Σταύρος Μπαλιώτης και Ιωάννα Μπαράτσια νικητές στον Χορτιάτη

Mε τη συμμετοχή 266 αθλητών και αρκετό κρύο πραγματοποιήθηκε ο 3ος Χορτιάτης Trail Run με νικητές τους Σταύρο Μπαλιώτη και η Ιωάννα Μπαράτσια. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

Share

Mε τη συμμετοχή 266 αθλητών που αψήφησαν το χιόνι που έπεφτε από το πρωί πραγματοποιήθηκε ο 3ος Χορτιάτης Trail Run την Κυριακή 3 Μαρτίου. Ο καιρός βελτιώθηκε στη συνέχεια και επέτρεψε σε όλους να χαρούν έναν ξεχωριστό αγώνα στον οποίο νικητής αναδείχθηκε ο Σταύρος Μπαλιώτης και η Ιωάννα Μπαράτσια στις γυναίκες.

Ο αγώνα συμμετείχε και στον Πρωτάθλημα Νέων της Salomon με τον Σταύρο Ζαχαρίου να παίρνει την πρώτη θέση.
 
Ακολουθούν τα αποτελέσματα του αγώνα:
 
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 Μπαλιώτης Σταύρος ORKA TEAM-KASIMIS TRAINING 1.44.50
2 Καλοφύρης Νικόλαος Salomon Hellas 1.48.40
2 Μπαρμπαγιάννης Θανάσης   1.48.40
3 Αρώνης Πλάτωνας-Κώστας ORKA TEAM-KASIMIS TRAINING 1.50.30
4 Πλακέτας Κοσμάς   1.54.45
5 Σελέτης Δημήτρης Ορειβατικός Σύλλογος Σιάτιστας (Ο Μπούρινος) 1.57.49
6 Τσαρτσίδης Χρήστος   1.59.00
7 Τζουμάκας Βασίλης Fifth Element 2.01.50
8 Κασιάρας Νικόλαος Elassona Green Running Team 2.02.06
9 Κουρκουρίκης Ιωάννης   2.03.12
10 Ζαχαρίου Σταύρος KASIMIS TRAINING (ΠΝ-Salomon) 2.03.29
11 Μυλωνίδης Αναστάσιος Σ.Φι.Π ΚΙΛΚΙΣ, HardBody Gym 2.03.33
12 Δρούγκας Δημήτρης APOLLONIO RYNNING GLUB  2.03.40
13 Ιωαννίδης Παναγιώτης Π.Α.Ο.Κ. 2.05.42
14 Αζέλης Βασίλειος Ανεξάρτητος 2.05.58
15 Νικολαίδης Δημήτρης   2.06.51
16 Ιωαννόπουλος Ιωάννης KASIMIS TRAINING  2.07.07
17 Αναστασιάδης Στέργιος Εφυραίοι Ωκύποδες 2.08.13
18 Μπαμπουνάς Παναγιώτης 4Bikes-Ptolemaida 2.08.33
19 Σιώμος Αθανάσιος Σ.Δ.Υ.Θ 2.08.53
20 Κουκουτέγος Στέργιος ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (Πρωτάθλημα νέων salomon) 2.09.15
21 Μακέδος Θεόφιλος   2.09.31
22 Κοτόπουλος Θοδωρής Vernon Endurance 2.10.03
23 Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος Vernon endurance  2.10.04
24 Λεσπουρίδης Θεοχάρης Ανεξάρτητος 2.11.29
25 Μπάτας Γιώργος Ο.Σ. Σπάτων 2.11.30
26 Γκαμπράνης Σπύρος (Πρωτάθλημα νέων Salomon-Νικητής corfu) 2.12.00
27 Ρείζης Ιωάννης MTB-THASSOS TEAM 2.12.59
28 Χασαπίδης Λεωνίδας   2.13.41
29 Αυτζόγλου Πέτρος/Ιωάννη   2.13.54
30 Πολύζος Χάρης Πρακτορείο ΟΠΑΠ Πολύζος 2.15.27
31 Γεωργούλης Φίλιππος Σ.Δ.Υ.Θ 2.15.32
32 Κατσάνος Χρήστος ROUT 100miles Advendurun 2.15.40
33 Γκάτσας Κωνσταντίνος Ορειβατικός Σύλλογος Σιάτιστας (Ο Μπούρινος) 2.16.48
34 Ψωμιάδης Χαράλαμπος Ανεξάρτητος 2.17.05
35 Φραγκούλης Γεώργιος  1000 ΔΕΝΤΡΑ  2.17.06
