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
154ΚΑΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΚΥΡΙΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
155ΒΑΡΕΛΑ ΑΛΙΚΗ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
156ΛΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
157ΚΑΒΟΥΛΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
158ΠΟΛΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
159ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΝΝΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
160ΛΑΦΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ2005ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
161ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
162ΤΣΙΚΟΥ ΞΑΝΘΗ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
163ΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΝΑ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
164ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
165ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
166ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑ ΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
167ΡΑΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
168ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ2005ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
169ΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
170ΜΠΑΡΚΑΛΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ-ΓΕΩΡΓ2005ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
171ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
172ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ2005ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
173ΣΤΑΚΜΟΥΛΗ ΦΑΙΔΡΑ2005ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
174ΚΟΥΝΑΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
175ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
176ΠΑΠΑΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Μεγάλα ρεκόρ στο Houston - Απίθανες Keira D' Amato και Sara Hall
Απίθανες επιδόσεις στον Μαραθώνιο και στον Ημιμαραθώνιο του Houston
ΕΟΣΛΜΑ-Υ: Συνέδριο Μαζικής Άθλησης 2022
Δείτε το πρόγραμμα και χρήσιμες πληροφορίες
Back to Top