Τα αποτελέσματα του Αγιωργίτικου

Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 26 Αυγούστου ο αγώνας δρόμου στη Νεμέα Κορινθίας απόστασης 12,5 χλμ. Παρά τη ζέστη έλαβαν μέρος σχεδόν 200 δρομείς από τις γύρω περιοχές αλλά και την Αθήνα. Νικητής για μία ακόμα φορά σε αγώνα σε Κορινθιακό έδαφος ήταν ο Παύλος Τζαναβάρος με 45:49 με τους Θανάση Καρσιώτη και Τανούς Αμπντάλα να κλείνουν την πρώτη τριαδα.

Share

3ος Αγιωργίτικος Αγώνας Δρόμου
Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 26 Αυγούστου ο αγώνας δρόμου στη Νεμέα Κορινθίας απόστασης 12,5 χλμ. Παρά τη ζέστη έλαβαν μέρος σχεδόν 200 δρομείς από τις γύρω περιοχές αλλά και την Αθήνα. Νικητής για μία ακόμα φορά σε αγώνα σε Κορινθιακό έδαφος ήταν ο Παύλος Τζαναβάρος με 45:49 με τους Θανάση Καρσιώτη και Τανούς Αμπντάλα να κλείνουν την πρώτη τριαδα.
Πρώτη γυναίκα ήταν η Παναγιώτα Ηλιοπούλου στην 35η θέση.

Αποτελέσματα

<td

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
1ο Fast Road Race 11km
4-6-2017: Οι Α.Π.Σ. Κερκυραίοι Δρομείς διοργανώνουν τον 1ο αγωνα με την ονομασια fast road race απόστασης 11 χλμ.
5ος Παράκτιος Δρόμος Ηγουμενίτσας
Αγώνας δρόμου στην Ηγουμενίτσα
8-9-2019: Ημιμαραθώνιος στη διαδρομή Αθήνα – Ελευσίνα
Back to Top
runnermagazine.gr
CLOSE
Runner Magazine Our E-shop is up and running...
Μετάβαση στο περιεχόμενο
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:45:49
2 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:46:11
3 ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 0:47:13
4 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:47:29
5 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:14
6 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:50:34
6 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:34
8 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:50:57
8 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:57
10 ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 0:51:23
11 ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ RADIO CANCEL TEAM 0:52:01
12 ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:17
13 ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:52:20
14 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:53:15
15 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:53:18
16 ΜΠΙΣΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:25
16 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:25
18 ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:54:54
19 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:56:21
20 ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 0:57:02
21 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:35
22 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:45
23 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:40
24 ΚΟΚΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:47
25 ΣΤΑΡΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:58:59
26 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:59:07
27 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:59:10
28 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:59:16
29 ΣΚΟΥΠΑΣ ΕΥΑΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:22
30 ΜΕΞΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 0:59:30
31 ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:59:39
32 ΔΑΝΕΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:44
33 ΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:52
34 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:59:54
35 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:59
36 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ NEMEA RUNNERS 1:00:08
37 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:12
38 ΒΟΓΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΠ 1:00:19
39 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1:00:40
40 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:01:05
40 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:01:05
42 ΒΑΣΙΛΟΝΙΚΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:20
43 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:01:32
44 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:01:40
45 ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:01:48
46 ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 1:01:52
47 ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:02
47 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:02
49 ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:18
50 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:02:45
51 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:53
52 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:03:17
53 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:03:21
54 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ 1:03:43
55 ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:52
56 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:04:09
56 ΣΤΑΡΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:04:09
58 ΟΛΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:16
59 ΛΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:04:37
60 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:05:09
61 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:05:33
61 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:33
63 ΚΟΣΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:05:58
63 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:05:58
65 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ NEMEA RUNNERS 1:06:02
66 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:06:04
67 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:06:20
68 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:27
69 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:42
69 ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:42
71 ΔΕΛIΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:06:59
72 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:03
73 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ NEMEA RUNNERS 1:07:15
74 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:07:36
75 ΣΜΥΡΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1:07:49
76 ΠΑΠΑΔΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:50
77 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:07:55
77 ΠΙΠΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:07:55
79 ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:08
80 ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:13
81 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΟΛΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:08:30
82 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:53
83 ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:09:17
83 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:09:17
83 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:09:17
86 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:09:35
87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:52
88 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΗΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:10:00
89 ΜΠΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:10:29
89 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 1:10:29
91 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:11:03
92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:11:09
93 ΜΠΙΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:14
93 ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:11:14
95 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:11:22
95 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:22
97 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:11:28
98 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:01
99 ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1:12:04
100 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:08
101 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1:12:19
102 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΑ 1:12:26
103 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:12:30
104 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:43
105 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 1:12:53
106 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:58
107 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΠ 1:13:06
107 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥΠ 1:13:06
109 ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:27
110 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:13:36
110 ΝΤΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:13:36
110 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΦΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:13:36
113 ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:40
114 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΚΙΜΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:14
114 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:14
116 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:29
117 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:30
118 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:14:42
119 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:14:58
120 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΝΘΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:40
121 ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΝΘΗ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:51
121 ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:15:51
123 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:16:07
124 ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:33
125 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:40
126 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:18
127 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:28
128 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:29
129 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:17:33
130 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:48
131 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:19:03
132 ΤΣΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:06
133 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΔΥΠ 1:19:25
134 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:19:39
135 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:30
135 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:20:30
137 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:20:58
138 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:21:05
139 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ-ΕΛΛΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:21:14
140 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:21:37
141 ΠΑΠΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 1:21:50
142 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:22:13
143 ΑΞΕΛΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:22
144 ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕ
ΑΡΤΗΤΟΣ