Τα αποτελέσματα της Ράξας

Με μεγάλη επιτυχία έγινε την Κυριακή ο 9ος Ημιμαραθώνιος Ράξας Τρικάλων ενώ έγιναν και παράλληλοι αγώνες 7 χλμ. αλλά και μικρότερης απόστασης για τα παιδιά. Σε όλους τους αγώνες έλαβαν μέρος περισσότεροι από 160 δρομείς ενώ οι 120 από αυτούς έτρεξαν στη μεγάλη απόσταση. Νικητής του ημιμαραθώνιου ήταν ο Τρικαλινός Δημήτρης Τσιούνης με 1:12:09 με τους Λεωνίδα Ιωάννου και Νίκο Μπάκο επίσης από τα Τρίκαλα να ακολουθούν. Δείτε τα αποτελέσματα.

Share

9ος Ημιμαραθώνιος Ράξας
Με μεγάλη επιτυχία έγινε την Κυριακή ο 9ος Ημιμαραθώνιος Ράξας Τρικάλων ενώ έγιναν και παράλληλοι αγώνες 7 χλμ. αλλά και μικρότερης απόστασης για τα παιδιά.
Σε όλους τους αγώνες έλαβαν μέρος περισσότεροι από 160 δρομείς ενώ οι 120 από αυτούς έτρεξαν στη μεγάλη απόσταση.
Νικητής του ημιμαραθώνιου ήταν ο Τρικαλινός Δημήτρης Τσιούνη με 1:12:09 με τους Λεωνίδα Ιωάννου και Νίκο Μπάκο επίσης από τα Τρίκαλα να ακολουθούν.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα του ημιμαραθωνίου 

 

 

   Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α Φ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:12:09 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1:14:16 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:19:02 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:21:19 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:23:28 Γ.Σ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ
6 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 1:24:04 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1:24:52 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α 1:25:53 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
9 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:26:22 ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 1:27:15 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
11 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α 1:27:48 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
12 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:28:55 ΕΜΑΣΠ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
13 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:29:07 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
14 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:29:49 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1:30:05 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16 ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 1:30:42 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:30:45 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1:30:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:33:08 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1:33:18 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
21 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΑΡΗΣ Α 1:33:41 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
22 ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΒΑΪΟΣ Α 1:33:53 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
23 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:34:02 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
24 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 1:34:29 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
25 ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:34:40 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
26 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:34:41 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
27 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:34:42 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
28 ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:35:00 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
29 ΦΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ 1:35:31 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
30 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:36:12 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
31 ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1:38:28 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
32 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:39:42 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
33 ΜΠΑΡΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1:40:24 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
34 ΦΛΩΡΑΣ ΘΑΝΟΣ Α 1:40:43 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
35 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 1:41:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 1:41:14 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
37 ΛΑΒΔΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 1:41:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38 ΘΩΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:41:49 ΚΟΖΑΝΗ
39 ΓΚΕΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1:42:00 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
40 ΤΡΕΜΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:42:05 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
41 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:42:23 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
42 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:42:31 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
43 ΜΟΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:42:50 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
44 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 1:42:51 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
45 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:42:54 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
46 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:43:10 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
47 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:43:20 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
48 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1:43:25 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
49 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:43:30 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
50 ΚΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 1:43:35 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
51 ΚΟΥΖΕΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:43:37 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
52 ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1:43:38 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
53 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:43:39 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
54 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ Γ 1:44:12 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
55 ΝΤΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:44:20 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
56 ΚΟΚΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:44:21 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
57 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ Γ 1:44:22 Ο.Μ.Γ.
58 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1:44:23 Ο.Μ.Γ.
59 ΝΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:45:09 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
60 ΝΤΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1:45:27 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
61 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:45:36 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
62 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:45:37 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
63 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:45:55 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
64 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΤΙΜΟΣ Α 1:46:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65 ΠΛΑΚΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α 1:46:41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 1:46:42 ΣΥΛ.ΔΡ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
67 ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:46:54 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
68 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:47:14 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
69 ΔΡΟΣΟΣ ΕΑΥΓΓΕΛΟΣ Α 1:47:35 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
70 ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:48:40 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
71 ΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:48:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:48:51 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
73 ΚΟΥΤΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1:49:00 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
74 ΤΑΤΣΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 1:49:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75 ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:49:37 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
76 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:49:45 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
77 ΤΖΗΜΑ ΓΩΓΩ Γ 1:50:02 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
78 ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1:50:13 ΣΥΛ.ΔΡ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
79 ΤΖΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:50:14 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
80 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1:50:24 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
81 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:50:26 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
82 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:50:29 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ
83 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:51:52 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
84 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1:52:16 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
85 ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1:52:18 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
86 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1:52:41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87 ΤΖΟΚΑ ΒΙΚΥ Γ 1:52:48 ΣΥΛ.ΔΡ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
88 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 1:53:02 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
89 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:55:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:56:15 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
91 ΚΑΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1:56:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ Α 1:56:50 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
93 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:56:51 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
94 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1:57:30 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
95 ΚΟΥΡΙΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1:58:45 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
96 ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1:58:46 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
97 ΜΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1:59:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 2:01:00 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
99 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 2:01:01 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
100 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 2:01:05 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
101 ΚΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 2:01:11 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
102 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 2:01:12 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ
103 ΦΛΕΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 2:01:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 2:02:29 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
105 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 2:02:30 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
106 ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ  ΜΑΡΙΝΑ Γ 2:02:49 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
107 ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣ Α 2:02:52 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
108 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 2:05:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 2:05:19 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
110 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 2:05:26 ΣΥΛ.ΔΡ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
111 ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 2:12:03 ΣΕΒΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
<stron

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Evripos Night Run 2022
Αγώνες για όλους στη Χαλκίδα
1ος Δρόμος Hρώων Κρήτης & Ηρακλής Κοκκινίδης
26-3-2017: Ο Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης διοργανώνει τον “1ο Δρόμο Hρώων Κρήτης & Ηρακλής Κοκκινίδης”.
1oς Ορεινός Αγώνας Δρόμου Παλιουρίου
Δείτε την προκήρυξη της διοργάνωσης
Back to Top
runnermagazine.gr
CLOSE
Μετάβαση στο περιεχόμενο