Δείτε τους νικητές του Γύρου Μολάων 2019

Δείτε την ανακοίνωση της διοργάνωσης

Share

Ξεπέρασαν κάθε προσδοκία  οι συμμετοχές στον «Γύρο Μολάων 2019» εντός κι εκτός αγώνα, αφού ο κόσμος αγκάλιασε τη διοργάνωση αγωνιστικά αλλά κι εθελοντικά. Οι συμμετοχές ξεπέρασαν τις 200 που μαζί με τους 120 εθελοντές, έστειλαν μηνύματα ζωής. Είπαν «όχι στο κάπνισμα» και παρότρυναν όσους μπορούν να γίνουν εθελοντές αιμοδότες.

Οι συμμετέχοντες  απόλαυσαν τις διαδρομές, με ασφάλεια κι έδωσαν υπόσχεση με ραντεβού την επόμενη χρονιά στους Μολάους.

Ακολουθούν οι τρεις πρώτοι κάθε κατηγορίας:

 

Κατ: 10 χλμ ΑΝΔΡΩΝ:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Allterrainrunners

39:13:00

2

ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σπαρτιάτες Δρ..

41:01:00

3

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ανεξ/τος

41:18:00

 

Κατ: 10 χλμ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΜΑΡΤΙΝ

ΝΟΕΜΙ

Ανεξ/τη

49:28:00

2

ΔΟΥΚΑ

ΛΙΑ

Ανεξ/τη

55:30:00

3

ΠΟΥΛΑΚΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΠΣ.Καλλισθένης

55:49:00

 

4 χλμ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ και Μαθητών ΛΥΚΕΙΟΥ:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΣΤΑΘΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ανεξ/τος

15:24

2

ΤΣΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΠΟΕΛ

15:31

3

ΚΑΡΑΜΒΑΚΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ανεξ/τος

15:50,5

 

Κατ.: 4 χλμ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΙΛΕΝΙΑ

Σπαρτιατικός

15:55

2

ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ

ΜΑΡΘΑ

Πανγυθειατικός

19:45

3

ΔΡΙΒΑ

ΕΛΕΝΗ

Ανεξ/τη

21:48

 

Κατ: 4 χλμ ΑΝΔΡΩΝ +19:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΤΑΝΕΦ

ΘΑΝΑΣΗΣ

Ανεξ/τος

15:51

2

ΠΡΕΝΤΙ

ΜΑΡΚΟΣ

Ανεξ/τος

16:08

3

ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ανεξ/τος

19:18

 

Κατ: 4 χλμ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +19:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΝΤΑΝΑΚΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Ανεξ/τη

22:23

2

ΠΕΡΔΙΚΗ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Ανεξ/τη

23:43

3

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ

ΣΤΕΛΛΑ

Ανεξ/τη

24:45:00

 

Κατ.: 4 χλμ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΛΥΚΕΙΟΥ:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΔΡΙΒΑ

ΕΛΕΝΗ

Ανεξ/τη

21:48

2

ΚΟΤΣΩΝΑ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Ανεξ/τη

25:24:80

3

ΒΟΥΝΕΛΑΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Ανεξ/τη

26:33:00

 

Κατ: 4 χλμ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΒΛΑΧΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Ανεξ/τος

16:23

2

ΤΣΑΒΑΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ανεξ/τος

16:42

3

ΖΕΡΒΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ανεξ/τος

16:45

 

Κατ.: 4 χλμ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ:

 

ΟΜΑΔΑ

 

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΙΛΕΝΙΑ

Σπαρτιατικός

15:55

2

ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ

ΜΑΡΘΑ

Πανγυθειατικός

19:45

3

ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

Ανεξ/τη

22:19

 

Κατ.: 1 χλμ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ:

 

ΧΡΟΝΟΣ

 

1

ΤΣΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

4:47

2

ΧΟΥΣΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

5:01

3

ΖΕΡΒΑΚΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

5:10

 

Κατ.: 1 χλμ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ:

 

ΧΡΟΝΟΣ

 

1

ΜΠΕΛΕΓΡΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

5:03

2

ΤΖΩΡΤΖΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

5:21

3

ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΥ

ΠΑΝ-ΜΑΡΙΑ

6:01

[!%ARTICLE_MODULE_ID:1445:%!]

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Kea Run 2021: Μεταγωνιστικό δελτίο
Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι αγώνες δρόμου στη φθινοπωρινή Κέα
6ος Παλαμήδειος Άθλος - Ξεκίνησαν οι εγγραφές
Η διοργάνωση επιστρέφει με επιπλέον την απόσταση του Ημιμαραθώνιου
Πραγματοποιήθηκε ο 20ος Ρήγειος Δρόμος
Δείτε το μεταγωνιστικό δελτίο της διοργάνωσης
Back to Top