36 Οικονομίδης Νικόλαος Σύλλογος Δρομεων Τρικάλων  2.17.10
37 Χρησταντωνίου Χρήστος   2.17.16
38 Κυπαρίσσης Ζαχαρίας Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ 2.17.42
39 Παπάζογλου Παναγιώτης ORKA TEAM kasimisTraining 2.19.22
40 Ξενιτίδης Σπύρος ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2.19.55
41 Γκουντής Δημήτρης ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2.20.05
42 Εμμανουηλίδης Αναστάσιος   2.21.05
43 Παπαθανασίου Αστέριος   2.21.07
44 Θεοδωρούδης Γιάννης   2.21.53
45 Μακρής Βαγγέλης Apollonio Running Club  2.21.55
46 Γάκης Ανδρέας Σ.Δ.Υ.Θ 2.22.06
47 Λασκαρέλης Νικόλαος-Μάριος ΛΥΚΟΙ-Κεχαγιόγλου 2.22.29
48 Μουρατίδης Φώτης ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2.22.29
49 Σπυριδόπουλος Ηλίας ROUT 100miles Advendurun 2.22.31
50 Λαιμοδέτης Παναγιώτης Apollonio Running Club  2.23.39
51 Πανταζής Κώστας   2.24.28
52 Γούναρης Παναγιώτης   2.24.42
53 Μήτσουλης Γεράσιμος BLUE NAVY   2.25.02
54 Γιδουλίδης Σταύρος Ανεξάρτητος 2.25.31
55 Χαλκίδης Νίκος Ανεξάρτητος 2.25.52
56 Κίτρινος Νίκος MTB THASSOS 2.26.07
57 Αναγνωστόπουλος Βασίλης   2.26.22
58 Κουγιουμτζής Γιώργος   2.26.38
59 Καλογιαννίδης Θωμάς Ανεξάρτητος 2.26.39
60 Παπαιωάννου Βαγγέλης 1000 Δέντρα 2.26.46
61 Νταγκαλέτσης Σωκράτης Apollonio Running Club  2.26.52
62 Μαραντζίδης Νίκος   2.28.29
63 Φλώρας Θάνος ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.28.31
64 Τουμανίδης Γιώργος Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης, Saligari Team 2.28.35
65 Αναστασίου Αλέξης Fifth Element 2.28.40
66 Δεσποινιάδης Δημήτρης JUST RUN 2.29.11
67 Στέργιουλας Λουκάς ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.29.53
68 Μαργαριτίδης Δημήτρης Ανεξάρτητος 2.30.33
69 Δημόπουλος Θωμάς ΑΘΛΟΣ ΑΓΡΙΑΣ 2.31.02
70 Μπαράτσα Ιωάννα Fifth Element 2.31.14
71 Παυλίδης Κωνσταντίνος Σ.Ε.Β.Α.Σ. ΔΡΑΜΑΣ 2.31.18
72 Ρούμπος Κώστας Kasimis training 2.31.27
73 Τσιούρβας Νικόλαος Ανεξάρτητος 2.31.33
74 Ακριτίδης Ευστάθιος RODOPI ADVENDURUN 2.31.40
75 Παμπουχίδης Ηρακλής ΟΣΠΕΓ 2.31.58
76 Πολύζος Κωνσταντίνος Πυροσβεστικό Σώμα 2.32.34
77 Πολυχρονίδης Ιωάννης Ανεξάρτητος 2.32.48
78 Συμεωνίδης Παναγιώτης   2.32.51
79 Αρσένη Κυριακή ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2.32.55
80 Δαμιανίδης Δαμιανός Saligari Team 2.33.01
81 Νάτσιος Ανδρέας ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2.33.17
82 Νάτσιος Γεώργιος ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2.34.43
83 Νάτσιος Νικόλαος   2.34.43
84 Καλλιμάνης Γιώργος   2.34.50
85 Καραδήμος Ηλίας   2.37.07
86 Καμπάκης Βασίλειος ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 2.37.28
