Αναγνώστου και Λεβεντάκη νικητές στο Ναύπλιο

Με τη συμμετοχή περίπου 600 αθλητών πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 3 Μαρτίου ο 12ος Δρόμος Αργολικού Κόλπου στο Ναύπλιο με νικητές τους Άκη Αναγνώσου και Έλενα Λεβεντάκη. Δείτε τα αποτελέσματα.

Share

Με τη συμμετοχή περίπου 600 αθλητών πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 3 Μαρτίου ο 12ος Δρόμος Αργολικού Κόλπου στο Ναύπλιο.

Την πρώτη θέση έλαβε ο Άκης Αναγνώσου με 51:30 ενώ ακολούθησε στη δεύτερη θέση ο Γιάννης Χαμόδρακας με 53:22 και ο Κωνσταντίνος Κόκολας με 54:44.
Στις γυναίκες η νικήτρια τριάδα αποτέλεσαν η Έλενα Λεβεντάκη με 1:04:49, η Μαρία Τζεβελέκου με 1:05:39 και η Ελίνα Μακρίδη με 1:06:03.
Ακολουθούν τα αποτελέσματα ενώ σύντομα θα ακολουθήσουν περισσότερες πληροφορίες.
 

<td class="xl113

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
6ος Αγώνας Δρόμου «Κοσμάς ο Αιτωλός»
Αγώνες στο Θέρμο Αιτωλοακαρνανίας
Ημιμαραθώνιος από την Καλαμπάκα στα Τρίκαλα
Για 5η συνεχόμενη χρονιά θα διεξαχθεί ο ημιμαραθώνιος δρόμος “Θανάσης Σταμόπουλος” σε μία διαδρομή από την Καλαμπάκα στα Τρίκαλα. Και φέτος το επίπεδο της διοργάνωσης αναμένεται αρκετά υψηλό. Οι εγγραφές έχουν ήδη ξεκινήσει.
Back to Top
runnermagazine.gr
CLOSE
Runner Magazine Our E-shop is up and running...
Μετάβαση στο περιεχόμενο
  Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο ΟΝΟΜΑ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΚΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 00:51:30.82
2 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Μ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 00:53:22.40
3 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 00:54:44.59
4 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:57:11.10
5 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 00:57:39.17
6 ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ MARATHON CLUB 00:57:50.95
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ SATRAPISTAS 00:57:58.56
8 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ο. ΜΕΓΑΡΩΝ 00:57:58.71
9 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:13.64
10 ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 00:58:15.14
11 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:23.60
12 ΚΟΛΟΒΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ MARATHON CLUB 00:58:36.50
13 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 00:59:12.66
14 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:59:33.95
15 SZEWCZYK MAREK ΦΙΛΟΙ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 00:59:39.13
16 ΚΑΡΑΪΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:00:05.82
17 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:00:09.10
18 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ SATRAPISTAS 01:00:14.29
19 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 01:00:23.11
20 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:29.94
21 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 01:00:31.06
22 ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 01:00:37.45
23 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΕΤΕ 01:00:41.51
24 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΙ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 01:00:42.32
25 ΓΚΛΑΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 01:00:44.68
26 ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 01:00:50.44
27 ΣΑΚΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 01:00:56.79
28 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:01:05.77
29 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 01:01:36.24
30 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:01:42.28
31 ΤΣΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 01:01:50.00
32 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 01:02:14.41
33 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 01:02:14.49
34 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 01:02:22.87
35 ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 01:02:24.46
36 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 01:02:24.77
37 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:02:30.77
38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 01:02:40.35
39 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 01:02:54.34
40 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ MARATHON CLUB 01:02:54.70
41 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΙΣ SATRAPISTAS 01:02:54.80
42 ΚΑΠΕΛΛΕΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:08.37
43 ΡΟΥΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 01:03:21.95
44 ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ν. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:24.02
45 ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:24.20
46 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:34.95
47 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 01:03:47.14
48 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:04:08.57
49 ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 01:04:21.63
50 ΚΑΡΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 01:04:21.83
51 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:04:22.74
52 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 01:04:24.53
53 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 01:04:26.50
54 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 01:04:28.72
55 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 01:04:31.27
56 ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ MARATHON CLUB 01:04:32.39
57 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MARATHON CLUB 01:04:39.18
58 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 01:04:41.45
59 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 01:04:42.32
60 ΔΑΒΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:04:47.02
61 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:04:49.95
62 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 01:04:50.24
63 ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:08.45
64 ΖΑΛΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:08.49
65 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:14.93
66 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΓΑ 01:05:24.28
67 ΤΡΟΙΖΗΣ ΡΑΛΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:31.62
68 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 01:05:39.59
69 ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:05:45.84
70 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:59.64
71 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ MARATHON CLUB 01:06:01.62
72 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:06:03.54
73 ΔΟΜΒΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:06:03.63
74 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 01:06:08.15
75 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 01:06:19.46
76 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 01:06:27.25
77 ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 01:06:27.97
78 ΚΑΤΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 01:06:37.82
79 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 01:06:42.35
80 ΤΟΥΝΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:06:52.57
81 ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ CHAIDARI IS RUNNING 01:07:10.44
82 ΑΪΒΑΣΙΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:07:11.91
83 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ MANIACS 01:07:14.36
84 ΜΑΚΡΙΔΗ ΕΛΙΝΑ SATRAPISTAS 01:07:14.52
85 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:15.42
86 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 01:07:29.94
87 ΛΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 01:07:30.00
88 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 01:07:31.59
89 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 01:07:35.51
90 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 01:07:35.59
91 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 01:07:39.79
92 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:40.51
93 ΒΑΛΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 01:07:44.66
94 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.