Τα αποτελέσματα της Ράξας

Με μεγάλη επιτυχία έγινε την Κυριακή ο 9ος Ημιμαραθώνιος Ράξας Τρικάλων ενώ έγιναν και παράλληλοι αγώνες 7 χλμ. αλλά και μικρότερης απόστασης για τα παιδιά. Σε όλους τους αγώνες έλαβαν μέρος περισσότεροι από 160 δρομείς ενώ οι 120 από αυτούς έτρεξαν στη μεγάλη απόσταση. Νικητής του ημιμαραθώνιου ήταν ο Τρικαλινός Δημήτρης Τσιούνης με 1:12:09 με τους Λεωνίδα Ιωάννου και Νίκο Μπάκο επίσης από τα Τρίκαλα να ακολουθούν. Δείτε τα αποτελέσματα.

Share

9ος Ημιμαραθώνιος Ράξας
Με μεγάλη επιτυχία έγινε την Κυριακή ο 9ος Ημιμαραθώνιος Ράξας Τρικάλων ενώ έγιναν και παράλληλοι αγώνες 7 χλμ. αλλά και μικρότερης απόστασης για τα παιδιά.
Σε όλους τους αγώνες έλαβαν μέρος περισσότεροι από 160 δρομείς ενώ οι 120 από αυτούς έτρεξαν στη μεγάλη απόσταση.
Νικητής του ημιμαραθώνιου ήταν ο Τρικαλινός Δημήτρης Τσιούνη με 1:12:09 με τους Λεωνίδα Ιωάννου και Νίκο Μπάκο επίσης από τα Τρίκαλα να ακολουθούν.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα του ημιμαραθωνίου 

 

 

   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α Φ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:12:09 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1:14:16 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:19:02 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:21:19 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:23:28 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ
6 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 1:24:04 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1:24:52 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α 1:25:53 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
9 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:26:22 ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 1:27:15 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
11 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α 1:27:48 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
12 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:28:55 ΕΜΑΣΠ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
13 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:29:07 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
14 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:29:49 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1:30:05 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16 ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 1:30:42 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:30:45 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1:30:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:33:08 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1:33:18 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
21 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΑΡΗΣ Α 1:33:41 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
22 ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΒΑΪΟΣ Α 1:33:53 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
23 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:34:02 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
24 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1:34:29 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
25 ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:34:40 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
26 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:34:41 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
27 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:34:42 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
28 ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:35:00 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
29 ΦΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ 1:35:31 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
30 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:36:12 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
31 ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:38:28 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
32 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:39:42 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
33 ΜΠΑΡΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1:40:24 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
34 ΦΛΩΡΑΣ ΘΑΝΟΣ Α 1:40:43 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
35 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 1:41:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 1:41:14 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
37 ΛΑΒΔΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 1:41:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38 ΘΩΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:41:49 ΚΟΖΑΝΗ
39 ΓΚΕΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1:42:00 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
40 ΤΡΕΜΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:42:05 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
41 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:42:23 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
42 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:42:31 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
43 ΜΟΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:42:50 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
44 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 1:42:51 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
45 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:42:54 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
46 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:43:10 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
47 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:43:20 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
48 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1:43:25 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
49 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:43:30 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
50 ΚΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1:43:35 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
51 ΚΟΥΖΕΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:43:37 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
52 ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:43:38 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
53 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:43:39 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
54 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ Γ 1:44:12 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
55 ΝΤΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:44:20 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
56 ΚΟΚΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:44:21 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
57 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ Γ 1:44:22 Ο.Μ.Γ.
58 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1:44:23 Ο.Μ.Γ.
59 ΝΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:45:09 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
60 ΝΤΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:45:27 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
61 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:45:36 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
62 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:45:37 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
63 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:45:55 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
64 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΤΙΜΟΣ Α 1:46:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65 ΠΛΑΚΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 1:46:41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 1:46:42 ΣΥΛ.ΔΡ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
67 ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:46:54 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
68 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:47:14 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
69 ΔΡΟΣΟΣ ΕΑΥΓΓΕΛΟΣ Α 1:47:35 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
70 ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:48:40 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
71 ΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:48:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:48:51 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
73 ΚΟΥΤΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1:49:00 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
74 ΤΑΤΣΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 1:49:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75 ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:49:37 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
76 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:49:45 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
77 ΤΖΗΜΑ ΓΩΓΩ Γ 1:50:02 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
78 ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:50:13 ΣΥΛ.ΔΡ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
79 ΤΖΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:50:14 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
80 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:50:24 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
81 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:50:26 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
82 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:50:29 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
83 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:51:52 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
84 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1:52:16 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
85 ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:52:18 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
86 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1:52:41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87 ΤΖΟΚΑ ΒΙΚΥ Γ 1:52:48 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
88 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 1:53:02 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
89 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:55:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:56:15 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
91 ΚΑΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1:56:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ Α 1:56:50 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
93 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:56:51 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
94 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:57:30 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
95 ΚΟΥΡΙΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:58:45 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
96 ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:58:46 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
97 ΜΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:59:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 2:01:00 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
99 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 2:01:01 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
100 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 2:01:05 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
101 ΚΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 2:01:11 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
102 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 2:01:12 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
103 ΦΛΕΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 2:01:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 2:02:29 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
105 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 2:02:30 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
106 ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ  ΜΑΡΙΝΑ Γ 2:02:49 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
107 ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣ Α 2:02:52 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
108 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 2:05:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 2:05:19 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
110 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 2:05:26 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
111 ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 2:12:03 ΣΕΒΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
<stron

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Η σειρά συνεχίζεται
Την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου γίνεται στη Φιλοθέη ο τέταρτος αγώνας της σειρας΄”Γύροι των Πόλεων” απόστασης 6 χλμ.
Ημιμαραθώνιος και 10άρι στο Ελληνικό
Την Κυριακή 8 Απριλίου ο Σύλλογος Δρομέων Νοτίων Προαστίων Ευκλής διοργανώνει τον 1ο Μητροπολιτικό Ημιμαραθώνιο και αγώνα δρόμου 10,5 χλμ. στις εγκαταστάσεις του πρώην Αεροδρομίου στο Ελληνικό.
Ρεκόρ διαδρομής
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 18 Σεπτεμβρίου ο 5ος Γύρος της Λίμνης των Ιωαννίνων που έχει καθιερωθεί σαν ένας από τους μεγαλύτερους αγώνες της χώρας μας. Νικητές αναδείχτηκαν ο Δημήτρης Θεοδωρακάκος, ο οποίος με 1:38:21 πέτυχε ρεκόρ διαδρομής, και η Ντενίζ Δημάκη. Κωνσταντίνος Βλάχας και Μαρίνα Φωτιάδη νικητές στα 5 χλμ. Δείτε τα αποτελέσματα.
Back to Top

Μετάβαση στο περιεχόμενο