87 Κασιάρας Γιώργος Elassona Green Running Team 2.37.30
88 Παραστατίδης Ευστάθιος Ανεξάρτητος 2.38.44
89 Κασαπίδης Αθανάσιος Σ.Δ.Υ.Θ 2.38.52
90 Ταγίκας Δημήτριος   2.39.02
91 Μυλωνάς Βασίλειος ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2.39.40
92 Καννής Δημήτρης Fifth Element 2.39.57
93 Τσολάκης Βασίλειος Pagaio Trail Run     2.40.41
94 Μποζίνης Δημήτρης   2.41.04
95 Γεωργιάδης Χρήστος-Μίλτος   2.41.24
96 Καλέσης Βασίλειος ΟΣΠΕΓ 2.41.33
97 Γκανάτσιος Θόδωρος Ανεξάρτητος 2.41.39
98 Τουλκερίδης Νεκτάριος   2.41.41
99 Ζαφειρόπουλος Δημήτριος Σύλλογος Αρκάδων Δρομέων 2.41.43
100 Σκορδάς Πασχάλης Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ 2.42.04
101 Ιρούκης Γεώργιος GRT    Goumenissa Running Team 2.42.30
102 Ζαμπέτογλου Γεώργιος Οικογενειακός Ορειβατικός Σύλλογος 2.42.51
103 Τσέλιος Αθανάσιος Σ.Δ.Υ.Θ 2.43.09
104 Γκουλιαμτζής Τάσος   2.43.14
105 Lowe Noah Χίλια δέντρα-Ποδηλατόραμα (ΠΝ-Salomon) 2.45.27
106 Γκίκας Γιάννης Kasimis Training (ΠΝ Salomon) 2.46.28
107 Μπάζιος Γεώργιος Ανεξάρτητος 2.47.03
108 Τσαχαλίδης Γεώργιος FLOWRIDE.GR 2.47.22
109 Καμπάκης Γεώργιος ΣΕΟ Θεσσαλονίκης 2.47.25
110 Αυτζόγλου Πέτρος/Απόστολου Lepanto   2.47.58
111 Κίνης Νικόλαος   2.50.23
112 Δαγδηλέλης Λουκάς Σ.Δ.Υ.Θ 2.50.47
113 Ευστρατίου Χρήστος RODOPI 100MILES ADVENTURE RUN 2.51.20
114 Κόνιας Αθανάσιος Ανεξάρτητος 2.52.26
115 Αμουτζιάς Αθανάσιος Άρης 2.52.51
116 Γκάτσιος Γεώργιος   2.53.01
117 Κατσιάπη Ματίνα Σ.Δ.Υ.Θ 2.53.05
118 Γιαννούσης Δημήτριος   2.53.33
119 Μαρκιανός Μιχάλης MTB THASSOS 2.53.36
120 Τσοράκης Νεκτάριος Ανεξάρτητος 2.55.30
121 Μαυρογιάννης Παύλος Ανεξάρτητος 2.56.59
122 Βλαχοδήμος Κωνσταντίνος Ανεξάρτητος 2.57.22
123 Προύσαλης Κωνσταντίνος   2.57.29
124 Σαββαίδης Σάββας ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2.57.35
125 Παρσαλίδης Γιώργος ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2.57.39
126 Μαμανίδου Γεωργία Ανεξάρτητη 2.57.40
127 Σιώμος Χρήστος  Σ.Δ.Υ.Θ (Πρωτάθλημα νέων Salomon) 2.57.41
128 Βραχιολόγλου Δημήτριος ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2.59.13
129 Τσώλος Κωνσταντίνος Sea World Diving Center 2.59.36
130 Γιάγκου Πέτρος   2.59.44
131 Γαβριηλίδου Δέσποινα Ανεξάρτητη 2.59.46
132 Χρυσοστομίδης Νίκος Ανεξάρτητος 2.59.50
133 Lowe Michele   Χίλια δέντρα-Ποδηλατόραμα 3.00.23
134 Λεβεντάκης Νικολής Σ.Δ.Υ.Θ 3.01.27
135 Κιντζονίδης Επίκουρος Σωτήριος   3.03.17
136 Ξενιτίδης Κλεάνθης Virgin Forest Trail 3.03.19
137 Βακιρτζής Ευάγγελος Ανεξάρτητος 3.05.03
138 Μιχαήλ Αναστασία   3.06.28
139 Μυλωνάς Γεώργιος Ανεξάρτητος 3.06.29
140 Ψυχογυιός Βαγγέλης   3.06.35
141 Χαριτωνίδης Γεώργιος   3.06.37
