Μεγάλη συμμετοχή στον Λασσάνειο Δρόμο

23-11-2008: Με μεγάλη συμμετοχή (196 δρομείς) ολοκληρώθηκε ο Λασσάνειος Λαϊκός Δρόμος 2 και 10,5 χλμ την Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2008. Η προσπάθεια των διοργανωτών για τη δημιουργία ενός καλά οργανωμένου αγώνα απέδωσε εξαιρετικά αποτελέσματα.

FacebookTwitterEmailShare

Οι κακές καιρικές συνθήκες δεν πτόησαν τους πιστούς φίλους του ΛΑΣΣΑΝΕΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ που ήλθαν από διάφορα μέρη της Ελλάδας, στην αθλητική εκδήλωση που διοργάνωσε η Δημοτική Επιχείρηση Πολιτισμού – Αθλητισμού Κοζάνης, ο Φιλαθλητικός Σύλλογος Κλασικού Αθλητισμού Κοζάνης και ο ΣΕΓΑΣ Δυτ. Μακεδονίας.
Μεγάλος νικητής του Λασσάνειου Δρόμου 2008 ήταν ο ΦΑΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ από τον Πολύγυρο με χρόνο 37:33.
Στο μικρό Λασσάνειο 2 χλμ πρώτος ήταν ο ΜΑΝΩΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝ με χρόνο 07:05 από τον ΑΙΟΛΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
Τις εκκινήσεις στο μικρό και μεγάλο Λασσάνειο Δρόμο έδωσε η Αντιδήμαρχος Κοζάνης & πρόεδρος της ΔΕΠΑΚΠΚ κα Αναστασία Σιόμου, ενώ στις βραβεύσεις παραβρέθηκε ο Αντιδήμαρχος Καθαριότητας κ. Παπαγεωργίου Ιωάννης.
Σημαντική βοήθεια για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων προσέφεραν η Τροχαία Κοζάνης, η Δημοτική Αστυνομία Κοζάνης, η Ένωση Ραδιοερασιτεχνών Δυτικής Μακεδονίας-Παράρτημα Κοζάνης, και το Μαμάτσειο Νοσοκομείο που διέθεσαν αυτοκίνητα, μηχανάκια, ασύρματους και ατομική εργασία.
Ακόμη αξίζει να αναφερθεί ή υποστήριξη από το τμήμα μηχανοργάνωσης του Δήμου Κοζάνης με laptop υπολογιστές και ειδικό πρόγραμμα για τον Λασσάνειο δρόμο.
Σε όλους τους συμμετέχοντες δόθηκαν αναμνηστικά μπλουζάκια, διπλώματα, μετάλλια, ενώ στους νικητές απονεμηθήκαν κύπελα και μετάλλια. Με το τέλος του αγώνα η ΔΕΠΑΚΠΚ δεξιώθηκε όλους τους συμμετέχοντες στο μεγάλο Λασσάνειο, σε γνωστό εστιατόριο της Κοζάνης.
Όλοι οι συμμετέχοντες έφυγαν με τις καλύτερες εντυπώσεις και έδωσαν ξανά ραντεβού για τον Λασσάνειο Δρόμο 2009.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΛΑΣΣΑΝΕΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2008

