7ος Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου 100 χλμ.

Share


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 100 χλμ.

Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο     Ο Ν Ο Μ Α ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
-2 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7:54:48 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
-1 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8:19:27 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
0 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8:24:41 ‘LEPANTO” ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8:48:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΚΑΝΕΛΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ 8:54:16 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
3 ΜΠΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9:00:56 Ε.Ο.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
4 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 9:00:56 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
5 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9:00:56 KAVALA TRAIL RUNNERS
6 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 9:08:52  ”LEPANTO” ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
7 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ 9:20:17 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
8 ΚΑΣΙΜΗ ΣΟΦΙΑ 9:26:30 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
9 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 9:47:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 STEPHANE  MATHIEU  9:52:32 LES KEKES DU BOCAGE 
11 ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9:52:56 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
12 ΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9:54:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 9:56:15 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
14 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9:56:57 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
15 ΜΠΑΦΙΤΗΣ  ΠΑΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9:59:13 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
16 ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:05:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:10:02 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10:10:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 10:10:37 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
20 ELS ANNEGARN 10:11:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Netherland
21 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10:13:01 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
22 ΚΟΦΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10:14:41 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
23 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 10:14:41 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
24 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10:18:07 Α.Σ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
25 ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 10:19:59 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
26 KUGOTA TSUTOMU 10:26:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 10:26:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 ΤΕΡΖΗ  ΑΝΤΖΕΛΑ 10:41:09 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ
29 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10:46:58 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
30 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 10:47:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11:04:48 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ
32 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 11:07:06 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
33 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11:19:24 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
34 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 11:24:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 ΤΖΙΜΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11:24:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  11:25:17 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓ. ΣΠΑΤΩΝ
37 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11:25:17 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
38 ΤΖΙΜΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11:27:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39 ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 11:54:58 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
40 ΚΟΥΤΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:01:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 12:05:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12:07:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 GARGANO ANGELA 12:08:09 BARLETTA SPORTIVO
44 ΧΑΤΖΗΣ    ΑΔΑΜ 12:12:22 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
45 ΚΑΝΤΕΜΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:14:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:15:46 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
47 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:17:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 ΡΑΠΤΗΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:22:10 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
49 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:29:58 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΕΚΤΟΣ ΧΡΟΝΙΚΟΥ ΟΡΙΟΥ

50 ΔΩΔΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:44:50 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
51 ΞΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12:45:42 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
52 ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 12:48:20 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
53 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:48:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ 12:50:02 ΟΛΥΜΠΙΟΙ
55 ΖΗΚΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 12:50:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ* 12:10:57 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 50 χλμ.

<stron

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Elafonisos Run 2020
Διαδρομές για όλους στην Ελαφόνησο
1ος Νυχτερινός Δρόμου του Νερού Έδεσσας
18-10-2014: Το απόγευμα του Σαββάτου 18 Οκτωβρίου ο ΣΕΒΑΣ Έδεσσας, σε συνεργασία με τη ΔΗΚΕΔΕ Έδεσσας και φορείς εθελοντών διοργανώνει αγώνα 5 χλμ.
Σιδερίδης και Μαλιμπόρσκα νικητές στο MTR στη Σφενδάμη
Περισσότεροι από 500 αθλητές και 250 παιδιά έδωσαν το παρών στο 7ο Sfendami Mountain Festival που έγινε το διήμερο 20-21 Απριλίου στη Σφενδάμη Πιερίας. Ο λόφος του Προφήτη Ηλία που φιλοξενούσε τις εκκινήσεις όλων των αγώνων αλλά ήταν ο τόπος δράσης και των παράλληλων εκδηλώσεων γέμισε από δρομείς, ποδηλάτες, συνοδούς και επισκέπτες σε μία γιορτή του αθλητισμού με φόντο τον Όλυμπο. Δείτε όλα όσα έγιναν στη Σφενδάμη.
Back to Top

Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο     Ο Ν Ο Μ Α ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
-2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3:52:58 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
-1 ΜΠΕΣΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:53:46 Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
0 SZEWCZYK MAREK 3:57:27 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:05:50 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ    ΜΙΧΑΗΛ 4:09:54 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ
3 ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4:16:13 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
4 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4:20:51 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
5 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4:28:26 Ο. ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4:28:36 ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ
7 ΝΤΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4:29:09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4:35:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4:39:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4:43:45 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
11 ΓΚΟΥΜΑΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4:44:01 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 4:45:10 MUSTUKULURU
13 ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 4:45:27 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
14 ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4:49:34 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
15 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4:56:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
16 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5:00:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 5:02:22 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5:02:38 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
19 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 5:02:54 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ
20 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5:03:27 Σ.Ε.Β.Α.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
21 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5:04:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5:09:40