142 Λαμπρούλης Αθανάσιος Σ.Δ.Υ.Θ 3.06.51
143 Χαλκιόπουλος Δημήτριος Σ.Δ.Υ.Θ 3.06.51
144 Ξάνθης Νίκος Fifth Element-(ΠΝ Salomon) 3.06.54
145 Γιαννούλης Χαράλαμπος Ανεξάρτητος 3.08.11
146 Τσιρπανλή Πόπη 1000 Δέντρα 3.08.43
147 Βλάχος Ιωάννης ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3.08.50
148 Αγγέλογλου Γιάννης   3.08.59
149 Μπατζιτέγος Απόστολος Orka team Kasimis training 3.10.14
150 Παπαευσταθίου Γεώργιος ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ 3.10.14
151 Γενιτσές Παντελής ROUT 100miles Advendurun 3.11.39
152 Τσίτσος Ευάγγελος Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ 3.11.47
153 Μουτάφης Ευάγγελος   3.12.31
154 Φασούλας Αντώνιος Olympus Runners 3.12.33
155 Πεντέλας Κωνσταντίνος   3.13.00
156 Βλαχοδήμος Ιωάννης Ανεξάρτητος 3.13.05
157 Μήτσιου Γεωργία ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3.13.06
158 Lowe Chloe  Χίλια δέντρα-Ποδηλατόραμα (ΠΝ-Salomon) 3.14.03
159 Tadros Hazem  ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3.14.16
160 Μυλωνάς Παύλος ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3.14.17
161 Κράλλης Σωτήριος Ανεξάρτητος 3.14.40
162 Καρυπίδης Μιχάλης CLINITEX  3.14.44
163 Deleurme Arnaud Rugby Lions Thessaloniki 3.14.46
164 Ρίζος Ιωάννης Rugby Lions Thessaloniki 3.14.48
165 Θεοδώρου Νίκος Ανεξάρτητος 3.15.07
166 Μακαρατζής Αντώνης ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3.15.07
167 Ντεράκης Σταύρος Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ 3.15.52
168 Altmann David    3.16.03
169 Lowe Kyle Χίλια δέντρα-Ποδηλατόραμα 3.16.03
170 Χατζηχρηστάκης Χρήστος Ανεξάρτητος 3.16.37
171 Βενίδης Λεωνίδας ΣΔΥΘ 3.16.50
172 Μητσιβέλης Γιάννης ΠΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΡΑΚΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  3.16.53
173 Κουκουσούλης Αναστάσιος   3.17.36
174 Παπαδόπουλος Ηλίας Ανεξάρτητος 3.17.38
175 Τσιρίκας Αποστόλης   3.18.12
176 Πετρόχειλος Αθανάσιος Ανεξάρτητος 3.18.13
177 Πράντζος Θεόδωρος ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 3.18.29
178 Τασούδης Δημήτρης Ανεξάρτητος 3.18.37
179 Παρμάκης Χρήστος   3.19.48
180 Πατσιαλάς Αλέξανδρος ROUT 100miles Advendurun 3.20.13
181 Ποϊας Παύλος ANODOS-EDU 3.20.15
182 Πολάτογλου Χαρίτων Σ.Δ.Υ.Θ 3.21.28
183 Λαμπάκης Γρηγόρης RODOPI 100 MILES ADVENDURUN 3.21.29
184 Τροχόπουλος Μάρκος   3.21.43
185 Τσιρογιάννης Μανώλης Σύλλογος Καταδρομέων Βορ. Ελλάδος 3.21.43
186 Δρόσος Ευάγγελος Κεραυνός Αγίου Γεωργίου 3.22.08
187 Γρηγοριάδης Νίκος Ανεξάρτητος 3.22.43
188 Καραγκούνης Ζαφείρης G.F.E. 3.22.46
189 Φάκας Αναστάσιος   3.22.50
190 Τσιάμαλος Βασίλειος   3.22.56