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΌΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΦΑΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:37:33 Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:38:11 Γ.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:38:20 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4 ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:38:22 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:38:45 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
6 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:38:45 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
7 ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00:39:00 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
8 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 00:39:30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 00:40:00
10 ΚΟΚΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:40:30
11 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:40:40
12 ΤΣΟΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 00:40:53 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:41:17 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
14 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 00:41:20 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
15 ΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:41:35 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
16 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:42:00 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
17 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:42:08 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
18 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ – ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΡΕΝΑ 00:42:25 UNDER ARPOUR
19 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:42:26 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
20 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:42:34 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
21 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:43:18 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
22 ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:43:43 Σ.Δ. ΕΟΡΔΑΙΑΣ
23 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 00:44:08 Σ.Δ. ΕΟΡΔΑΙΑΣ
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:44:25 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
25 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:44:27 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
26 ΠΕΤΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 00:44:28 Γ.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
27 ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 00:44:30
28 ΠΛΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:44:50
29 ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 00:45:00
30 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:45:05 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ‘ΗΡΑΚΛΗΣ’ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ
31 ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:45:17
32 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 00:45:30 Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ
33 ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:45:40 Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ
34 ΘΩΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:45:43 ΣΤΙΒΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:45:58 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
36 ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ 00:46:11 Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ
37 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΑΡΗΣ 00:46:12 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
38 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:46:33 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ
39 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:46:42 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
40 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:46:55 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
41 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:47:00 ΔΥΝΑΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
42 ΤΣΙΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 00:47:17 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
43 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:47:20
44 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 00:47:30 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
45 ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:47:43
46 ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 00:47:48 Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ
47 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:47:49 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
48 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:48:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
49 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 00:48:07 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
50 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 00:48:08 Σ.Ε.Β.Α.Σ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΜΠΑΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:48:16 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
52 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:48:17 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
53 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:48:29
54 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 00:48:31 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
55 ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:48:37 Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ
56 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 00:48:39 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
57 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 00:48:50 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
58 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΗΣ 00:48:52 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
59 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:49:00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
60 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 00:49:07
61 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 00:49:37 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
62 ΠΡΟΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:49:38
63 ΜΗΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:49:40 Σ.Δ.Υ ΚΟΖΑΝΗΣ
64 ΛΙΟΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00:50:00 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
65 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:50:30 Σ.Ε.Α ΚΟΖΑΝΗΣ
66 ΚΑΤΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:50:37
67 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:50:40
68 ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:50:41 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
69 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:51:32
70 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:51:35
71 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00:51:48
72 ΤΕΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:52:00
73 ΑΡΜΕΝΙΔΗΣ 00:52:08 Σ.Ε.Β.Α.Σ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
74 ΦΙΝΤΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 00:52:20 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
75 ΚΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 00:52:27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
76 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:52:45
77 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:52:46 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
78 ΛΙΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:52:48 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ
79 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 00:52:55 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
80 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 00:53:07 ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ
81 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ 00:53:10 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
82 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:53:15 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
83 ΚΙΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:53:20 Σ.Ε.Β.Α.Σ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
84 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 00:53:28 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
85 ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 00:53:30
86 ΜΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:54:10
87 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:54:30 ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
88 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:55:17 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
89 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 00:55:20 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
90 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:55:27 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
91 ΒΑΜΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:55:40 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
92 ΠΙΤΣΙΛΙΔΟΥ ΡΕΝΑ 00:55:43 Σ.Ε.Β.Α.Σ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
93 ΤΣΙΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00:55:55
94 ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:56:11 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
95 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:56:50 Σ.Δ. ΕΟΡΔΑΙΑΣ
96 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:57:20
97 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:57:34 ΠΟΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ »ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ»
98 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 00:57:46
99 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:58:10
100 ΛΙΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:58:25 ROAD RUNNERS
101 ΣΙΔΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:58:30 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
102 ΜΠΙΛΛΙΜΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 00:58:35
103 ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:59:12
104 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 00:59:35
105 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:59:40
106 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΩΡΑ 00:59:59
107 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:00:15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
108 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:02:37 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
109 ΜΑΜΑΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:02:38
110 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΪΔΩ 01:02:50
111 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 01:02:55 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
112 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:03:30
113 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:03:31
114 ΒΑΡΝΑΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:05:50
115 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ 01:06:40 ROAD RUNNERS
116 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:07:55 Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
117 ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:08:24 Α.Ο. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
118 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 01:12:25 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
119 ΜΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 01:14:50 ΕΠΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΛΑΣΣΑΝΕΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR ΠΑΙΔΕΣ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΌΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:09:08
2 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:09:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3 ΤΟΛΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:09:35
4 ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:09:45
5 ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:09:55 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:10:21
7 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:10:25
8 ΔΡΟΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:10:38 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
9 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 00:10:40 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
10 ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 00:10:45 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
11 ΜΑΜΑΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:10:48
12 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:11:15
13 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:11:30
14 ΜΑΜΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:11:36
15 ΤΣΑΠΟΥΡΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 00:11:37
16 ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 00:11:39 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:11:40
18 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00:11:48
19 ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:11:50
20 ΔΙΑΦΑΣ ΝΙΚΟΣ 00:12:00
21 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 00:12:20
22 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:12:40
23 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:12:43
24 ΚΑΡΑΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:14:29

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΌΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΑΝΩΛΑ ΟΛΓΑ 00:08:13 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
2 ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 00:10:37
3 ΡΑΠΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 00:11:00
4 ΧΑΤΗΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙΑ 00:11:20 Φ.Σ.Κ.Α.
5 ΔΙΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 00:11:52
6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 00:11:57
7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:12:03
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 00:12:47
9 ΓΚΙΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:12:48
10 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 00:14:30
11 ΜΑΤΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:14:50
12 ΜΑΤΙΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:14:55

Αφήστε μια απάντηση

Loading…

0

Σχόλια

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23-4-2016: Ο αγαπημένος αγώνας της Καλαμάτας
Στους δρόμους της Νέας Σμύρνης έλαβε χώρα η τρίτη πράξη της φετινής σειράς των αγώνων «Γύροι των Πόλεων» που είναι αφιερωμένοι στον μεγάλο μαραθωνοδρόμο Μιχάλη Κούση, με μεγάλους νικητές τον Θεοδόση Κάλδη και την Ειρήνη Κοκκιναρίου.
27-5-2017: Αγώνες δρόμου θα πραγματοποιηθούν στο νήσι της Ίου το Σάββατο 27 Μαίου.
Back to Top