191 Τσίκας Βασίλης   3.22.59
192 Τσοπουρίδης Γεώργιος Ανεξάρτητος 3.23.23
193 Αλεξάκης Αδάμ Σ.Δ.Υ.Θ 3.23.44
194 Μαυρίδης Άγγελος Σ.Δ.Υ.Θ. 3.24.32
195 Τζιοβάρας Γεώργιος Ανεξάρτητος 3.24.43
196 Μπίλης Δημήτριος ELASSONA GREEN RUNNING TEAM (ΠΝ Salomon) 3.24.59
197 Μπίλης Γρηγόρης ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 3.25.07
198 Μποχωρίδης Χρήστος   3.25.16
199 Κυριλλίδης Βασίλης   3.25.52
200 Μπούσμπουρας Περικλής Σύλλογος Καταδρομέων Βορ. Ελλάδος 3.25.52
201 Παπαιωάννου Άννα-Μαρία ΣΕΒΑΣ- SIXTH SENSE ΚΑΒΑΛΑΣ  3.25.52
202 Ροδοβίτης Μανώλης   3.25.59
203 Ακολανίδης Παναγιώτης   3.26.01
204 Σουσαμάς Γεώργιος Ανεξάρτητος 3.26.02
205 Γκατζόγιας Χρήστος   3.27.03
206 Βέργας Νικόλαος   3.27.30
207 Καλόγηρος Δημήτριος SEA WORLD 3.27.30
208 Ελευθεριάδης Γεώργιος   3.28.07
209 Ράμναλης Αργύρης ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3.28.50
210 Σιντούδης Ηλίας ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3.29.56
211 Παπαργύρη Γιώτα ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ.  3.30.15
212 Μήτσογλου Βασίλειος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 3.30.48
213 Γιαννούλης Γεώργιος Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ 3.30.51
214 Τασούλης Δήμος   3.31.33
215 Αναγνωστοπούλου Βίκυ RODOPI 100 MILES ADVENDURUN 3.33.08
216 Ζώρζος Μάρκος Ανεξάρτητος 3.33.20
217 Καναράκης Απόστολος Ανεξάρτητος 3.33.27
218 Αλατάς Χαράλαμπος RODOPI 100 MILES ADVENDURUN 3.33.32
219 Φαλδαμής Ορέστης   3.33.40
220 Χάιτας Κωνσταντίνος Ομάδα Rodopi 100 Miles Advendurun 3.33.41
221 Αραμπατζόγλου Αλέξανδρος Ομάδα Rodopi 100 Miles Advendurun 3.33.42
222 Ουσαντζόπουλος Σωκράτης Ανεξάρτητος 3.34.40
223 Τσέλιος Παναγιώτης Ανεξάρτητος 3.34.56
224 Μπάκνης Ιωάννης ΓΥΜΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ”ΑΝΑΤΑΣΙΣ” 3.35.58
225 Παραδεισόπουλος Δημήτρης   3.35.58
226 Αλεξόγλου Σταύρος Οικογενειακός Ορειβατικός Σύλλογος 3.36.57
227 Διαμάντης Ευάγγελος   3.36.58
228 Αθανασιάδης Σάκης   3.38.26
229 Τσιώνος Δημήτριος Ανεξάρτητος 3.39.06
230 Εφραμίδης Αγησίλαος   3.39.10
231 Δημόπουλος Τάσος   3.39.34
232 Ζιάκας Χρήστος ΟΑΛΘ 3.39.45
233 Πατσιαλάς Χαράλαμπος Σ.Δ.Υ.Θ 3.40.38
234 Σιδηρόπουλος Παναγιώτης Ανεξά

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
12o AlpamayoPRO Trail Race
7-10-2018: Το κατάστημα AlpamayoPRO διοργανώνει αγώνες 25 & 7 χλμ. στην Πάρνηθα.
16ος Δρόμος Θυσίας Δήμου Ηρωικής Πόλης Νάουσας
22-4-2018: Αγώνες 5 & 10 χλμ. στη Νάουσα
11ος Ημιμαραθώνιος Δρόμος Καλαμπάκα - Τρίκαλα «Θανάσης Σταμόπουλος»
11-3-2018: Ημιμαραθώνιος και αγώνας 5 χλμ. στην Καλαμπάκα
Back to Top